Neuvěříte, do jakého auta se díváte. Takový luxus nabízí jedno jediné na světě

Kůže, dřevo, lednička, logo jedné z nejprestižnějších automobilových značek, to přece musí být limuzína. Jenže není, je to nejluxusnější dodávka světa a v tomto případě dává perfektní smysl.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Neuvěříte, do jakého auta se díváte. Takový luxus nabízí jedno jediné na světě

17.8.2018 | Mirek Mazal

Kůže, dřevo, lednička, logo jedné z nejprestižnějších automobilových značek, to přece musí být limuzína. Jenže není, je to nejluxusnější dodávka světa a v tomto případě dává perfektní smysl.

Francie nabízí k vidění Eiffelovu věž, zámek ve Versailles, katedrálu Notre Dame nebo Louvre. Všechno jsou to historické památky světového charakteru, které je možné objet podobně úchvatným dopravním prostředkem, na nějž se právě díváte.

Provozuje jej firma nazvaná CLS Paris, která chce nabídnout jinou úroveň cestování. Jinak otřepaný reklamní slogan se v tomto případě zdá být na místě, stačí se podívat na vozový park, který je připraven odvézt nejnáročnější klientelu. Mezi plně vybavenými stroji vás čekají i nejlepší limuzíny Mercedesu, ale co když ani to není dost?

Komu nestačí tovární přepych, může si připlatit ještě za něco lepšího. V nabídce je nově jedinečná dodávka pro čtyři VIP - jedinečný Mercedes-Benz třídy V s příponou Maybach, kterou firma zřejmě po právu označuje za nejluxusnější dodávku světa. Je to kříženec nejpohodlnějšího provedení německé automobilky a praktické dodávky v jejím osobním provedení. Sériově se nic podobného nevyrábí, ale lidé z CLS Paris si takovou věc nechali udělat na zvláštní přání.

Standardně - pokud jde v těchto sférách hovořit o standardu jakéhokoli druhu - vychází Mercedes Maybach z luxusní třídy S, ale pokud je libo více místa pro posádku i další vychytávky, je v Paříži připraven model V s posuvnými bočními dveřmi a vysokým stropem. Za nepropustnými skly se ukrývá čtveřice trůnů - jinak ty fantastické sedačky s pestrým výběrem funkcí nelze nazvat. Tělo se v nich cítí jako v bavlnce, hlava i nohy si mohou dopřát příjemného polštářku, masáž lávovými kameny je v základní výbavě.

Interiér je vyzdoben koženým čalouněním krémové barvy doplněným lakovanými dřevěnými dekory. Útulný hnědý interiér prosvětluje panoramatické střešní okno. Pokud zrovna není žádoucí sledovat krásy Francie, je snadné kompletní prosklení elektricky zatemnit. Dlouhé chvíle zkrátí velkoplošná televize s prostorovým ozvučením. V lednici mezi cestujícími jsou připravené vychlazené nápoje jako drobná pozornost.

Těžko by se hledala stylovější přeprava pro ty, kteří chtějí maximum všeho. Už jen vnější vzhled temně černého minivanu s velkými stříbrnými koly a chromovanými doplňky dávají tušit, že v kabině není standardní uspořádání. Znaky Maybach by ani nebyly potřeba.


Neuvěříte, do jakého auta se díváte. Takový luxus nabízí jedno jediné na světě - 1 - Mercedes Benz tridy V uprava Maybach 01Neuvěříte, do jakého auta se díváte. Takový luxus nabízí jedno jediné na světě - 2 - Mercedes Benz tridy V uprava Maybach 02Neuvěříte, do jakého auta se díváte. Takový luxus nabízí jedno jediné na světě - 3 - Mercedes Benz tridy V uprava Maybach 03Neuvěříte, do jakého auta se díváte. Takový luxus nabízí jedno jediné na světě - 4 - Mercedes Benz tridy V uprava Maybach 04Neuvěříte, do jakého auta se díváte. Takový luxus nabízí jedno jediné na světě - 5 - Mercedes Benz tridy V uprava Maybach 05Neuvěříte, do jakého auta se díváte. Takový luxus nabízí jedno jediné na světě - 6 - Mercedes Benz tridy V uprava Maybach 06Neuvěříte, do jakého auta se díváte. Takový luxus nabízí jedno jediné na světě - 7 - Mercedes Benz tridy V uprava Maybach 07Neuvěříte, do jakého auta se díváte. Takový luxus nabízí jedno jediné na světě - 8 - Mercedes Benz tridy V uprava Maybach 08Neuvěříte, do jakého auta se díváte. Takový luxus nabízí jedno jediné na světě - 9 - Mercedes Benz tridy V uprava Maybach 09
Mercedes-Benz třídy V se standardně nevyrábí v úpravě Maybach. Přesto existuje a je to pěkný kus luxusního elegána

Mirek Mazal

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše