James Bond ukázal jedno ze svých nových aut, stylově s ním zaparkoval v Londýně

Spíše bychom měli říci staronových, neboť tento stroj už jsme kdysi v bondovce viděli. Tentokrát jej na místě i v akci ukázal přímo filmový štáb.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

James Bond ukázal jedno ze svých nových aut, stylově s ním zaparkoval v Londýně

2.7.2019 | Mirek Mazal

Spíše bychom měli říci staronových, neboť tento stroj už jsme kdysi v bondovce viděli. Tentokrát jej na místě i v akci ukázal přímo filmový štáb.

James Bond se za necelý rok opět vtrhne na plátna kin v už pětadvacátém pokračování gentlemanské série plné krásných žen, hezkých aut a akčních scén. Fungující mix láká pravidelně plné diváky ke sledování agenta 007 v boji proti padouchům toužícím ovládnout svět. Tvorba nadcházející epizody zdaleka nefinišuje, přesto se hlavní hvězda Daniel Craig začíná objevovat v dalších a dalších materiálech.

Upoutávky potvrdily už dříve zachycený stroj agenta Jejího Veličenstva, který je vždy důležitou součástí plnění akčních misí. Oficiálně uvolněná fotka zachycuje Bonda na londýnské ulici Whitehall v pohybu před hnědým Astonem Martin V8 Vantage. Britský tajný agent měl vždy blízko k eleganci z Gaydonu, záběry z natáčení ukazují, jak moc kupé z 80. let ladí k charismatu hrdiny.

Craig bude v autě, které se objevilo už ve filmu The Living Daylights s Timothym Daltonem pronásledovat zločince s „novou nebezpečnou technologií“, uvádí filmový web IMDB. Zlo zastoupí Rami Malek známý jako Freddie Mercury z Bohemian Rhapsody. Datum vydání zatím nepojmenovaného dílu bondovky je v současné době naplánováno na 8. dubna 2020 v USA, takže bude ještě spousta příležitostí odhalit další stroje z jistě vytříbeného vozového parku.


James Bond ukázal jedno ze svých nových aut, stylově s ním zaparkoval v Londýně - 1 - Aston Martin V8 Vantage II James Bond foto 01
Aston Martin V8 Vantage druhé generace hezký zapadá do stylu Jamese Bonda

James Bond ukázal jedno ze svých nových aut, stylově s ním zaparkoval v Londýně - 2 - Aston Martin V8 Vantage II James Bond foto 02James Bond ukázal jedno ze svých nových aut, stylově s ním zaparkoval v Londýně - 3 - Aston Martin V8 Vantage II James Bond foto 03James Bond ukázal jedno ze svých nových aut, stylově s ním zaparkoval v Londýně - 4 - Aston Martin V8 Vantage II James Bond foto 04James Bond ukázal jedno ze svých nových aut, stylově s ním zaparkoval v Londýně - 5 - Aston Martin V8 Vantage II James Bond foto 05James Bond ukázal jedno ze svých nových aut, stylově s ním zaparkoval v Londýně - 6 - Aston Martin V8 Vantage II James Bond foto 06James Bond ukázal jedno ze svých nových aut, stylově s ním zaparkoval v Londýně - 7 - Aston Martin V8 Vantage II James Bond foto 07
V Londýně se vždy slušivá kombinace Jamese Bonda a Astonu Martin ukázala během natáčení

Zdroj: James Bond@Twitter

Mirek Mazal

Reklama
Reklama

Autobazar

zobrazit vše

Reklama