Reklama

Takhle to dopadne, když někdo chce jezdit kamionem, svěří mu ale jen malé Suzuki

Každému se nepodaří dosáhnout svých cílů, to ale ještě neznamená, že se jich musíte úplně vzdát. Možné řešení ukazuje majitel tohoto Suzuki Alto.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Takhle to dopadne, když někdo chce jezdit kamionem, svěří mu ale jen malé Suzuki

11.6.2018 | Mirek Mazal | 7 příspěvků

Každému se nepodaří dosáhnout svých cílů, to ale ještě neznamená, že se jich musíte úplně vzdát. Možné řešení ukazuje majitel tohoto Suzuki Alto.

Náhodnému kolemjdoucímu, či spíše kolemjedoucímu se podařilo na jednom nizozemském přistihnout vskutku svérázný vůz. Jde o staré Suzuki Alto, na čemž by ještě nebylo nic až tak zvláštního, jenže tohle je převlečené za tahač Volva. Drobný modrý hatchback s litrovým motorem zaparkovaný vedle Volkswagenu Jetta skoro není vidět, ale přesto na sebe dokáže strhnout pozornost lidí, kteří neváhají tasit fotoaparáty.

Jeho majitel pravděpodobně obdivuje těžkotonážní kamiony, protože přesně v tomto stylu vyladil svůj městský stroj z Japonka. Na Suzuki navěsil mohutné zástěrky s označením směru předjíždění přesně po vzoru tahačů s nákladem za zády. Aby drsný zjev stál za to, mezi gumové lapače nečistot nasprejoval logo Volva, pokud doplňky nejsou rovnou originálním příslušenstvím z prodejny doplňků pro pravé chlapy.

Recese pokračuje střešním spojlerem vyrobeným asi z vnějšího stínítka pro kamiony. Vtipný je i vzduchový klakson, který by vzbudil i mrtvolu. Chybí pohled zepředu, ale zdá se, že si kutil neodpustil ani světelnou rampu namířenou dopředu vstříc osamělým dálkám nočního putování krajinou na vykládku.

Na jednom kole chybí poklice a karoserie pamatuje taky několik konfliktů s překážkou. Asi s Altem jezdí řidič jako s kamionem, tedy moc nekouká kolem sebe. Majitel musí mít dobrý smysl pro humor a nebo se opravdu minul povoláním...

Takhle to dopadne, když někdo chce jezdit kamionem, svěří mu ale jen malé Suzuki - 1 - Suzuki Alto prevlecene za kamion Volvo 01Takhle to dopadne, když někdo chce jezdit kamionem, svěří mu ale jen malé Suzuki - 2 - Suzuki Alto prevlecene za kamion Volvo 02Takhle to dopadne, když někdo chce jezdit kamionem, svěří mu ale jen malé Suzuki - 3 - Suzuki Alto prevlecene za kamion Volvo 03Takhle to dopadne, když někdo chce jezdit kamionem, svěří mu ale jen malé Suzuki - 4 - Suzuki Alto prevlecene za kamion Volvo 04
Suzuki Alto s díly z kamionu vypadá komicky. Snad je to jen recese obdivovatele velkých tahačů

Zdroj: Auto Junk

Mirek Mazal

Diskuze 7 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama