Reklama

Majitel nadělil novému Ferrari doplňky, jaké jsme ještě neviděli

Není obvyklé Ferrari jakkoli vylepšovat a pokud majitelé po něčem sáhnou, bývají to komplexní úpravy jako ty od Novitecu. Tady došlo jen na pár doplňků, mohou ale být i tovární.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Majitel nadělil novému Ferrari doplňky, jaké jsme ještě neviděli

7.7.2018 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Není obvyklé Ferrari jakkoli vylepšovat a pokud majitelé po něčem sáhnou, bývají to komplexní úpravy jako ty od Novitecu. Tady došlo jen na pár doplňků, mohou ale být i tovární.

Ferrari patří k nejžádanějším automobilům světa. Italská automobilka si je toho samozřejmě vědoma, proto jejich ceny šponuje do nemalých výšin. Není tomu ovšem jen u základu, ale rovněž u příplatkové výbavy. Ta může zahrnovat třeba lak za 560 tisíc korun nebo karbonový paket, který rovněž přeskakuje půlmiliónovou bariéru. Pokud k tomu přihodíte ještě „závodní“ specifikaci interiéru, jste rázem 1,5 mil. Kč nad základní cenou.

Ferrari se samozřejmě nespecializuje pouze na větší položky, ale rovněž na ty menší. I za ně si ale nechává jaksepatří zaplatit. Pokud tedy chcete kupříkladu emblémy značky na předních blatnících, připravte si dalších 30 tisíc korun. A za 25 tisíc Kč můžete mít černě lakované brzdové třmeny. Nebo žluté, jak se rozhodl majitel černého Ferrari GTC4Lusso. Ten zároveň sáhl i po doplňcích, jaké jsme u italských vozů ještě neviděli.

Pokud se přitom zadíváte do oficiálního konfigurátoru italské automobilky, žádné dodatečné kruhové světlomety v něm nenajdete. Stejně tak v něm chybí i kapota s průduchem, jenž by mohla naznačovat, že pod kapotou dříme osmiválcová jednotka s turby žádajícími si konstantní přísun vzduchu. Podle autora snímků však jde o verzi V12, která tak disponuje 690 koňmi a 697 Nm točivého momentu. Tedy alespoň v sériovém provedení.

Zda ovšem došlo na tuning pohonné jednotky, je otázkou. Stejně jako se můžeme ptát, zda za oněmi modifikacemi stojí třetí strana či samotná automobilka v rámci programu Tailor Made. Spíše přitom tipujeme druhou možnost, už jen proto, že zbytek vozu je ryze maranellský. Přímo od Ferrari totiž pochází jak 20palcová kovaná kola, modrý lak Blu Pozzi či kožené čalounění v pískově žlutém odstínu. Jestli se vám výsledek líbí, posuďte sami, podle nás je sympaticky retro...

Majitel nadělil novému Ferrari doplňky, jaké jsme ještě neviděli - 1 - Ferrari GTC4Lusso 2018 tuning 01Majitel nadělil novému Ferrari doplňky, jaké jsme ještě neviděli - 2 - Ferrari GTC4Lusso 2018 tuning 02Majitel nadělil novému Ferrari doplňky, jaké jsme ještě neviděli - 3 - Ferrari GTC4Lusso 2018 tuning 03Majitel nadělil novému Ferrari doplňky, jaké jsme ještě neviděli - 4 - Ferrari GTC4Lusso 2018 tuning 04Majitel nadělil novému Ferrari doplňky, jaké jsme ještě neviděli - 5 - Ferrari GTC4Lusso 2018 tuning 05Majitel nadělil novému Ferrari doplňky, jaké jsme ještě neviděli - 6 - Ferrari GTC4Lusso 2018 tuning 06Majitel nadělil novému Ferrari doplňky, jaké jsme ještě neviděli - 7 - Ferrari GTC4Lusso 2018 tuning 07
Toto modré Ferrari GTC4Lusso dostalo doplňky, jaké jste nejspíše ani na voze maranellské značky ještě neviděli

Zdroj: Auto Junk

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše