Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů

Vaření nevypadá jako obor, v němž by bylo možné přijít k bůhvíjakým penězům, Gordon Ramsay ale dokola dokazuje, že to možné je. Jen ve Velké Británii skladuje 12 superaut a všechna nyní vytáhl na okruh.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Fascinace a historie

Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů

8.11.2019 | Mirek Mazal

Vaření nevypadá jako obor, v němž by bylo možné přijít k bůhvíjakým penězům, Gordon Ramsay ale dokola dokazuje, že to možné je. Jen ve Velké Británii skladuje 12 superaut a všechna nyní vytáhl na okruh.

Slavného kuchaře se slabostí pro rychlé vozy zřejmě není třeba dlouze představovat. Po převzetí otevřeného Ferrari pro vyvolené se Gordon Ramsay vydal poprvé v životě provětrat celou svou sbírku supersportů na závodní dráhu. Pronajaté kamiony mu do Brands Hatch přepravily všechny jeho rychlé vozy registrované v domovské Velké Británii.

Majitel více než 40 restaurací ověnčených sedmi michelinskými hvězdami má více aut, v Británii jich ale skladuje „jen” tucet. Nezapomenutelný den s rodinou a přáteli si Gordon užil za volantem hned sedmi Ferrari, které doplnily McLaren 650 LT Spider, McLaren Senna, Porsche 918 Spyder, Aston Martin DBS Superleggera nebo stíhací formule BAC Mono.

Jen dvě z nejcennějších Ferrari mají hodnotu přes 200 milionů Kč a zbylé stroje bez problémů přidají další stovky. Pro Ramsayho s jměním odhadovaným na více než 4,6 miliardy Kč není problém si taková auta pořídit, třebaže na jeho majetku mají evidentně značný podíl.

Volná trať seděla Ferrari LaFerrari Aperta, po dlouhé době se ke slovu dostala oceňovaná Superamerica a pavouky vyhnalo z útrob dvanáctiválcové F12tdf. Spokojený kuchař si užíval plnými doušky, až z McLarenu Senna musel vylézt po čtyřech. Políbil jeden z 500 vyrobených exemplářů a pokračoval za volant dalšího splněného snu. Když už nic jiného, takto se má zacházet s vytříbenou kolekcí, ne auta „sušit” v garáži a čekat, až nabudou na ceně.


Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 1 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 01Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 2 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 02Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 3 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 03Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 4 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 04Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 5 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 05Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 6 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 06Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 7 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 07Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 8 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 08Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 9 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 09Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 10 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 10Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 11 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 11Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 12 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 12Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 13 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 13Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 14 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 14Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 15 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 15Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 16 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 16Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 17 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 17Slavný kuchař vytáhl na okruh všechna svá auta, jde o stroje za stovky milionů - 18 - Gordon Ramsay vytahl sva auta na okruh 18
Gordon Ramsay umí řádit za plotnou i na okruhu, v Brands Hatch ukázal všechna svá auta, která skladuje v domovské Velké Británii

Zdroj: Gordon Ramsay@Youtube

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše