- -

Jeremyho Clarksona dostihl až hysterický fanoušek. Vypořádal se s tím dokonale

Mít světoznámou tvář obdivovanou snad stamiliony lidí není jen příjemná věc, zvlášť při konfrontaci s určitými fandy. Jezza si s tím ale umí poradit.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Jeremyho Clarksona dostihl až hysterický fanoušek. Vypořádal se s tím dokonale

15.6.2017 | Petr Miler | 12 příspěvků

Mít světoznámou tvář obdivovanou snad stamiliony lidí není jen příjemná věc, zvlášť při konfrontaci s určitými fandy. Jezza si s tím ale umí poradit.

Dokážeme si představit, že život opravdu populární osobnosti není tak jednoduchý, jak se na první pohled může zdát. Na ulici vás pozná prakticky každý a i když budete mít své obdivovatele opravdu rádi, bude náročné se s nimi pokaždé vypořádat. Však nemůžete věnovat celé dny potřásání si rukama s nimi a rozdáváním podpisů, i kdyby vám to v obecné rovině nevadilo - jistě budou chvíle, kdy vás to bude obtěžovat, které chcete mít jen pro sebe a své blízké.

Co můžete v takovou chvíli dělat? Další hodinu rozdávat podpisy? A nebo takové lidi odbýt? Pokud to uděláte, může být stokrát pochopitelné, že jste na to zrovna neměli čas či náladu, přesto to bude vnímáno jako nekorektní, zvláště pokud to někdo natočí na video a ukáže světu. Však oni vás přece milují a vy je ne? Můžete ještě také nikam nevycházet, ale to je často už vzhledem k pracovním povinnostem prakticky nemožné.

Osobností, která se s něčím takovým musí vypořádávat jistě velmi často, je Jeremy Clarkson. Je to moderátor pořadů sledovaných stamiliony lidí z celého světa, kteří jej navíc nezřídka upřímně obdivují a těžko jej na ulici už zdálky nepoznají. Potkat jej sám, pohlédnu na něj, usměji se, možná uznale kývnu hlavou, dál ale nepůjdu, už kvůli výše zmíněnému. Ne každý ale reaguje takto.

Jeden z fandů, který na Clarksona a spol. narazil při posledním natáčení epizody The Grand Tour ve švýcarském Luzernu, která skončila nešťastnou Hammondovou nehodou, reagoval jinak. Byl zjevně až hysterický, byť v dobrém slova smyslu - na Jamese Maye v Hondě NSX pokřikoval jeho přezdívkou, za Clarksonem v Aventadoru S běžel volajíc něco jako: „Vy jste můj člověk.” Oba jej nejprve minuli a poodjeli mu, poté ale museli zastavit a fanda Clarksonovo Lamborghini doběhl.

Jezza to mohl ignorovat, však neví, co za psychopata stojí vedle jeho vozu, ale neudělal to. Stáhl okénko, usmál se, podal si s ním ruku a prakticky nic neříkal. Po chvíli ale vyřadil na neutrál, protúroval dvanáctiválec italského stroje a už tak rozvášněného muže přivedl k extázi. Dovedete si představit lepší reakci celebrity takového kalibru v takové situaci? My snad ani ne, však se na to podívejte...

Jeremyho Clarksona dostihl až hysterický fanoušek. Vypořádal se s tím dokonale - 1 - Jeremy Clarkson vs hystericky fanousek video 01Jeremyho Clarksona dostihl až hysterický fanoušek. Vypořádal se s tím dokonale - 2 - Jeremy Clarkson vs hystericky fanousek video 02Jeremyho Clarksona dostihl až hysterický fanoušek. Vypořádal se s tím dokonale - 3 - Jeremy Clarkson vs hystericky fanousek video 03Jeremyho Clarksona dostihl až hysterický fanoušek. Vypořádal se s tím dokonale - 4 - Jeremy Clarkson vs hystericky fanousek video 04Jeremyho Clarksona dostihl až hysterický fanoušek. Vypořádal se s tím dokonale - 5 - Jeremy Clarkson vs hystericky fanousek video 05Jeremyho Clarksona dostihl až hysterický fanoušek. Vypořádal se s tím dokonale - 6 - Jeremy Clarkson vs hystericky fanousek video 06Jeremyho Clarksona dostihl až hysterický fanoušek. Vypořádal se s tím dokonale - 7 - Jeremy Clarkson vs hystericky fanousek video 07Jeremyho Clarksona dostihl až hysterický fanoušek. Vypořádal se s tím dokonale - 8 - Jeremy Clarkson vs hystericky fanousek video 08Jeremyho Clarksona dostihl až hysterický fanoušek. Vypořádal se s tím dokonale - 9 - Jeremy Clarkson vs hystericky fanousek video 09Jeremyho Clarksona dostihl až hysterický fanoušek. Vypořádal se s tím dokonale - 10 - Jeremy Clarkson vs hystericky fanousek video 10
Clarkson rozhodně není nafrněná celebrita. A dokonale ví, jak nejlépe potěšit automobilového fandu

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 12 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama