Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí

Je to luxusní bydlení plně přizpůsobené autům, ale to není vše. Oddanost jediné zálibě tady jde až tak daleko, že dům nemůže stát na klidném místě. Je postaven hned vedle závodní trati.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Fascinace a historie

Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí

30.9.2018 | Mirek Mazal

Je to luxusní bydlení plně přizpůsobené autům, ale to není vše. Oddanost jediné zálibě tady jde až tak daleko, že dům nemůže stát na klidném místě. Je postaven hned vedle závodní trati.

Majitel dvoupatrové nemovitosti vzal své hosty na prohlídku a ti si zase s sebou vzali kameru. Ta nám ukazuje, co to opravdu znamená mít místo krve benzín. Už pohled na široká vrata garáže dával tušit, že na dohled od závodní trati nebude stát bydlení šachového velmistra, ale hnízdo šílence zapáleného do všeho benzínového. A hned po zavření vstupních dveří bylo definitivně jasné, která varianta je tou správnou.

Dům se nachází ve městě Brainerd v Minnesotě pár metrů od zakrouceného asfaltu závodní dráhy Brainerd International Raceway. V jeho přízemí se nachází velkoprostorové parkování pro pět automobilů s dvojicí zvedáků a otočným podstavcem. Už jen tato úvodní část stavby je neuvěřitelná, vše je podřízeno praktickému odstavení pořádných vozidel, jako příklad může posloužit ustájené Lamborghini Gallardo posilněné dusíkem na dálkově ovládaném pohyblivém stání.

Vedle garáže se nachází stylové posezení a toaleta s umyvadlem vyrobeným z formulového kola. Do prvního patra vede zabudovaný výtah, který exkurzi s kamerou vyveze do hlavního obývacího prostoru s dvojicí ložnic, koupelnou, obývacím pokojem, kuchyní a vlastně veškerým potřebným zázemím. Vše je úhledně sladěno do nejmodernějšího provedení, z velké pohovky je možné relaxovat pohledem dolů na odpočívající automobily. Akčnější povahy mohou vyjít na terasu s grilem a užívat si výhled na automobilový okruh.

Druhé podlaží se nese ve stejně kvalitním duchu sladěného nábytku s kvalitními materiály. Přes prostornou chodbu je možné vejít na další vyhlídku směřovanou přímo k závodním automobilům přetahující se o každý centimetr trati. Člověk by pomalu nevěděl, kam se dívat dřív a jestli obdivovat vybavení garáže v přízemí, nebo sedět na terase a obdivovat krásy motorsportu v akci.

A to není vše, vlastník pozemku na něm postavil ještě jeden chrám motorismu. Podobá se prvnímu, ale je vystavěn lehce jiným stylem. Šedé plochy vystřídaly přírodní materiály a garáž plnou cestovních vozů nahradily speciály Nascar, které opravdu zářily na levotočivém oválu v plné polní. Hvězdy parkují vystaveny hned vedle vchodu znovu ve velké garáži vysoké přes dvě patra.

Kolem dobového baru s dřevěnými stoličkami vedou schody do prvního patra, kde je vše v jednolitém hnědém odstínu. Naproti velké kuchyni je opět průhled na dění v garáži, ale z dalšího patra je přes otevřené dveře ven slyšet vytočené vysokoobjemové motory. Cestou za líbivým zvukem se dá vyjít na balkón situovaný přesně naproti sprinterské rovinky na čtvrt míle. Exkluzivní výhled nesmí chybět ani v tomto speciálním stavení, které není o nic horší než vedlejší případ.

Pokud se tedy obáváte, že vás manželka označí za fanatika, když si v chystaném domě chcete prosadit aspoň dvojgaráž, můžete být v klidu. Dům automobilového fanatika vypadá ještě docela jinak - auta v něm zabírají polovinu prostoru, vidět jsou skoro odevšad a ještě stojí mezi okruhem a sprinterskou dráhou s výhledem na obojí. Tomu se skutečně přiblížíte stěží...


Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 1 - Bydleni v luxusu u okruhu USA dalsi PerexPodívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 2 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 01Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 3 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 02Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 4 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 03Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 5 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 04Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 6 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 05Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 7 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 06Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 8 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 07Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 9 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 08Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 10 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 09Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 11 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 10Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 12 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 11Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 13 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 12Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 14 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 13Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 15 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 14Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 16 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 15Podívejte se do luxusního domu fanatika do aut. Fascinuje i tím, kde stojí - 17 - Bydleni v luxusu u okruhu USA 16
Takto vypadá ideální bydlení automobilového nadšence. Z ložnice na startovní čáru to vychází do pěti minut čistého času, náčiní parkuje skoro všude kolem

Zdroj: 1320video@Youtube

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše