Jeremy Clarkson odhalil, jak rychle zhubl o 13 kilo. Čechům se jeho dieta bude líbit

Clarkson shodil takřka 13 kilogramů během dvou měsíců, přestože byl na dovolené. Na té se nikterak nežinýroval, každý den si totiž dopřál chmelový mok.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Jeremy Clarkson odhalil, jak rychle zhubl o 13 kilo. Čechům se jeho dieta bude líbit

21.4.2019 | Petr Prokopec

Clarkson shodil takřka 13 kilogramů během dvou měsíců, přestože byl na dovolené. Na té se nikterak nežinýroval, každý den si totiž dopřál chmelový mok.

Jeremy Clarkson se před několika málo dny objevil v talk show Jonathana Rosse, kde bez skrupulí přiznal, jak moc si vlastně užívá neúspěchu Top Gearu. Jen u tohoto tématu ovšem nezůstalo, bez povšimnutí nezůstala ani Clarksonova postava. Ta je o trochu méně hřmotnější, než bylo patrné v mnoha epizodách třetí série, za čímž stojí Jeremyho dovolená. Tu strávil v jihovýchodní Asii, kde si dobrovolně naordinoval dietu, jež se asi řadě Čechů bude nadmíru líbit. Zahrnuje totiž každodenní posezení u orosené sklenky piva.

Podstatné ovšem je, co požití chmelového moku předcházelo. Jeremy se věnoval činnosti, které dle jeho dřívějších slov mohla zaujmout maximálně tak „šílence, jež vedou nějaký idiotský druh války s kýmkoliv normálním“. Jinými slovy, Clarkson vyměnil auto za kolo, na kterém jezdil každý den. Rozhodně však na tento dopravní prostředek nepěje slova chvály. „Cyklistika opravdu není dobrou věcí. Jsem z ní celý rozlámaný,“ uvedl populární moderátor. Zároveň však přiznal, že právě díky ní zhubnul.

„Místo, kde jsme bydleli, bylo od malého města odděleno horou, která byla vyšší než Everest. Byly to sice jen tři kilometry, ale já je šlapal každý den. Řekl jsem si totiž, že nebudu moci pít, pokud do města nedojedu na kole,“ dodal Clarkson s tím, že neobvyklá dieta se mu vyplatila. Díky touze po pivu totiž během dvou měsíců shodil „dva šutráky“, čímž je v britském hovorovém dialektu míněna hmotnost 28 liber, tedy 12,7 kilogramu.

Kromě nižší váhy si Jeremy z Indočíny přivezl také hromadu náramků, a jak Rossovi přiznal, dokonce velmi vážně zvažoval, že se nechá tetovat. Při tom by samozřejmě zůstal věrný své svérázné povaze, pročež mu prý na mysl přišla rudá hvězda na zadku. Nakonec však od těchto plánů upustil, neboť onemocněl. A když zjistil, na jaké úrovni je ve Vietnamu lékařská péče, touha po jehle zabodnuté v jeho kůži jej definitivně přešla.


Jeremy Clarkson odhalil, jak rychle zhubl o 13 kilo. Čechům se jeho dieta bude líbit - 1 - Jeremy Clarkson na kole 01Jeremy Clarkson odhalil, jak rychle zhubl o 13 kilo. Čechům se jeho dieta bude líbit - 2 - Jeremy Clarkson na kole 02Jeremy Clarkson odhalil, jak rychle zhubl o 13 kilo. Čechům se jeho dieta bude líbit - 3 - Jeremy Clarkson na kole 03Jeremy Clarkson odhalil, jak rychle zhubl o 13 kilo. Čechům se jeho dieta bude líbit - 4 - Jeremy Clarkson na kole 04Jeremy Clarkson odhalil, jak rychle zhubl o 13 kilo. Čechům se jeho dieta bude líbit - 5 - Jeremy Clarkson na kole 05Jeremy Clarkson odhalil, jak rychle zhubl o 13 kilo. Čechům se jeho dieta bude líbit - 6 - Jeremy Clarkson na kole 06Jeremy Clarkson odhalil, jak rychle zhubl o 13 kilo. Čechům se jeho dieta bude líbit - 7 - Jeremy Clarkson na kole 07
Ač Clarkson byl na kole nachytán již mnohokrát, oficiálně tento dopravní prostředek odmítal. Nově však přiznal, že mu napomohl zhubnout

Petr Prokopec

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama