Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta

Ta pravá země neomezených možností je ideálním místem pro stylový zkrášlovací salon pro automobily. Jejich majitelé mohou během očisty setrvat v plně vybavené postranní klubovně.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta

12.4.2019 | Mirek Mazal

Ta pravá země neomezených možností je ideálním místem pro stylový zkrášlovací salon pro automobily. Jejich majitelé mohou během očisty setrvat v plně vybavené postranní klubovně.

Podzemní garáže čím dál častěji slouží jako základna moderních mycích center. Množství takových myček se rozšiřuje v Česku i ve světě už díky faktu, že firmy mohou v těchto místech využívat výhod méně prašného prostředí. To je pro co nejkvalitnější leštění aut jasnou výhodou a nevýznamné pochopitelně není ani to, že majitelé aut si mohou během úkonu vyřídit své potřeby přímo v obchodním nebo kancelářské komplexu, kde myčka stojí.

Obvykle nejde o bůhvíjak nápaditá místa. Typické je výraznější zbarvení, aby zákazníci přes celé podzemní parkoviště viděli, kde mohou své auto odložit. Samotné místo se pak obvykle skládá z mycích místností, recepce a improvizované čekárny. Ne všude se ale rozhodli jít touto cestou.

Druhé podzemní podlaží jednoho moskevského obchodního centra skrývá trochu jiný koncept myčky. Říká si Black Star Car Wash a se zcela unikátním stylem připomíná spíše noční klub. Černá výmalba stěn i podlah s modrým vzorem různých nápisů vypadá nezvykle proti zářivým výmalbám konkurence. Rusové přidali mnoho osvětlovacích komponentů, které dolaďují výjimečnost celého odděleného prostoru.

Originální vyhotovení je i praktické, protože není vidět špína, ale hlavní roli hraje neotřelost zvolených barev a vzorů. Dokonce také průhledné závěsné fólie oddělující mycí boxy mají modré nápisy, aby zapadly do konceptu této svérázné automyčky.

Zákazníci mají k dispozici oddělenou klubovnu s občerstvením, televizí nebo herní konzolí. Mycí programy od základního oplachu po kompletní mytí celého vozu je možné sledovat z pohodlné sedačky u průhledné stěny, protože souhra pracovníků s vodou a chemickými prostředky není každodenní podívaná.

Ukázka na osmiválcovém BMW X5 znázorňuje rychlou a snad i kvalitní práci. Černé SUV přesně zapadá do automobilového nočního klubu, kde místo dívek u tyčí tancují pánové s wapkami...


Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta - 1 - Black Star Car Wash mycka v Rusku foto 01Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta - 2 - Black Star Car Wash mycka v Rusku foto 02Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta - 3 - Black Star Car Wash mycka v Rusku foto 03Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta - 4 - Black Star Car Wash mycka v Rusku foto 04Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta - 5 - Black Star Car Wash mycka v Rusku foto 05Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta - 6 - Black Star Car Wash mycka v Rusku foto 06Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta - 7 - Black Star Car Wash mycka v Rusku foto 07Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta - 8 - Black Star Car Wash mycka v Rusku foto 08Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta - 9 - Black Star Car Wash mycka v Rusku foto 09Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta - 10 - Black Star Car Wash mycka v Rusku foto 10Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta - 11 - Black Star Car Wash mycka v Rusku foto 11Asi jen v Rusku může stát myčka, která vypadá jako noční klub pro auta - 12 - Black Star Car Wash mycka v Rusku foto 12
Takto se mají auta v Rusku. Majitelé jim mohou dopřát koupel ve stylově zařízené myčce, která více než co jiného připomíná noční klub

Zdroj: Live Garage@Youtube

Mirek Mazal

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama