Městská policie Praha vs. Bugatti Veyron: botička to jistí

 | 47 příspěvků | 15.12.2011 Petr Miler
Reagovat

Nepřihlášený Norwegian

Šašci. Kdyby v zahraničí v.. | 15.12.2011 11:50reagovat
avatar

Šašci. Kdyby v zahraničí vědli, co to je za lidi, taky by to brali jinak...

Nepřihlášený Speedy

Spíš bych chtěl vidět co b.. | 15.12.2011 12:39reagovat
avatar

Spíš bych chtěl vidět co by se stalo, kdyby ty Policemani udělali malilinkatej ťukanec na laku nebo tou botičkou škrábli to kolo :D to by ani do smrti nestihli splatit :D a navíc, proč dávat botičku na auto někomu, kdo je ochotnej za auto utratit 25mil kč :D Myslím, že by to pro něho přílišným ponaučením nebylo ani kdyby dostal tu nejvyšší možnou pokutu. Prostě si myslím, že tohle je naprosto zbytečnej zásah a mohli být zrovna někde úplně jinde dělat něco důležitějšího.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený KFL

IMHO jsou v ČR pouze dva V.. | 15.12.2011 12:43reagovat
avatar

IMHO jsou v ČR pouze dva Veyrony - jeden má Radim Passer a druhý Chlad. Passerův je černo-modrej a má jinou SPZ, takže by tenhle měl bejt Chlada. Jestlipak se vymluvil na osobu blízkou? :D

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený siol.a

Nevidím na tom nic šokujíc.. | 15.12.2011 15:48reagovat
avatar

Nevidím na tom nic šokujícího. Šaškové můžou dát botičku komukoli, tak proč ne i tentokrát.

Nepřihlášený Nonazdar

Reakce na: Spíš bych chtěl vidět co b.. | 15.12.2011 17:36reagovat
avatar

Takže to máme chápat tak, že by boháče bylo lepší za přestupky netrestat? Myslím si, že ponaučení nemusí plynout jen ze zaplacení zanedbatelné pokuty, ale třeba z toho, že majitel dorazil k autu a nemohl odjet, musel zavolat strážníky a hezky si počkat, i kvůli takové prkotině si to příště může rozmyslet.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený 007

Reakce na: Takže to máme chápat tak,.. | 15.12.2011 18:07reagovat
avatar

PREAVDA

Nepřihlášený Petr

"Ačkoli takové použití par.. | 15.12.2011 19:40reagovat
avatar

"Ačkoli takové použití parkovací karty pochopitelně není de iure možné, se zapojením rozumu lze usoudit, že majitel je v daném místě oprávněn parkovat a s ohledem na charakter vozu k tomu pouze pravidelně používá jiné auto. To navíc na vyhrazeném místě bez dané karty současně parkovat nemohlo, čili zkrátka byl jen jiným vozem využit prostor, za který si majitel platí. To je celé" Teď nevím, zda tohle autor myslí vážně, nebo si z nás dělá legraci. Já doufám v to druhé. 1.Jak můžeš vážený autore vědět, že onen majitel Veyrona tu kartu někde neukradl? 2. Jak mohou strážníci vědět, že ona karta je stejného majitele, jako auto, na které byla vydána? 3. Co je komu do toho, že běžně využívá "jiné auto" Myslím, že vzhledem k ceně auta by mu nemělo dělat problém si kartu vystavit i na toto. 4. Předpokládám, že podobné jednání v případě půjčování karty pro ZTP, byste označil za velmi neetické. 5. Jak mohou strážníci vědět, že karta není kopie a na tu pravou neparkuje auto, na které byla vydána, o dvě ulice dál??? 6. Jaké další zákony hodláte porušovat, když usoudíte, že je to sice de jure za hranou, ale se zapojením rozumu lze tolerovat/překročit. Jde o to, že Váš pohled co je a není rozumné, je ryze subjektivní a s objektivitou nemusí mít mnoho společného. Co autorovi článku uniklo je, že jsou strážníci sice schopni nandat botu, jinak jsou ale poserové. Proč? Protože každé jiné auto by jelo na odtahovce. Tady na tohle odtahovka neexistuje, nebo je strach, že by došlo k poškození. Takže přišla na řadu bota, což je ovšem hloupé řešení hodné hloupého strážníka. Bota totiž protiprávně obsazené místo neuvolní a další řidič s platnou kartou nezaparkuje. Z článku čiší snaha situaci překroutit tak, aby z toho vyšel majitel jako chudák, na kterém je pácháno bezpráví a měšťáci jako ti, kteří škodolibě ubližují. Tím, že jste napsal, že ono kolo má větší cenu, než jejich roční plat, jste tomu nasadil korunu. Pod čarou říkáte, jak si takový žebráci mohou dovolit něco tak děsivého, jako je..

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený ČERT

PRAVDA JE ŽE ZÁKONY PLATÍ.. | 15.12.2011 20:46reagovat
avatar

PRAVDA JE ŽE ZÁKONY PLATÍ PRO KAŽDÝHO.ALE CO SE MĚ NA TOM VIDEU LÍBÍ NEJVÍC JE TA BÍLÁ IMPREZA,KTERÁ TAM PROJEDE ASI V 50 VTEŘINĚ A JEJÍ NÁÁÁDHERNÝ ZVUK.PUSTIL JSEM SI ASI 3 A POKAŽDÝ ZESÍLIL.OPRAVDU MOC PĚKNÝ ZVUK .PRAVÝ SUBARU

Nepřihlášený Radon089

nejdřív jsem nechápal, pro.. | 15.12.2011 22:41reagovat
avatar

nejdřív jsem nechápal, proč autor obhajuje jednoznačný přestupek a naváží se do lidí, kteří jen dělají svou práci a dělají ji dobře (nebo mám jen já dostatečně vyvinutou představivost, jak by vypadaly ulice ve městech s nefunkční policií?). Pak jsem si vzpomněl na některé kamarádky, které při pohledu na bejby v kočárku začnou připitoměle žvatlat a chovat se jako bez mozku a bylo mně to jasné. Autor trpí bugatti fetišismem, řidiče těchto aut by automaticky volil za presidenty a dúchodkyně na přechodech, které by jim nedaly přednost by šupem poslal na Ďábelské ostrovy.

Takže prosím o shovívavost, on za to nemůže.

P.S. taky jsem dostal botičku a ano, byl jsem naštvaný, ale na sebe a nehledal jsem chybu automaticky u jiných ;-)

Nepřihlášený bohous

neni zvlastni ze oba ceske.. | 15.12.2011 23:22reagovat
avatar

neni zvlastni ze oba ceske Výrony patří vekslákům? :-)

Nepřihlášený Hellebrand

Pane redaktore, Váš článek.. | 16.12.2011 04:10reagovat
avatar

Pane redaktore, Váš článek je ukázka ubohosti. Parkoval bez povolení na zakázaném místě ? Parkoval.Tak co to tady pro Boha řešíte. Jaký je rozdíl mezi nějakým "obyčejným" Pražákem s Octavií a nějakým zbohatlíkem ve Veyronu.Neměl by být žádný a doufám, že ti strážníci naopak dostali mimořádnou odměnu za vzorné plnění úkolů.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Petr

Ja nechapu jednu vec. Proc.. | 16.12.2011 06:07reagovat
avatar

Ja nechapu jednu vec. Proc musi byt karta vystavena na konktretni vozidlo? To pri kazde zmene se musi zarizovat nova karta? Nestacila by jedna na majitele, bez ohledu na to, cim na danem miste parkuje?

Neberte si tady do ust "zbohatlika". Co by jste delali Vy na jeho miste? Mate kartu na parkovani ale jedete v jinem aute? Udelali by jste to same.... chce to jen trosku premyslet...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Lukas

Reakce na: Ja nechapu jednu vec. Proc.. | 16.12.2011 06:48reagovat
avatar

Karta je umyslne vydavana na auto, jelikoz za kazde dalsi se jiz neplati cca.1000kc(pokud je hlaseno na fyz.osobu), ale jiz nasobek....

Chapu majitele, proc cpat mestu dalsi penize, za kartu, kterou puzije2x za rok.

Celej system parkovacich zon je na dve veci, clovek majici kartu z Prahy 1, nemuze zaparkovat na Praze 2 a naopak, i kdyz tyto dve casti muze delit treba jen 100metru.....

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pája

Přesně tak... Co to je za.. | 16.12.2011 07:09reagovat
avatar

Přesně tak... Co to je za kecy, že má na jiné auto park. kartu. Takhle by se vymlouval každej druhej, A navíc jak to MP asi měla vědět? Bral jsem autoforum jako solidní web. Dnes však rychle měním názor( s přihlédnutím o subjektivním hodnocení v minulosti BMW X6)

Nepřihlášený Petr

Reakce na: Karta je umyslne vydavana.. | 16.12.2011 07:39reagovat
avatar

Se zónami a jejich částečným průnikem nemáš pravdu. Pokud např. končí zóna pro Prahu 2 a začíná zóna pro Prahu 1, platí karta do určité vzdálenosti i v té druhé zóně. Na značkách je napsáno, že platí pro oblast 1 a 2. Je vidět, že o tom nic nevíš a plácáš. Je ale pravda, že karta zóny dvě neplatí na sedmičce.

O majiteli(pokud je to Chlad) se nemá cenu bavit. Zbohatl na hazardním průmyslu a jeden z jeho velkých kamarádů byl(je) i Krejčíř. Tolik asi k jeho osobě jako podnikateli stačí.

Nepřihlášený Bennie

Můžu se zeptat autora toho.. | 16.12.2011 08:33reagovat
avatar

Můžu se zeptat autora tohoto článku, od jaké ceny vozidla platí pravidlo o tolerování přenositelnosti parkovací karty?

Věděl majitel Veyronu, že je na zoně? Věděl, notabene když tam furt parkuje. Věděl že nemá kartu pro tohle auto? Věděl. Je to protizákonné? Je. Tak co to tu kua wtf řeší?

Jako kdyby ctěný CK pisálek tepal do totální zhovadilosti parkovacích zon a zkur*ených nenažraných poplatků vyžadovaných magistrátem za možnost parkování, tak mu to podepíšu, ale posmívat ze empíkům, kteří dělají svojí práci, to je ubohost.

Zrovna majitel takovýhle plečky by si klidně druhou parkovací kartu dovolit mohl. Navíc pokud to CK pisálkovi není známo, existují i jednorázové kartičky opravňující k jednorázovému max 2 hodiny parkování v modré zoně. CK nabob má na Veyrona s kolem v cca ceně CK pisálkova ročního platu :))) ale nemá 120,- Kč na jednorázovou kartu? To měl CK spisovatel hodně slabou chvilku ne?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Gunt

Taky si myslim, ze MP nasa.. | 16.12.2011 10:07reagovat
avatar

Taky si myslim, ze MP nasadila boticku opravnene. Navic jak jde na videu videt, MP se velice snazi aby autu nic neudelala.

Nepřihlášený Rozum Brada

Zákony by měly platit pro.. | 16.12.2011 10:18reagovat
avatar

Zákony by měly platit pro každýho a zkrátka s Veyronem parkoval tam kde nemá a dostal co zasloužil. To že má kartičku na jiný auto je jen chabá výmluva, to by mohl takto dělat každý. Mít jednu kartičku na víc aut a dělat, jako že zcela výjimečně přijel tím druhým? Pěkně na*rat a rozmazat. Evidetně má peněz dost, může si jí bez problémů dovolit i na tohle druhý auto.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jerry

Tato diskuze je ukázkou ne.. | 16.12.2011 10:20reagovat
avatar

Tato diskuze je ukázkou neschopnosti národa myslet. Prostě jak jednou platí nějaké pravidlo a něco je mimo něj, je to uzavřená záležitost a dál se to neřeší.

Pokud si někdo zaplatí v dané zóně parkovací místo a má kartu, tak snad může na patřičném místě parkovat. To je fakt, to je to podstatné. Pokud tam jednou byl s jiným autem a kartu měl, tak o co jde? S tím původním tam být najednou nemohl, takže jen využíval svoje místo.

Ten Veyron je tu důležitý jen proto, že je z něj zřejmé, že na takové auto si kartu nekoupíte, protože tam s ním budete leda občas. Jinak by to mělo platit univerzálně.

Nikdo neříká neřešit, takže nějaké řeči o tom, že se to má ignorovat, jsou mimo. Jen prostě dávat botu někomu kdo má kartu za kterou zaplatil je drzé a kdyby to bylo soukromé parkoviště, tak si to nikdo netroufne, protože by to bylo nerozumné. Ale když je to městské a platí místo domluvy pravidla vrchonosti, hned je po rozumu.

Prostě kdyby policista majiteli domluvil, beru to. Ale dávat za takové situace botu je úchylné.

Nepřihlášený Jerry

Reakce na: Zákony by měly platit pro.. | 16.12.2011 10:22reagovat
avatar

Pravidla pro parkování není žádný zákon :-) Tak snad nemá smysl se tvářit, jako by někdo někoho zabil. Zaparkovat na místě, které si předplatil a přesto je perzekvován, to ti nevadí? Mně by to vadilo.

Nepřihlášený Jerry

Reakce na: Takže to máme chápat tak,.. | 16.12.2011 10:26reagovat
avatar

Tady vůbec nejde o bohatý-nebohatý, to si k tomu přidáváš sám. Jde tu jen o to, že botičku dostal někdo kdo si sakra za to místo platí. Já pořád nechápu, že to někdo nechápe :-) Zkus se do toho vžít sám, s jakýmkoli autem...

Nepřihlášený K.Rehl

Pokuste se oprostit od toh.. | 16.12.2011 10:35reagovat
avatar

Pokuste se oprostit od toho, co je to za auto a komu patri, mam pocit, ze to tady lidem zastinuje mysl. Princip je uplne jasny - mesto zpoplatnilo parkovani na verejnych prostranstvich, udelalo to tak, aby se muselo platit za co nejvic aut. Kdyby tu slo o to, aby lidi co tam zijou nebo pracujou mohli zaparkovat u svyho domu nebo kancelare, vypada ten system jinak. Takhle jde jen o prachy a podle toho se chova MP.

MP by se jinak mela starat o to, aby ty vyhrazeny mista nebyly obsazovany tema co za ne neplati nebo tam jinak nemaji co delat. To neni tenhle pripad.

Ze je karta neprenositelna je formalita. Ze se plati za misto a vic nez jednou ho s jednim autem neobsadite je fakt. Souhlasim proto s tim, ze resit to botickou je minimalne necitlivy.

Nepřihlášený K.Rehl

Reakce na: "Ačkoli takové použití par.. | 16.12.2011 10:43reagovat
avatar

Hele, vsechno tohle se dalo resit i bez boticky. Krom toho je zrejmy, ze autor informace ma a ty ne, takze pulka z toho co rikas jsou zbytecny spekulace.

Nevim, jak by se tobe libilo, kdybys za to platil 20 tacu za rok a pokutovali te za to. S jednou kartou dve mista neobsadis...

Nepřihlášený K.Rehl

Reakce na: Karta je umyslne vydavana.. | 16.12.2011 10:48reagovat
avatar

+1, presne tak. Se znalosti toho jak to funguje kolem parkovacich mist v Praze to proste vyzniva trochu jinak nez na prvni pohled...

Nepřihlášený xpert

Reakce na: Pane redaktore, Váš článek.. | 16.12.2011 10:54reagovat
avatar

parkoval s povolenim na pro nej vyhrazenym miste miste za ktery si zaplatil. proste pokud si clovek plati a vzdycky tam stoji jen s jednim autem, neni duvod aby platil za dve protoze dve mista nezabira.

celej system prazskyho parkovani je postavenej tak ze funguje jen jako dodatecna dan. kdo ho jakkoli obhajuje jen nevi o cem mluvi.

Nepřihlášený BiMMer

Někteří zde by měli pořádn.. | 16.12.2011 11:09reagovat
avatar

Někteří zde by měli pořádně otevřít oči. Přece jde o to, že někdo si platí nějaké parkovací místo a MP by měla zajistit, aby ho měl k dispozici a neparkovali na něm ty co tam nemají co dělat. Vykašlete se na Veyron, veksláky nebo číslo na kartě, jde přece o to, že on nikomu místo nezabral. Říkal bych to i kdyby šlo o Octavii, Fabii, Citigo, cokoli, prostě tady nebylo co chránit, co napravovat, bylo zabraný místo člověkem co platí s platnou kartou.

Tady šla MP jednoznačně proti zájmu těm co si ji platí aby jim tahle místa chránila, protože pokutovala toho co si zaplatil a měl kartu. Dávat mu botu pro nějaký formální nedostatek je ubohý, to přece nejde postavit na roveň stavu kdy tam parkuje úplně bez oprávnění někdo Klatov...

Nepřihlášený BiMMer

Reakce na: Můžu se zeptat autora toho.. | 16.12.2011 11:18reagovat
avatar

Myslím, že právě i tenhle případ ukazuje na zhovadilost pražských parkovacích zón a celého systému. Pokud sám říkáš, že systém je vadný a přitom považuješ za naprosto neprůstřelně správný, pokud ho někdo takhle hloupě vymáhá, pak prostě znevažuješ sám sebe. Karta má být přenositelná, to nic nezmění na tom, že když tam potřebuješ parkovat se dvěma autama naráz, budeš muset mít dvě. To jak je to postavený je jen snaha vyrejžovat víc peněz z lidí co tam bydlí, pracují, platí daně...

Řešit jen legální/nelegální je omezené. Musíš také řešit správné/nesprávné. Kolik už se v minulosti stalo věcí co byly legální a přitom naprosto špatné...

Nepřihlášený mylf

Reakce na: IMHO jsou v ČR pouze dva V.. | 16.12.2011 12:36reagovat
avatar

Je to Richardovo...

Nepřihlášený sugg

Reakce na: Takže to máme chápat tak,.. | 16.12.2011 12:54reagovat
avatar

PŘESNĚ TAK !

jerry

Koukám, že tu máme nového.. | 16.12.2011 13:40reagovat
avatar

Koukám, že tu máme nového Jerryho. Ale já tu byl dřív:-)

jerry

Systém parkování v Praze j.. | 16.12.2011 13:48reagovat
avatar

Systém parkování v Praze je na draka. Ale to zvýhodňování těch bohatších oproti těm chudším taky není dobrý. To je to, co mi tady v CZ moc vadí. Proč má autor potřebu zdůrazňovat "božsky" drahé kolo, na něž si normální člověk nevydělá ani za rok? To přece s podstatou problému vůbec nesouvisí. Proto se mi článek nelíbí a dávám palec dolů:-(

Nepřihlášený řidičBOB

Reakce na: "Ačkoli takové použití par.. | 16.12.2011 16:09reagovat
avatar

Vážený pane,

na většinu otázek lze odpovědět velmi jednoduše. Každá karta obsahuje čip, který po přiložení čtečky poskytne veškeré informace. Každý rozumný člověk ztrátu karty nahlásí, protože s krádeží je spojená další činnost, která je obsahem trestního zákona.

BTW: taky parkuju na kartu z jiného auta, když je třeba v servisu...za to místo si platím já, ne auto, ne RZ a ne barva karoserie. Váš názor je přesně jako kdybych ho slyšel z úst nějakého strážníka...prostě hloupý!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený alambert

http://www.tyden.cz/rubrik.. | 16.12.2011 16:35reagovat
avatar

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/zpravy-z-absurdistanu/ starostova-lekce-spatne-parkovani-tresta-transporterem_20856 1.html

podobnost čecháčků s našimi východními bratry se holt nezapře :-D

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený alambert

Reakce na: http://www.tyden.cz/rubrik.. | 16.12.2011 16:42reagovat
avatar

omlouvám se, ten link nějak nefunguje, tady odkaz na youtube http://www.youtube.com/watch?v=V-fWN0FmcIU&feature=player_em bedded

Nepřihlášený Petr

Reakce na: Vážený pane, na většinu o.. | 16.12.2011 17:31reagovat
avatar

Na co strážníci potřebují čtečku čipu, když evidentně vidí, že patří k jinému autu?

Nepřihlášený petr

ja vam nevim, plati se tol.. | 17.12.2011 00:01reagovat
avatar

ja vam nevim, plati se tolik aut kolik mam. Jako rezident mam jedno auto za malo, dalsi stoji vice penez, abych v zone nemel zaparkovano 10 aut, cimz by zona byla razem k prdu, protoze tolik mist na byt tam neni, nebude a byt nemuze.

A ze by si k autu za 30 mili nemohl koupit parkovaci kartu za 30 litru, to je taky docela nerealne ne? Kdyz si to muhou platit ostatni rezidenti s autem za 300, muze jiste i on, nebo proto, ze ma vice nemusi?

Takze si to v ramci nastaveni zaslouzil.

Nepřihlášený JaKo

Napřed jsem tady chtěl nap.. | 17.12.2011 01:04reagovat
avatar

Napřed jsem tady chtěl napsat, že je úplně jedno jestli se jedná o auta za 300 tisíc a nebo za třeba několik miliónů. Protože ale mám kolikrát na silnicích v naší republice pocit, že ti s drahými auty berou dopravní předpisy jen jako platící pro běžné občany a ONI si mohou všechno dovolit, a pokud jim jejich přestupky někdo nechce tolerovat, tak jsou arogantní až běda a začnou hledat chyby v systému, v právních předpisech a v tom, že něco co mu nařizuje třeba platit kartu za každé auto. A ON tohle všechno začne dávat při přistižení nějakého jeho přestupku najevo. A co víc, s arogancí sobě vlastní, odmítne tato špatná nařízení respektovat. Tím vůbec netvrdím, že systém parkovacích zón je dobrý a nebo špatný. Mně v podstatě nezajímá. Mě jde o to, že jsou tady (a nemálo), kteří podporují nedodržování právních předpisů.

Nedovedu si představit, jak by to vypadalo, kdybych se jednou ráno probudil, sedl do auta a po cestě do práce zjistil, že se všichni rozhodli nedodržovat pravidla (zákon, aby mně někdo nevzal za slovo). Je možné, že bych to ani zjistit nestihl.

Nebuďme anarchisty, kteří si myslí, že kousíček za hranu zákona jít můžeme, že možná můžeme i dva kousíčky. A co tak tři kousíčky. Myslím si, že to není možné, že právě ta hranice kam lze až jít, je dána příslušnými předpisy. A platí-li (z pohledu jednoho nesmyslné, z pohledu druhého třeba smysluplné), že každé auto parkující v modré zóně MUSÍ mít svou kartu, tak by ji mít muselo. Pokud ji to konkrétní auto nemá, tak ten kdo toto porušil MUSÍ počítat se sankcemi.

A nemýlím-li se, článek byl napsán jako posměch na MP a opěvování možná kamaráda toho redaktora, který zatím platné předpisy porušil. A za špatné parkování se buď dává botička a nebo se auto odtáhne. Tak nevím, co tady vy obhájci porušování předpisů řešíte.

Pokud se vám nelíbí systém parkování, tak to řešte jinde a jinak, ne však jeho porušováním. A nebo ano, ale musím počítat se sankcemi.

Nepřihlášený bazmyslik

Reakce na: Ja nechapu jednu vec. Proc.. | 18.12.2011 17:48reagovat
avatar

"Ja nechapu jednu vec. Proc musi byt karta vystavena na konktretni vozidlo?"

Proste to je pitomost a stejna, jako povinne ruceni na konkretni vozidlo. Bonusy a malusy podle nehodovosti se pak nepocitaji podle toho KDO S AUTEM JEZDI A JAK JE DOBRY RIDIC, ale jak vozidlo vouralo ci nebouralo. Proste pitomost.

Mam 3 auta a jezdit mohu v okamziku jen s jednim. Proc platit 3x povinne ruceni? At povinne ruceni si plati kazdy ridic jako soucast ridicskeho prukazu, jako to maji ve Svedsku!

Nepřihlášený Tom

Aha, takže od teď si kupuj.. | 7.11.2018 10:51reagovat
avatar

Aha, takže od teď si kupuju pouze jednu dálniční známku na dvě auta. Každému policistovi je snad jasný, že když jedu tím jedním, tak to druhý přece po dálnici jezdit nemůže ?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Fána

Reakce na: Aha, takže od teď si kupuj.. | 18.11.2018 08:48reagovat
avatar

Jóóóó. A vexláci na Václaváku jim nevaděj!

Nepřihlášený Vladimír Kadlec

Veškeré kartičky - parkova.. | 24.11.2018 20:47reagovat
avatar

Veškeré kartičky - parkovacím dálnični známky a pod. by měly být přenosné tzn. nevázat je na konkrétní auto ale na osobu nebo toho, kdo je v dané situaci používá. Máte-li např. 2 auta je blbost mít na každé auto dálniční známku, když po dálnici jedu jen jedním z nich a ne se všemi najednou. Podobné je to s parkovacími kartami, zaplatím si místo jako občan, tak mám mít právo parkovat s čímkoliv.

Nepřihlášený Honza

Koukam ke to tady samej za.. | 5.1.2019 10:06reagovat
avatar

Koukam ke to tady samej zavistivec.MP jsou pakaz kteta dela jen to s ceho jsou korunypro mesto.Kdby misto tho radeji pokutovak ty co hazou vajgly na zem delaji bordel.V Nemecku kdyz potrebuji nekde zasavit na kratkou dobu nikdo s tim problem nema ani MP .U nas clovek poradne nevysedne s auta a uz jsou u nej.Blbouni.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Kamil Vostárek

Reakce na: Koukam ke to tady samej za.. | 26.1.2019 08:45reagovat
avatar

Jsi opravdu hloupý Honza

Nepřihlášený Kamil Vostárek

Reakce na: "Ačkoli takové použití par.. | 26.1.2019 08:46reagovat
avatar

Přesně tak, naprosto souhlasím

Nepřihlášený Majk

Reakce na: Vážený pane, na většinu o.. | 17.3.2019 10:22reagovat
avatar

Strážníci nejsou oprávněni řešit, zda je daná vyhláška (zakon) správná. Až bude parkovací karta řešit majitele karty a ne RZ, pak ok. Bylo by to logičtější. I kdyby si jí lidi půjčovali, bylo by to zase jen jedno auto s jednou kartou.

S touhle morálkou se můžete přidat k autorovi článku o fakáči na policajty v USA. Ten souhlasí, že je to vyjádření názoru a mělo by to tak být zavedeno i u nás.

Nepřihlášený petr

Majitel bugatti je asi tak.. | 21.3.2019 09:26reagovat
avatar

Majitel bugatti je asi taky pěkný výkuk. Policie dělá svou práci předpis je předpis

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama