Reklama

Policista nezabrzdil služební Dacii v kopci tváří v tvář koni. Dopadlo to úsměvně

Jen na pár místech světa potkáte na silnicích plných aut tolik koňů, jako v Rumunsku. Připletli se i k tomuto incidentu, měl ale naštěstí jen úsměvný konec.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Policista nezabrzdil služební Dacii v kopci tváří v tvář koni. Dopadlo to úsměvně

11.6.2018 | Mirek Mazal | 2 příspěvky

Jen na pár místech světa potkáte na silnicích plných aut tolik koňů, jako v Rumunsku. Připletli se i k tomuto incidentu, měl ale naštěstí jen úsměvný konec.

Na ulicích rumunského venkova se setkávají dva světy, které jsou tolik typické pro jihovýchod Evropy sousedící s Ukrajinou. Spolu s auty jsou tam zcela běžně používány vozy tažené zvířaty, nejčastěji koňmi. Právě takový dopravní prostředek se málem dostane do kolize s Dacií Logan místní policie.

Hlavním hrdinou krátké scénky je policista, který zastaví na kraji silnice a odejde ze služebního vozu. V protisměru se objeví vozík tažený koněm, proti kterému se špatně zajištěná Dacia s majáky na střeše samovolně rozjede. Za moment vyběhne na silnici muž a vůz se pokusí zastavit, jenže byť Dacia nepatří mezi těžké váhy, nestačí na ni.

Chvíle nerovného boje končí vítězstvím stroje, Logan ale naštěstí sjel jen do příkopu, kde nikoho nezranil. Po chvilce na místo činu přiběhne i překvapený policista. Rolník s otěžemi v rukou si oddechl, že jeho domácí zvíře přežilo. A koník nejenže zůstal zdráv a nedotčen, pak ještě pomohl nešťastnou Dacii vytáhnout zpět na vozovku. Podívejte se na to...

Policista nezabrzdil služební Dacii v kopci tváří v tvář koni. Dopadlo to úsměvně - 1 - Dacia Logan malem srazi konsky povoz 01Policista nezabrzdil služební Dacii v kopci tváří v tvář koni. Dopadlo to úsměvně - 2 - Dacia Logan malem srazi konsky povoz 02Policista nezabrzdil služební Dacii v kopci tváří v tvář koni. Dopadlo to úsměvně - 3 - Dacia Logan malem srazi konsky povoz 03Policista nezabrzdil služební Dacii v kopci tváří v tvář koni. Dopadlo to úsměvně - 4 - Dacia Logan malem srazi konsky povoz 04Policista nezabrzdil služební Dacii v kopci tváří v tvář koni. Dopadlo to úsměvně - 5 - Dacia Logan malem srazi konsky povoz 05Policista nezabrzdil služební Dacii v kopci tváří v tvář koni. Dopadlo to úsměvně - 6 - Dacia Logan malem srazi konsky povoz 06
Rumunská Dacia Logan málem srazila rumunský koňský povoz

Zdroj: RoadCams@Youtube

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama

Autobazar

zobrazit vše