Zima je ideální příležitostí pro zloděje aut. Máte to vaše v bezpečí?

Ke krádežím aut dochází v jakémkoli ročním období, v zimě to však mají zloději přece jen o něco jednodušší, stmívá se dříve. Jste si jistí, že vás a vašeho auta se to netýká?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Inzerce

Zima je ideální příležitostí pro zloděje aut. Máte to vaše v bezpečí?

12.2.2019 | inzerce

Ke krádežím aut dochází v jakémkoli ročním období, v zimě to však mají zloději přece jen o něco jednodušší, stmívá se dříve. Jste si jistí, že vás a vašeho auta se to netýká?

Jak tedy svůj vůz spolehlivě ochránit?

Máme pro vás recept na celý rok, zabezpečte svůj automobil nepřekonaným systémem. Ten vaše auto ochrání před jakýmkoli způsobem krádeže - bude tak v bezpečí před použitím rušičky GPS/GSM/GPRS signálu, čtečky kódů nebo dálkových ovládání, výměnou spínací skřínky, řídící jednotky motoru nebo palubní desky, stejně jako použití duplikátu klíče.

Zima je ideální příležitostí pro zloděje aut. Máte to vaše v bezpečí? - 1 - 1 zabezpeceni aut VAM R1 system (7)

Proč je VAM systém nepřekonatelný?

Nepřekonatelnost tohoto šesticestného elektromechanického zabezpečovacího systému spočívá v jeho unikátnosti, kdy se u každého vozidla zabezpečí vždy rozdílné části. Každý automobil je tak chráněn individuálně, a proto je pro zloděje komplikované přijít tomuto systému na kloub.

A nejsou to jen prázdná slova. Statistika mluví jasně. Z více než 500 pokusů o krádež vozidla s nainstalovaným VAM systémem to zlodějům zatím nevyšlo ani jednou.

Doplňkové zabezpečení ochrání vaše kola nebo auto před odtahem

Doplňkové zabezpečení Vam odtah či Vam akustik se postará i o bezpečnost vašich kol nebo kabinového a zavazadlového prostoru. Zloději nebudou mít šanci vaše vozidlo ani odtáhnout - po pokusu o naložení na sebe vozidlo upozorní výrazným světelným a hlasitým zvukovým signálem.

Zima je ideální příležitostí pro zloděje aut. Máte to vaše v bezpečí? - 2 - 3 zabezpeceni aut VAM R1 system (18)Zima je ideální příležitostí pro zloděje aut. Máte to vaše v bezpečí? - 3 - 3 zabezpeceni aut VAM R1 system (19)

Příznivá cena

U VAM sytému se velké investice bát nemusíte. Tento zabezpečovací systém je cenově dostupný pro jakýkoli model vozidla. Navíc, VAM systém stačí nainstalovat pouze jednou. Vyhnete se tím pravidelným ročním poplatkům nebo závazkům.

Více informací o tom, proč je dobré nepodceňovat zabezpečení vašeho čtyřkolového miláčka během jakéhokoli ročního období, se dozvíte na webu: www.vamsystem.cz, nebo nás kontaktujete na čísle 720 846 888. Zabezpečovací systém vám technici rádi nainstalují v provozovnách v Praze, Brně a Ostravě.

inzerce

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše