Čínský řidič vám předvede, jak určitě nereagovat na něčí chybu na silnici

Každý z nás může na silnici udělat chybu, to se prostě stává. Pokud se stanete její obětí, nepotěší vás to, reagovat na to odplatou je ale to nejhorší, co v takové situaci lze udělat.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Čínský řidič vám předvede, jak určitě nereagovat na něčí chybu na silnici

18.7.2018 | Mirek Mazal | 7 příspěvků

Každý z nás může na silnici udělat chybu, to se prostě stává. Pokud se stanete její obětí, nepotěší vás to, reagovat na to odplatou je ale to nejhorší, co v takové situaci lze udělat.

Na čínské silnici proběhla ukázka střetu dvou někdy obtížně slučitelných světů automobilů a motorek. Potkali se dva řidiči, z nichž přinejmenším jeden dal najevo svou psychickou nerovnováhu a zbytečný konflikt byl na světě. Muž na motorce si navíc své jednání natočil kamerou na helmě, i když by se měl spíš stydět, že neudrží nervy pod kontrolou.

Na videu vidíme, jak k motorce zprava přijede modrý nákladní vůz a lehce narazí do jejího zpětného zrcátka. Vypadá to jako chyba, přehlédnutí, pozapomenutí se jinde. Je samozřejmě možné, že incidentu předcházela jiná šarvátka, které na videu nevidíme, ale nic tomu nenasvědčuje - ze strany řidiče nevidíme žádné jiné projevy agrese.

Chvíli poté to vypadalo, že motorkář je rád, že to dopadlo takto, vyklopí ohnuté zpět a raději se vzdálí od nešikovného šoféra náklaďáku. Jenže to se nestalo. Jezdce na jednostopém stroji věc rozladila a vydal se mstít. Rozjel svoji motorku a pravou rukou praštil do levého zrcátka svého soka. Sklíčko se rozletělo na kusy a spokojený vítěz pouličního souboje ujel. Řidič náklaďáku vypadal dost vyplašeně, možná si předtím ani nevšiml, že do někoho vrazil.

Těžko říct, proč musela přijít odveta, řidič na úrovni by měl umět polknout křivdu za odklopené zrcátko a jet dál. Takoví nerváci dělají z cest nebezpečnou džungli, odvetou nikdy nelze ničemu pomoci. Kdyby se takto choval každý, na silnici by brzy nejezdil vůbec nikdo, to bychom se navzájem rychle pozabíjeli...

Čínský řidič vám předvede, jak určitě nereagovat na něčí chybu na silnici - 1 - Motorka vs auto jak nereagovat 01Čínský řidič vám předvede, jak určitě nereagovat na něčí chybu na silnici - 2 - Motorka vs auto jak nereagovat 02Čínský řidič vám předvede, jak určitě nereagovat na něčí chybu na silnici - 3 - Motorka vs auto jak nereagovat 03Čínský řidič vám předvede, jak určitě nereagovat na něčí chybu na silnici - 4 - Motorka vs auto jak nereagovat 04Čínský řidič vám předvede, jak určitě nereagovat na něčí chybu na silnici - 5 - Motorka vs auto jak nereagovat 05Čínský řidič vám předvede, jak určitě nereagovat na něčí chybu na silnici - 6 - Motorka vs auto jak nereagovat 06Čínský řidič vám předvede, jak určitě nereagovat na něčí chybu na silnici - 7 - Motorka vs auto jak nereagovat 07Čínský řidič vám předvede, jak určitě nereagovat na něčí chybu na silnici - 8 - Motorka vs auto jak nereagovat 08
Zbytečně agresivní reakce motorkáře na chování řidiče dodávky ukazuje, jak se v podobných situacích určitě nechovat

Zdroj: ViralHog@Youtube

Mirek Mazal

Diskuze 7 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše