Nejkvalitnější nová auta v roce 2016: Porsche není první, vítěze byste neuhodli

 | 16 příspěvků | 24.6.2016 Petr Prokopec
Reagovat

Nepřihlášený Embed

Potvrzuje to co se už léta.. | 24.6.2016 22:28reagovat
avatar

Potvrzuje to co se už léta děje. Že prémiovky už nejsou moc prémiový a připlácíte si spíš za image. Rozdíl není nula, ale v poměru k ceně je to bída.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Michal Moravec

Tak dovolil bych si říct,.. | 24.6.2016 23:03reagovat
avatar

Tak dovolil bych si říct, že tohle je dost zavádějící vydat v Česku statistiku z USA, kde automobilky vyrábějí jiné modely, popř. i "stejné" modely vypadají jinak a dělají se v jiných továrnách a do jiných podmínek...

Myslím že ryze česká statistika by vypadalo jinak.

Nepřihlášený Anndy

Reakce na: Potvrzuje to co se už léta.. | 25.6.2016 09:22reagovat
avatar

Tak prémiovka nie je len nižšej poruchovosti. Tá by tam síce mala byť tiež, ale prémiovky majú obvykle ďalšie vlastnosti, pre ktoré zatiaľ má zmysel ich kupovať a v čom sa líšia od mainstreamu.

Nepřihlášený

Stejně vždy záleží jen na.. | 25.6.2016 10:14reagovat
avatar

Stejně vždy záleží jen na řidiči. Pokuď někdo si koupi nové auto a ani ho nezajede a hned zkouší maximálku a nestará se o to auto tak pak je jasný že to auto nebude jezdit bez závad dlouho. Mám MB E 350 z roku 2011 a mám naježděno 150 tis. km a nic jsem měnit nemusel.

Nepřihlášený Alojs

JJ jen zisk to je kseft ni.. | 25.6.2016 19:51reagovat
avatar

JJ jen zisk to je kseft nikoliv kvalita a jmeno/hrdost pro zakaznika ze si poridi to ci ono auticko.

Nepřihlášený

No, hodně lidí to dnes ví,.. | 29.6.2016 09:29reagovat
avatar

No, hodně lidí to dnes ví, nebo aspoň tuší, německo už není kvalita,.. ale korejci velmi tvrdě makají... výsledkem je i "nešvindl" s nárazovým testem v améru pro novej Tucson... Jen tak dále, aspoň bude někdo dělat dobré auta i bez všeobjímajícího image a neustálé propagandy... zákazník z toho může jen a jen těžit. Za své peníze chci dobrou věc, jestli je z Asie, tak proč ne, když to VW neumí..

berka

Škodovkáři se pos.erou, v.. | 29.6.2016 12:04reagovat
avatar

Škodovkáři se pos.erou, v první trojce Kia a Hyundai, už jen čekám na ty argumenty, že kdyby se tam škodovka prodávala, tak je určitě na prvním místě už od dob první generace octavie, protože lepšího auta na světě není.

Nepřihlášený Amen

ja teda novejm autum moc n.. | 29.6.2016 20:05reagovat
avatar

ja teda novejm autum moc neverim, radeji koupim ojetinku a mrte usetrim

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený houby

Dnešní auta nic nevydrží... | 29.6.2016 21:01reagovat
avatar

Dnešní auta nic nevydrží. Ztrácí to hodnotu čím dál rychleji a je to dělané na 5 let max. Zlatě vybrat v dobrém autobazaru nějakej držák.

Nepřihlášený houby

Reakce na: ja teda novejm autum moc n.. | 29.6.2016 21:03reagovat
avatar

Přesně, jak jsem psal. Teď jsem někde četl že nový auta dělaj víc vyztužený na pravý straně aby ušetřili.

Nepřihlášený Krakora

Reakce na: ja teda novejm autum moc n.. | 30.6.2016 16:13reagovat
avatar

Nova auta stojej za starou belu, Nechapu kdo si ty nove sunty kupuje porad, dle meho se nove auto nevyplati za ty prachy/kvalita, lepsi tocit dva roky stare, 2 roky jezdit a poslat dal do sveta, takhle o delam a vyhovuje mi to.

Nepřihlášený Fen

Reakce na: ja teda novejm autum moc n.. | 30.6.2016 21:08reagovat
avatar

Co koukám na zprávy a články, tak mi přijde, že už se pomalu žáná kvalitní auta nedělaj. Furt se něco svolává kvůli problémům, emisem airbagy.... tohle bych si fakt nekoupil

Nepřihlášený Filip

Tohle nic neprokazuje. Zák.. | 1.7.2016 18:46reagovat
avatar

Tohle nic neprokazuje. Zákazníky s autem co jej vlastní 90 dní zahltí 300 otázkami. Jakými? Čeho se týkají?

To klidně pak zákazník laik hodnotí třeba navigaci jako špatně fungující přitom jí neumí ovládat a podobně... Čím více vymožeností, tím více chyb (a to především na straně uživatele). Protože aby za 90 dní se na každém autě posrala min. jedna věc mi přijde jako hodně veliké Scifi...

Pro mě tohle není test kvality, ale názor lidí. Protože 300 otázek bych ani já svědomitě jen tak za nic pro nic nikomu nevyplnil, na to si času vážím až až. Navíc v USA, trh, kde je vše jinak, nemůžeme srovnávat s Evropou...

Kvalita aut se prostě strašně špatně určuje, data jsou rozmanitá, někdo jede do servisu i se žárovkou, jiný jen s nefunkčním automatem a ostatní si udělá doma a podobně. Ještě jsem nenarazil na výzkum, který by logicky odrážel skutečnou kvalitu.

Dnes prostě není nad to, projít si fórum majitelů a podle toho hledat, však i model od modelu, motor od motoru jsou odlišně "spolehlivé", globalizovat to na značky a i na modely je trochu liché...

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama