Kdyby vám někdy nedej bůh chytlo auto, tímto způsobem ho určitě nehaste

Požáry aut nejsou zase tak výjimečnou věcí a když na ně dojde, prověří připravenost posádky. Muž z tohoto videa měl vůli hasit, to je ale asi to jediné, za co ho lze obdivovat.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Kdyby vám někdy nedej bůh chytlo auto, tímto způsobem ho určitě nehaste

14.7.2018 | Mirek Mazal | 2 příspěvky

Požáry aut nejsou zase tak výjimečnou věcí a když na ně dojde, prověří připravenost posádky. Muž z tohoto videa měl vůli hasit, to je ale asi to jediné, za co ho lze obdivovat.

Odstrašující případ vedoucí k požáru předvedl nedávno recesista ze Šumperska. Ohořelá Octavie RS nebyla k smíchu, ale musíme uznat, že majitel se ji alespoň pokoušel hasit adekvátním způsobem. Rozumná reakce proti předchozí ignoraci všeho, co k požáru vedlo. Číňan zachycený bezpečnostní kamerou k tomu přistoupil jinak a rozhodně ne správně.

Před východočínskou nemocnicí do stříbrného automobilu nasedla posádka tří mužů. Řidič otočil klíčkem, ale místo zvuku motoru se ozvala rána a před spolujezdcem začalo hořet. Vylekaný cestující vyskočil ze sedačky a nenapadlo ho nic lepšího než zkusit oheň uhasit tak, jak se sfoukávají svíčky na dortu. Vypadalo to komicky a navíc šlo o zdraví.

Ostatní pasažéři neměli čas válet se smíchy, místo toho popadli hasicí přístroje a začali jednat přesně podle správného postupu. Spolujezdci došlo, že to pusou nepůjde a přidal se ke zbytku skupiny. Bílý prášek požár zadusil, proto nedošlo k vážnějším následkům, tedy kromě jednoho legračního videa. Tento člověk asi nikdy nerozfoukával oheň na grilovačce, jinak by musel tušit, že tímto způsobem autu opravdu nepomůže...


Kdyby vám někdy nedej bůh chytlo auto, tímto způsobem ho určitě nehaste - 1 - Cinan hasil pozar auta foukanim do ohne 01Kdyby vám někdy nedej bůh chytlo auto, tímto způsobem ho určitě nehaste - 2 - Cinan hasil pozar auta foukanim do ohne 02Kdyby vám někdy nedej bůh chytlo auto, tímto způsobem ho určitě nehaste - 3 - Cinan hasil pozar auta foukanim do ohne 03Kdyby vám někdy nedej bůh chytlo auto, tímto způsobem ho určitě nehaste - 4 - Cinan hasil pozar auta foukanim do ohne 04Kdyby vám někdy nedej bůh chytlo auto, tímto způsobem ho určitě nehaste - 5 - Cinan hasil pozar auta foukanim do ohne 05Kdyby vám někdy nedej bůh chytlo auto, tímto způsobem ho určitě nehaste - 6 - Cinan hasil pozar auta foukanim do ohne 06Kdyby vám někdy nedej bůh chytlo auto, tímto způsobem ho určitě nehaste - 7 - Cinan hasil pozar auta foukanim do ohne 07Kdyby vám někdy nedej bůh chytlo auto, tímto způsobem ho určitě nehaste - 8 - Cinan hasil pozar auta foukanim do ohne 08
Pokusit se sfouknout oheň na hořícím voze je komicky naivní. Nakonec se jej podařilo uhasit jinak

Zdroj: New York Post@Youtube

Mirek Mazal

Diskuze 2 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše