Reklama

Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli

Vidět více Ferrari pohromadě se čas od času poštěstí, sem ale mohli přijet se svými auty jen ti nejvěrnější klienti. A vypadalo to na ni podle toho.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli

28.6.2017 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

Vidět více Ferrari pohromadě se čas od času poštěstí, sem ale mohli přijet se svými auty jen ti nejvěrnější klienti. A vypadalo to na ni podle toho.

Není již žádnou žhavou novinkou, že Ferrari letos slaví své sedmdesátiny. Ostatně Italové na toto jubileum začali upozorňovat již celou řadou limitovaných edic, pro letošek pak především slaví. Patrné to bylo i během akce Ferrari Cavalcade, která se konala již pošesté. Pro letošek se přitom více než sto exemplářů se vzpínajícím se koníkem ve znaku sešlo od 21. do 25. června v italské Apulii.

Celá akce je popisována jako „show v pohybu“, přičemž zúčastnit se jí mohou pouze „ti nejvěrnější zákazníci a sběratelé“. Značka je přitom eviduje na všech pěti kontinentech, a to dokonce ve více než 30 zemích. „Základním táborem“ letošní Ferrari Cavalcade se pak stalo městečko Borgo Egnazia, odkud účastníci vyrazili po scénických silničkách vedoucích okolo Středozemního moře za zábavou.

Nejčastějšími vozy, které na akci dorazily, byly ty poslední vyrobené. Tedy modely 488 Spider, California T, F12tdf či GTC4Lusso. Korunními klenoty se ale staly limitované Ferrari F40, F50, Enzo či LaFerrari Aperta, jejíž boky ostatně odkaz na sedmdesátiny značky zdobí rovněž. O ryzí novince 812 Superfast se oficiální prameny nezmiňují, nejspíše tak ještě nedošlo k předávkám zákazníkům.

My pak jen dodáme, že ani tímto počinem oslavy firemního jubilea nekončí. Pokud přitom máte bezednou kapsu, nejspíše byste se měli připravit na dražbu, jíž mezi 8. a 10. zářím chystá aukční síň RM Sotheby‘s. I ta je totiž součástí oficiálních ceremonií, pročež se bude konat v Maranellu a pod dražební kladívko má zamířit nejvíce modelů značky v celé její historii.

Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 1 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 01Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 2 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 02Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 3 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 03Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 4 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 04Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 5 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 05Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 6 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 06Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 7 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 07Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 8 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 08Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 9 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 09Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 10 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 10Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 11 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 11Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 12 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 12Nejváženější zákazníci Ferrari ukázali své skvosty, jiní na tuto akci ani nesměli - 13 - Ferrari Cavalcade 2017 prvni sada 13
Ferrari Cavalcade se konala již pošesté, letos se přitom kromě obvyklého ježdění i slavily firemní sedmdesátiny

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše