Reklama

Piknik za cenu Škody Octavia RS: Bentley dál řeší „problém příliš levných SUV”

Bentley Bentayga je drahé samo o sobě, přesto k němu automobilka nabízí další a další doplňky. I cena toho posledního umí vyrazit dech.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Piknik za cenu Škody Octavia RS: Bentley dál řeší „problém příliš levných SUV”

18.11.2016 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

Bentley Bentayga je drahé samo o sobě, přesto k němu automobilka nabízí další a další doplňky. I cena toho posledního umí vyrazit dech.

Bentley Bentayga je aktuálně bezpečně nejdražším sériově vyráběným SUV světa. Nakonec není divu, přišlo „vyřešit problém příliš levných SUV” a přesně to dělá už svou základní cenou. Tu lze navíc můžete ještě radikálně zvednout, pokud si objednáte hodinky Breitling, za které dáte prakticky to samé, co za celý vůz. Pokud vám to nestačí, může zavazadlový prostor vyplnit sada pro rybáře Fly Fishing, za kterou si automobilka pro změnu účtuje nemalých 2,6 milionu korun. Pikniková sada, po které hodíme očkem dnes, je vedle toho vlastně laciné povyražení.

Za jejím ztvárněním stojí David Linley, známý britský designér a synovec královny. S jeho dílem se vám tak do zavazadelníku stěhuje i modrá krev, pročež asi nepřekvapí, že „koše“ vychází na 27 500 USD (cca 692 tisíc korun). Tedy na stejnou sumu, za jakou byste si mohli pořídit kupříkladu Škodu Octavia RS a ještě by vám zbylo na benzin. Zde dostanete trojdílnou piknikovou sadu.

Jedna sekce v ní slouží pro uskladnění porcelánu a příborů. Ve druhé najdete chladicí box na šampaňské a přidružené sklenky, ta třetí je určena pro prkénka a další stolovací potřeby. O výrobu se stará divize Mulliner, která nově začala spolupracovat také s biofarmou Daylesford nacházející se v hrabství Goucestershire. Ta nyní připravuje exkluzivní piknikové menu pro majitele Bentley Bentayga, především ty z Londýna, kde se nacházejí hned tři obchody farmy.

Cena zmíněna nebyla, na láci ovšem rozhodně zapomeňte, ta u Bentley není žádoucí za žádných okolností. Jedná se totiž o několikachodové menu zahrnující kupříkladu dýni plněnou kapustou, jablky, slaninou, praženými semínky a hořčicí. Dále tu máme koláčky z cizrny, červeného kari a chili, lanýže, malinové makronky nebo tartaretky s balsamikem a červenou cibulí. Šéfkuchař Fuller z farmy Daylesford, který je za menu zodpovědný, prozradil, že všechny pokrmy jsou připravovány metodou pomalého vaření. Díky tomu je zejména u hovězího, které je další součástí jídelníčku, zachována delikátní chuť. Bohatým Britům lze tedy jen závidět, i když by nás zajímalo, kolik z nich této nabídky využije...

Piknik za cenu Škody Octavia RS: Bentley dál řeší „problém příliš levných SUV” - 1 - Bentley Bentayga Daylesford Picnic 01Piknik za cenu Škody Octavia RS: Bentley dál řeší „problém příliš levných SUV” - 2 - Bentley Bentayga Daylesford Picnic 02Piknik za cenu Škody Octavia RS: Bentley dál řeší „problém příliš levných SUV” - 3 - Bentley Bentayga Daylesford Picnic 03Piknik za cenu Škody Octavia RS: Bentley dál řeší „problém příliš levných SUV” - 4 - Bentley Bentayga Daylesford Picnic 04Piknik za cenu Škody Octavia RS: Bentley dál řeší „problém příliš levných SUV” - 5 - Bentley Bentayga Daylesford Picnic 05Piknik za cenu Škody Octavia RS: Bentley dál řeší „problém příliš levných SUV” - 6 - Bentley Bentayga Daylesford Picnic 06Piknik za cenu Škody Octavia RS: Bentley dál řeší „problém příliš levných SUV” - 7 - Bentley Bentayga Daylesford Picnic 07Piknik za cenu Škody Octavia RS: Bentley dál řeší „problém příliš levných SUV” - 8 - Bentley Bentayga Daylesford Picnic 08Piknik za cenu Škody Octavia RS: Bentley dál řeší „problém příliš levných SUV” - 9 - Bentley Bentayga Daylesford Picnic 09
Bentley Bentayga je nově možné osadit nejen piknikovou sadou Linley, ale zároveň k ní pořídit i bio menu z farmy Daylesford

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama