Reklama

Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena

Vídáme je s velkou pompou předávat slavným hráčům, po pár týdnech už po nich ale nikdo ani neštěkne. Jaký je jejich další osud?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena

25.7.2017 | Marek Bednář | 6 příspěvků

Vídáme je s velkou pompou předávat slavným hráčům, po pár týdnech už po nich ale nikdo ani neštěkne. Jaký je jejich další osud?

Výrobci aut v reklamě nezřídka využívají známých osobností, pochopitelně. V případě Audi jde dost často o fotbalové hvězdy, k nimž se automobilka dostává skrze sponzorování slavných klubů. Loni jsme tak mohli vidět předávání vozů fotbalistům Bayernu Mnichov a později i hráčům Barcelony. Hlavně ti první se pořádně rozšoupli, tváře Bayernu se nestyděly říci si klidně o S8 Plus. A proč také ne - když si můžete vybrat cokoliv, skromnost není na místě.

Fotbalisté jsou dnes ostatně placení jako málokdo jiný na světě, a tak si můžou snadno dovolit i ze svých peněz prakticky jakékoli auto. Můžou si vystavět i slušné sbírky, pokud auta mají rádi. A pokud ne, jejich finanční poradci jim jistě rádi řeknou něco o investičním potenciálu některých kousků, takže výsledek může být podobný. Zrovna nová Audi nicméně k tak lukrativním záležitostem obvykle nepatří, fotbalisté je používají nanejvýš jako většina ostatních lidí, tedy jako auta na každý den.

To si asi dokážeme představit, otázkou může být, co se s nimi děje pak. Pokud byste čekali, že vlastnictví některého z velkých hráčů pro Audi, kterému se vozy zase vrací zpět, něco podstatného znamená, takže je třeba vystavuje v muzeu, mýlili byste se. Auto jde posléze prostě do světa jako kterékoli jiné z firemní flotily a snad jen majetní fanoušci rádi zaplatí něco víc za vůz, kterým jezdil jejich idol. To je i případ bílého Audi S6 Avant Arjena Robbena, u nějž o prvním uživateli nemůže být pochyb - na prazích je i jeho jméno.

Na prodej bylo jen velmi krátkou chvíli, inzerát už je teď stažený a vůz prodaný. S cenou 29 995 Eur (780 tisíc korun) nebyl zrovna levný ale ani zase tak drahý - na to, že to bylo 8 let staré auto s atmosférickým desetiválcem pod kapotou a na to, že mělo najeto poměrně nízkých 45 tisíc kilometrů s poctivou údržbou.

Mezi podobně starými S6 Avant je to částka vyšší, „příplatek” za slavného prvního majitele ale není zase tak velký uvážíme-li, že tak malý nájezd je u S6 výjimečný. Auto je dále v perfektním stavu, takže ani tady nenajdeme nic mimořádného. Konce „fotbalových audin” tedy nejsou nějak kruté a obejdou se obvykle bez pozornosti médií, která se dostává předáním. My jsme tady spíše výjimkou, to abychom kruh pro jednou uzavřeli. Mimochodem, loni si Rooben vybral dieselovou Q7 a tušíme, že i ona půjde jednou do světa bez povšimnutí kohokli...

Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 1 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 01Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 2 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 02Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 3 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 03Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 4 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 04Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 5 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 05Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 6 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 06Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 7 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 07Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 8 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 08Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 9 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 09Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 10 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 10Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 11 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 11Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 12 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 12Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 13 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 13Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 14 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 14Jak končí auta, která Audi dává fotbalistům? Toto byla S6 Arjena Robbena - 15 - audi s6 avant c6 arjen robben prodej 15
Tímhle autem jezdil Arjen Robben, ani on, ani nikdo další s ním ale mnoho kilometrů nenajel

Zdroj: Mobile.de

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 6 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše