Reklama

Podívejte se, jak lze otevřít nešťastné „sokolí dveře” Tesly i bez elektřiny

 | 8 příspěvků | 23.5.2017 Marek Bednář
Reagovat

Nepřihlášený

Geniálne riešenie od Tesly.. | 24.5.2017 04:05reagovat
avatar

Geniálne riešenie od Tesly. Klobúk dole, že myslia na takéto núdzové situácie v prípade prerušenia dodávky energie z batérií. Aj keď samozrejme vždy existuje možnosť úniku cez vykopnuté okno.

Ako to má vyriešené v prípade poruchy Škodiaq ??

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený V12

A preco by v aute nemohli.. | 24.5.2017 07:48reagovat
avatar

A preco by v aute nemohli byt konce lan s rukovatou a pod tym napis Emergency exit, ked na kadejake polepene vraky si nagelovani sopliaci davaju letecke stuzky Remove befor fly ?

Nepřihlášený Petr

Reakce na: Geniálne riešenie od Tesly.. | 24.5.2017 08:09reagovat
avatar

Tady nejde o genialitu výrobce, ale o to že drtivá většina aut, včetně Kodoaqu, mají otevírání zámků mechanické, tzn. klika zatáhne za lanovod v bowdenu a ten pak zámek otevře. Ale Tesla má otevírání elektronické přes tlačítko- žádné mechanické spojení tlačítka a zámku. Proto je zde nouzové otevírání v případě přerušení dodávky el. energie.

Mám doma Corvette C6, která má taktéž elektrické otevírání na tlačítko a na podlaze, ale i v kufru, je nouzové mechanické otevírání, které mi konstukčně přijde, že je to daleko lépe řešené než tady. Bez demontáže zákrytů apod. http://www.vegasvettes.com/TechTips/BurntC6_door.jpg

Nepřihlášený josephko

Tak to má teda Tesla vyrie.. | 24.5.2017 15:11reagovat
avatar

Tak to má teda Tesla vyriešené super. Najviac ma zaujala skutočnosť, že po zatlačení, resp. otvorení zadných dverí manuálne tieto zostanú vo fixovanej polohe, teda sa nezatvárajú.

Nepřihlášený Styx

Nechápu to opěvování Tesly.. | 24.5.2017 20:23reagovat
avatar

Nechápu to opěvování Tesly co tady někteří předvádí. Co je na tom prosím vás super?! Tady jde o to, že pokud by se třeba přepálila hlavní pojistka na baterii a řidič by byl uvnitř, tak se nedostane ven žádným jiným způsobem, než kdyby rozbil okno a výrobce je povinen nabídnout alternativu. Pokud by se přepálila pojistka na konvenčním autě, tak se nestane vůbec nic, protože jak už bylo zmíněno výše, tak otevírání je mechanické a po zatáhnutí za kliku se dveře standardně otevřou ať už v autě je šťáva či nrni. Tudíž výrobce nemá důvod proč dělat dvojí mechanické otevírání. Děláte jak kdyby Tesla objevila ameriku...

Nepřihlášený DavidC

Teslafans tu dělají, jak k.. | 29.5.2017 13:44reagovat
avatar

Teslafans tu dělají, jak kdyby to bylo revoluční řešení a přitom je to snad podmínka pro takové dveře :D

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama