Zapomenutý zázrak: Škoda před 31 léty porazila monstra sk. B slabou 130 LR

Reagovat

Nepřihlášený

Škoda vyhrála Monte Carlo.. | 19.8.2017 15:28reagovat
avatar

Škoda vyhrála Monte Carlo asi tak, jak Řezník českého slavíka. Tím nijak nepopírám úspěchy našich motoristických legend.

Pokud se chceme bavit o opravdových vítězích světových soutěží, tak reklamními slovy je soused z Boleslavi táákhle malý.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený miro

Reakce na: Škoda vyhrála Monte Carlo.. | 19.8.2017 16:12reagovat
avatar

ale ona naozaj vo svojej triede vyhrala RMC. A bola tiez celkove majstrom Europy v cestovnych automobiloch. Tam to bolo ale uz bez tried.

avatar

Pokud si dobře pamatuji, tak Blahna 2x utrpěl na Rallye Acropolis 8. místo absolutně, což je výsledek skutečně hodný zaznamenání, jelikož jde o soutěž docela tvrdou na podvozky. Tomu autu chyběl jen výkonný motor, aby uspělo v absolutní klasifikaci. Mít tak 200 - 250 kobyl, rallyový svět by se škodulím díval do výfuků...

Nepřihlášený rock

Reakce na: ale ona naozaj vo svojej t.. | 19.8.2017 16:42reagovat
avatar

Ve své třídě Škoda vyhrála vícekráte. Od sto třicítek, přes Favority, Felicie až po Fabie. A to nejenom jednotlivé sooutěže, ale v některých případech i celkové hodnocení MS.

Reakce na: ale ona naozaj vo svojej t.. | 19.8.2017 16:44reagovat
avatar

A to mistrovství Evropy je právě hodně zavádějící. Ve skutečnosti Škodovky jezdily a bodovaly v divizi do 1300 cm3.

V celkovým pořadí byl nejlepší výsledek tuším jedno druhý místo v jednom závodě, ale to až poté, co diskli polovinu startovního pole, co skončila před nimi...

Nepřihlášený Hic

Taky jsem byl s Trabantem.. | 19.8.2017 18:43reagovat
avatar

Taky jsem byl s Trabantem v Praze dřív než kolega s Porsche, protože on zrovna nejel. Asi takové vítězství to je.

avatar

Zajímalo by mě, kolik vás to stojí peněz, aby takovéhle pičoviny se Škodovkama vyskakovaly na seznamu?

Nepřihlášený Michal

Trochu jsem se zasnil a vz.. | 20.8.2017 09:45reagovat
avatar

Trochu jsem se zasnil a vzpomnel kdyz jsme projizdeli po zavode Rally Valasska zima bylo to tusim okolo roku 87 a to co dokazal dobry ridic se Skodou bylo impozantni, je to stejne jako studenti dnes, kdyz vypnout elektriku a nejde internet nezpocitaji ani plochu ctverce o tom pouzit logaritmicke pravitko ani nemluve. Ne nadarmo se rika ze nouze naucila Dalibora housky. Nebo podobne recke prislovi " clovek je jako oliva az kdyz je drcen vydava to nejlepsi."

avatar

Vyhrála sice silniční mistrovství Evropy, ale do celkové klasifikace se počítaly body za pořadí ve třídě. takže silná auta si body brala navzájem a ve třídě 1300, jinak určené pro začátečníky, škoda pochopitelně kralovala.

Nepřihlášený dr. 120l

Reakce na: Trochu jsem se zasnil a vz.. | 21.8.2017 00:44reagovat
avatar

Michale, ty demente, krome nesmyslu a gramatickych chyb se rika: nouze naucila Dalibora housti. starocesky vyraz pro hrani na housle.

Reakce na: Michale, ty demente, krome.. | 21.8.2017 09:44reagovat
avatar

dr120l jo jeste ze zachranuje populaci anonymni hloupe dite, hloupe nadute ale dite na to se clovek nemuze zlobit. Ale je fajn ze chlapecek se poznal ze v podstate nedokaze nic.Kazdopadne diky za tve vysvetleni.

Nepřihlášený Driver

Moje Babička běhá v 60ti o.. | 21.8.2017 10:53reagovat
avatar

Moje Babička běhá v 60ti orientační závody v lese a vždycky vyhraje zlato. Bohužel stojí na bedně sama. Nikdo jiný nad 60 není tak praštěný aby absolvoval závody v této kategorii. Analogie je patrná? :o)