Reklama

Dva dopravní policisté se poprali přímo na veřejnosti. O co tu jen mohlo jít?

Policisté by měli být těmi, kteří konflikty dokáží zažehnat, tady si ale dva kohouti neudrželi chladnou hlavu a přímo před lidmi si to rozdali holýma rukama.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Dva dopravní policisté se poprali přímo na veřejnosti. O co tu jen mohlo jít?

23.6.2018 | Mirek Mazal | 3 příspěvky

Policisté by měli být těmi, kteří konflikty dokáží zažehnat, tady si ale dva kohouti neudrželi chladnou hlavu a přímo před lidmi si to rozdali holýma rukama.

Po sociálních sítích začalo kolovat video zachycující pozoruhodný incident. Dva dopravní policisté se zřejmě na něčem nedokázali domluvit a místo rozvážné diskuze se do sebe pustili ručně a stručně, jak se říká. Svědek natočil bitku na mobilní telefon a zveřejněnou scénu doplnil o štěkot psů, přesně podle vzoru této pouliční strkanice.

Oba příslušníci se do sebe pustili se vší vervou, ale příznivce bojového umění jistě nenadchnou, protože jejich technika připomíná opilé puberťáky bojující o pověst největšího tvrďáka. Vydrží jim to dlouho, občas zasáhne v roli rozhodčího aktivní kolemjdoucí, ale jinak boj pokračuje dál. Měli štěstí, že je na zemi nepřejelo některé z aut. Musela nastoupit garda dalších mužů, aby se dva rozdovádění policisté definitivně uklidnili.

Nadřízení nebudou mít radost, na pověsti profesionálního sboru tohle video moc nepřidá. Pochází zřejmě z Asie a je tedy těžké odhadovat, jaké postihy stihnou oba výtržníky. Stejně tak by nás zajímalo, co ke konfliktu mohlo vést - že by jeden dopravák nedodržoval předpisy a ten druhý ho nemohl potrestat jinak? Ať už tu šlo o cokoli, něco takového by se stávat nemělo, třebaže to umí pobavit. Podívejte se na to sami a řekněte, jestli patříte do skupiny smějících se pozorovatelů, nebo vás dětinské chování strážců pořádku spíš rozčiluje...

Dva dopravní policisté se poprali přímo na veřejnosti. O co tu jen mohlo jít? - 1 - Bitka dvou policistu foto 01Dva dopravní policisté se poprali přímo na veřejnosti. O co tu jen mohlo jít? - 2 - Bitka dvou policistu foto 02Dva dopravní policisté se poprali přímo na veřejnosti. O co tu jen mohlo jít? - 3 - Bitka dvou policistu foto 03Dva dopravní policisté se poprali přímo na veřejnosti. O co tu jen mohlo jít? - 4 - Bitka dvou policistu foto 04Dva dopravní policisté se poprali přímo na veřejnosti. O co tu jen mohlo jít? - 5 - Bitka dvou policistu foto 05Dva dopravní policisté se poprali přímo na veřejnosti. O co tu jen mohlo jít? - 6 - Bitka dvou policistu foto 06
Dva policisté si nafackovali přímo na veřejnosti. Příkladnou klidnou povahou ani jeden z nich neoplývá

Zdroj: My video@Facebook

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Autobazar

zobrazit vše