Reklama

Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari

Vzácnou návštěvu zažili v servisu, který provádí pravidelné technické kontroly výjimečných aut. Tentokrát se u nich zastavili dva slavní moderátoři v neméně věhlasném autě.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari

13.7.2018 | Mirek Mazal | 5 příspěvků

Vzácnou návštěvu zažili v servisu, který provádí pravidelné technické kontroly výjimečných aut. Tentokrát se u nich zastavili dva slavní moderátoři v neméně věhlasném autě.

Do jižní části Londýna zvané Southfields zavítal James May, aby pod „protáhl” své Ferrari 458 Speciale tzv. MOT, britskou obdobou české STK. Návštěva stanice technické kontroly ve Velké Británii probíhá každoročně u vozidla staršího tří a více let a samozřejmě ji musí podstoupit i takové ikony, jakou je 458 Speciale.

Po úspěšné kontrole si May odvážel auto v doprovodu Richarda Hammonda. Obě hvězdy motoristických pořadů hned vyvolaly zájem všech přítomných, moderátory obletovalo několik pracovníků a zvědaví kolemjdoucí tasili kamery. Obrázky níže tak v detailu ukazují i specifikaci soukromého Ferrari Kapitána Šneka.

Zajímavá přezdívka někoho, kdo vlastní Ferrari 458 Speciale v červené barvě Rosso Dino se zlatavými disky kol. Vždyť tato verze zrychluje díky 445 kW (605 koní) a 540 Nm na 100 km/h během tří sekund. May vykouří cigaretu, užije si popularity (a nebo ji protrpí...) a s kolegou naskočí do supersportu. Moderátoři si dopřáli také VIP odjezd, když jim fanoušci zastavili provoz na přilehlé silnici.

Ferrari je jako nové, není pochyb, že MOT prošlo bez potíží. Televizní superstar využívá několik aut, proto ani počet najetých kilometrů jistě nebude nijak závratný. Oba pánové možná pokračovali k natáčení dalších epizod The Grand Tour, nebo spolu jen tráví volný čas? Na každý pád je to příležitost vidět je v „automobilové akci”, jakou kamery běžně nezachytí...

Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari - 1 - Ferrari 458 Speciale James May STK 01Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari - 2 - Ferrari 458 Speciale James May STK 02Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari - 3 - Ferrari 458 Speciale James May STK 03Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari - 4 - Ferrari 458 Speciale James May STK 04Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari - 5 - Ferrari 458 Speciale James May STK 05Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari - 6 - Ferrari 458 Speciale James May STK 06Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari - 7 - Ferrari 458 Speciale James May STK 07Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari - 8 - Ferrari 458 Speciale James May STK 08Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari - 9 - Ferrari 458 Speciale James May STK 09Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari - 10 - Ferrari 458 Speciale James May STK 10Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari - 11 - Ferrari 458 Speciale James May STK 11Takhle to vypadá, když hvězdy Top Gearu a The Grand Tour vyrazí na STK ve Ferrari - 12 - Ferrari 458 Speciale James May STK 12
Dva moderátoři The Grand Tour a parkoviště plné exkluzivních automobilů... Nešlo o žádný natáčecí den, ale návštěva stanice STK

Zdroj: TheTFJJ@Youtube

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama