Amatér vyhrál zbrusu nové BMW za čtyři sporné hody basketbalovým míčem

U profesionálních sportovců podobná bilance nepřekvapí, tady ale šlo o diváka, který se zúčastnil soutěže o přestávce zápasu. Dostal nové BMW X3, i když požadovaný úkol spíše nesplnil než splnil.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Amatér vyhrál zbrusu nové BMW za čtyři sporné hody basketbalovým míčem

30.1.2019 | Mirek Mazal

U profesionálních sportovců podobná bilance nepřekvapí, tady ale šlo o diváka, který se zúčastnil soutěže o přestávce zápasu. Dostal nové BMW X3, i když požadovaný úkol spíše nesplnil než splnil.

Fanoušek basketbalového týmu univerzity ve městě Louisville přišel na zápas podpořit svůj tým. Mladý muž jménem Wayne Hanlin byl v poločase vybrán ke splnění výzvy, kterou sponzorovalo místní autorizované dealerství BMW. Podmínkou bylo čtyřikrát hodit míč do koše z různých vzdáleností.

Počet hodů nebyl omezen, zato času měl k dispozici jen 30 sekund. Začátek nevypadal vůbec nadějně - první hod z blízka vyšel, ale hned následující pokus z trestné čáry dopadl až napodruhé. Třetí střelba za tři body nenašla správný cíl dokonce dvakrát a až do třetice všeho dobrého balon proletěl síťkou basketbalového koše.

Časomíra ukazovala posledních pět sekund a Hanlin si uvědomil dosah vítězství. Rozběhl se k půli hřiště, odkud musel trefit poslední koš, aby získal nové BMW X3. Téměř bez míření hodil balonem směrem k červené obroučce a skutečně zasáhl přesně do černého. Všichni začali slavit, ale radost tlumila oprávněná nejistota. Úspěšný hod proběhl až po uplynutí 30sekundového limitu, a tak bylo otázkou, jestli opožděné hození započítat.

Obchodník s německými vozy po chvíli napětí patrně ucítil marketingový potenciál úspěšného hodu a uznal legitimitu celého pokusu. Za potlesku publika pak všem oznámil, že šikovný střelec dostane X3 bez ohledu na časovou prodlevu. Zástupce automobilky dodal, že rádi ocenili duch vítězství a záběry celého pokusu nyní oblétají svět. Vstřícnost za vstřícnost, ale už za ten poslední hod z poloviny hřiště si Hanlin cenu zaslouží...


Amatér vyhrál zbrusu nové BMW za čtyři sporné hody basketbalovým míčem - 1 - BMW X3 dar za trefu do basketbaloveho kose 01Amatér vyhrál zbrusu nové BMW za čtyři sporné hody basketbalovým míčem - 2 - BMW X3 dar za trefu do basketbaloveho kose 02Amatér vyhrál zbrusu nové BMW za čtyři sporné hody basketbalovým míčem - 3 - BMW X3 dar za trefu do basketbaloveho kose 03Amatér vyhrál zbrusu nové BMW za čtyři sporné hody basketbalovým míčem - 4 - BMW X3 dar za trefu do basketbaloveho kose 04Amatér vyhrál zbrusu nové BMW za čtyři sporné hody basketbalovým míčem - 5 - BMW X3 dar za trefu do basketbaloveho kose 05Amatér vyhrál zbrusu nové BMW za čtyři sporné hody basketbalovým míčem - 6 - BMW X3 dar za trefu do basketbaloveho kose 06Amatér vyhrál zbrusu nové BMW za čtyři sporné hody basketbalovým míčem - 7 - BMW X3 dar za trefu do basketbaloveho kose 07Amatér vyhrál zbrusu nové BMW za čtyři sporné hody basketbalovým míčem - 8 - BMW X3 dar za trefu do basketbaloveho kose 08Amatér vyhrál zbrusu nové BMW za čtyři sporné hody basketbalovým míčem - 9 - BMW X3 dar za trefu do basketbaloveho kose 09Amatér vyhrál zbrusu nové BMW za čtyři sporné hody basketbalovým míčem - 10 - BMW X3 dar za trefu do basketbaloveho kose 10
Divák si při basketbalovém zápasu takto vyházel nové SUV značky BMW. Podmínky soutěže dokonale nesplnil, oficiálnímu dealerovi BMW to ale nakonec bylo jedno

Zdroj: BMW of Louisville@Youtube

Mirek Mazal

Reklama

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama