Reklama

V Ženevě se ukázalo i ideální rodinné auto pro ruské fotbalisty

Když se řekne „ideální rodinné auto”, představíte si něco jako velký kombík nebo SUV, nejlépe v decentním provedení. Věčně extravagantní ruští fotbalisté by mohli za ideál považovat něco jako tento kabriolet od Mansory.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tuning

V Ženevě se ukázalo i ideální rodinné auto pro ruské fotbalisty

9.3.2019 | Mirek Mazal

Když se řekne „ideální rodinné auto”, představíte si něco jako velký kombík nebo SUV, nejlépe v decentním provedení. Věčně extravagantní ruští fotbalisté by mohli za ideál považovat něco jako tento kabriolet od Mansory.

Před pár dny nám Kanye West názorně předvedl, že úpravci aut jsou ochotni svým bohatým klientů splnit jakékoliv přání. V případě amerického rappera šlo o individuální provedení Lamborghini Urus, které je v základním provedení nevšední masa plechu na kolech, ale s přivřením oka se dá velké SUV označit za atraktivní. S barvou slonovinové kosti, podivnými koly a interiérem divokým až aleluja se ale veškerá přitažlivost rychle ztrácí.

I Westův Urus je ale slabý odvar proti jedné z novinek tuningové firmy Mansory. Úpravce, který si zakládá na kontroverzním stylingu, na aktuálně probíhajícím autosalonu v Ženevě předvedl kabriolet v nepřehlédnutelném tyrkysovém hávu, navíc v „rodinném provedení”.

Obětí bizarního tuningu se stal Mercedes-AMG S63 Cabriolet. Křiklavý výdobytek potěší snad leda ruské fotbalisty tradičně hledající zálibu v co nejopulentnějších autech. Takovým by ani nemuselo vadit, že pro rodinné využití se kabriolet nejvyšší třídy tak úplně nehodí - však co, standardně se dodáván s dětskou sedačkou, která ladí s exotickým interiérem, exteriérem a také motorovým prostorem.

Vzhledové změny jsou nepřehlédnutelné, až z nich bolí oči. Zmínky o posilnění 5,5litrového osmiválce zastínila tyrkysová záře a to samé učinila s karbonovým bodykitem kolem celého vozu, který má zlepšit aerodynamiku ve vysokých rychlostech. Nakonec, ze všeho nejdůležitější je pro některé být, i s rodinou v autě...


V Ženevě se ukázalo i ideální rodinné auto pro ruské fotbalisty - 1 - Mercedes-AMG S63 Cabriolet Zeneva 01V Ženevě se ukázalo i ideální rodinné auto pro ruské fotbalisty - 2 - Mercedes-AMG S63 Cabriolet Zeneva 02V Ženevě se ukázalo i ideální rodinné auto pro ruské fotbalisty - 3 - Mercedes-AMG S63 Cabriolet Zeneva 03V Ženevě se ukázalo i ideální rodinné auto pro ruské fotbalisty - 4 - Mercedes-AMG S63 Cabriolet Zeneva 04V Ženevě se ukázalo i ideální rodinné auto pro ruské fotbalisty - 5 - Mercedes-AMG S63 Cabriolet Zeneva 05V Ženevě se ukázalo i ideální rodinné auto pro ruské fotbalisty - 6 - Mercedes-AMG S63 Cabriolet Zeneva 06V Ženevě se ukázalo i ideální rodinné auto pro ruské fotbalisty - 7 - Mercedes-AMG S63 Cabriolet Zeneva 07V Ženevě se ukázalo i ideální rodinné auto pro ruské fotbalisty - 8 - Mercedes-AMG S63 Cabriolet Zeneva 08V Ženevě se ukázalo i ideální rodinné auto pro ruské fotbalisty - 9 - Mercedes-AMG S63 Cabriolet Zeneva 09V Ženevě se ukázalo i ideální rodinné auto pro ruské fotbalisty - 10 - Mercedes-AMG S63 Cabriolet Zeneva 10
Extravagantní úpravce Mansory vyzdobil Mercedes-AMG S63 Cabriolet, tak, že jej za ideální auto mohou považovat snad jen ruští fotbalisté

Mirek Mazal

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama