Reklama

Španělská policie zastavila tři auta. Co vše našla uvnitř, je za hranicí pochopitelnosti

Když jako policista zastavíte podezřelý vůz, v jeho nitru jistě čekáte leccos. Některé věci ale přece jen překvapí, třeba tuny ukradeného ovoce.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Španělská policie zastavila tři auta. Co vše našla uvnitř, je za hranicí pochopitelnosti

31.1.2018 | Mirek Mazal | 4 příspěvky

Když jako policista zastavíte podezřelý vůz, v jeho nitru jistě čekáte leccos. Některé věci ale přece jen překvapí, třeba tuny ukradeného ovoce.

V minulém roce se zloději činili. Oproti roku 2016 přibylo krádeží aut i o třetinu, nenechavci brali celá auta na díly nebo si přes noc přišli nedovoleně vyzvednout „jen” potřebné součástky. Je v podstatě jedno, co je důvodem neznámého člověka, aby se vůbec dotkl cizí věci, hlavní je, že se krádeže dějí a ne ojediněle. Policisté proti jednotlivcům i organizovaným skupinám bojují, ale znáte, jak je to s těmi větrnými mlýny.

Nekonečná válka proti zlodějům různého kalibru má ale někdy i vtipnou pointu, třebaže o krádež jde pořád. Tentokrát nešlo o zloděje aut či součástek, samo vozidlo tu bylo použito odcizení cizího majetku. Přišlo se na to, když policie zastavila tři podezřelá auta, která se od pohledu zdála být poněkud přetížená. Snad čekala jen poněkud nevhodný náklad nebo příliš mnoho osob na palubě, ze dvou osobních automobilů a jedné dodávky se ale vyhrnulo něco docela jiného.

Z aut postupně vyskákala pětice osob, které do vozů neuvěřitelným způsobem vměstnali 4 tuny pomerančů. Ne, neděláme si srandu, pět pachatelů se nedaleko Sevilly ve Španělsku pokusilo dvojící osobních vozů a jdnou dodávkou nenápadně odcizit neskutečné kvantum ovoce. Jak můžete sami vidět, pomeranče tu byly doslova všudy a po otevření se z aut nekontrolovatelně valily ven. Je skoro nepochopitelné, jak se jich tam mohlo vejít tolik.

Ona pětka se na lup vydala v noci ve složení manželský pár, jejich dospělý syn a dva bratři z jiné rodiny. Naložili přes 4 000 kg ovoce v hodnotě asi 36 000 Kč a chtěli ujet. Po zastavení policií všichni shodně tvrdili, že citrusové plody našli u silnice a že je mají pro vlastní potřebu. Snad ani nemusíme dodávat, že policisté měli co dělat, aby udrželi vážnou tvář a krádež správně vyšetřili. Hlavně pohled na oprýskaný sedan zavalený žlutými plody je vtipný. Zkuste se nesmát při pohledu na přiložené policejní fotografie...

Španělská policie zastavila tři auta. Co vše našla uvnitř, je za hranicí pochopitelnosti - 1 - Zlodeji kradli 4 tuny pomerancu Sevilla 01Španělská policie zastavila tři auta. Co vše našla uvnitř, je za hranicí pochopitelnosti - 2 - Zlodeji kradli 4 tuny pomerancu Sevilla 02Španělská policie zastavila tři auta. Co vše našla uvnitř, je za hranicí pochopitelnosti - 3 - Zlodeji kradli 4 tuny pomerancu Sevilla 03Španělská policie zastavila tři auta. Co vše našla uvnitř, je za hranicí pochopitelnosti - 4 - Zlodeji kradli 4 tuny pomerancu Sevilla 04
Hlavně nenápadně... Policisté otevřeli dveře auta a měli co dělat, aby je nezasypaly ukradené pomeranče

Zdroj: Emergencias Sevilla@Twitter

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama