Reklama

Majitel LaFerrari Aperta vyrazil řádit mimo silnici. Podívejte se, jak to dopadlo (video)

Hýčkat si svůj vzácný hypersport, který nemá jen tak někdo? Nuda. Tento majitel předvádí přednosti silné zadokolky na trávě.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Majitel LaFerrari Aperta vyrazil řádit mimo silnici. Podívejte se, jak to dopadlo (video)

6.8.2017 | Marek Bednář | 5 příspěvků

Hýčkat si svůj vzácný hypersport, který nemá jen tak někdo? Nuda. Tento majitel předvádí přednosti silné zadokolky na trávě.

Většina majitelů supersportů s nimi málokdy opustí asfalt. A pokud jde o majitele vzácných supersportů, většina s nimi málokdy opustí garáž. Výjimky se ale najdou. Před nedávnem jsme tu ale měli jednoho, který jeden z těch úplně nejvzácnějších, Mercedes CLK GTR Roadster, vytáhl na projížďku lesem. Očividně inspiroval své okolí, protože při stejné akci na stejném místě se o podobné kousky pokoušelo LaFerrari Aperta.

Jeho řidič ho do lesa nevzal, nebo o tom aspoň nevíme - soustředil se na předvádění výhod zadního náhonu na trávníku u sídla Heveningham několik desítek kilometrů severozápadně od Londýna. Událost, která se tam konala, se jmenovala Heveningham Concours d'Elegance, zkrátka jedna z mnoha přehlídek elegance, jen ne tak slavná, jako třeba ty v Pebble Beach či u Villa d'Este.

Řekli bychom, že řidič není tak zručný jako majitel CLK GTR, nevídané ale předvádí stejně. Po trávníku klouže jako Pljušcenko po ledě a nebojí se pokračovat ani v blízko stromů, aut či lidí. Trávník je poměrně hladký, ovšem na zlomu mezi ním a cestičkou beztak dojde ke kontaktu předního s asfaltem. Z toho může být snadno škoda za 100 tisíc, ale za tu chvilku legrace to snad dotyčnému stálo. Nemluvě o tom, že odřené lízátko je pořád lepší než neježděný stroj zapadávají leda prachem v soukromé garáži...

Majitel LaFerrari Aperta vyrazil řádit mimo silnici. Podívejte se, jak to dopadlo (video) - 1 - laferrari aperta hodiny na trave 01Majitel LaFerrari Aperta vyrazil řádit mimo silnici. Podívejte se, jak to dopadlo (video) - 2 - laferrari aperta hodiny na trave 02Majitel LaFerrari Aperta vyrazil řádit mimo silnici. Podívejte se, jak to dopadlo (video) - 3 - laferrari aperta hodiny na trave 03Majitel LaFerrari Aperta vyrazil řádit mimo silnici. Podívejte se, jak to dopadlo (video) - 4 - laferrari aperta hodiny na trave 04
Exkluzivní supersport? Za normálních okolností sotva k vidění, tady k vidění v „off-roadové” akci...

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše