Reklama

Tohle video rozzuřilo Ameriku. Dopravní policista se na něm nechá uplatit koblihem

Vážně jsou policisté tak primitivní, aby byli schopni zapomenout na řešený prohřešek kvůli pouhé koblize? Právě z toho si chtěli utahovat, docela vtipný nápad se jim ale vymstil.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Tohle video rozzuřilo Ameriku. Dopravní policista se na něm nechá uplatit koblihem

15.6.2018 | Mirek Mazal | 17 příspěvků

Vážně jsou policisté tak primitivní, aby byli schopni zapomenout na řešený prohřešek kvůli pouhé koblize? Právě z toho si chtěli utahovat, docela vtipný nápad se jim ale vymstil.

Časté názorné ztvárnění policistů jako obtloustlých mužů vysedávajících v autech s koblihou v ruce není daleko od pravdy, naznačuje přiložené video. Dokonce se snaží naznačit, že někteří tyto cukrovinky milují více než vlastní pověst a čisté svědomí.

Krátký snímek zaznamenává policejní kontrolu, která následuje po překročení maximální povolené rychlosti řidičem. Toho zastaví policista na motocyklu a vydá se k údajnému pachateli. Chvíli s ním debatuje a tvrdí, že je tu kvůli vymáhání rychlostních limitů, po výzvě o předložení dokladů je mu ale nabídnuta čerstvá kobliha (přesněji donut) se sladkou polevou. Jakmile ji oficír spatří, zjihne, přijme ji jako úplatek a muže za volantem nechá na pokoji.

Že by se něco takového mohlo stát? Teoreticky ano, tuhle scénku ale sehráli sami policisté při příležitosti Mezinárodního dne donutů, který připadá každoročně na první červen. Chtěli si udělat legraci z klišé, které policii obchází a rozumnému člověku je snad hned jasné, že tohle není skutečnost. Policista se před kamerou snaží nesmát, ale občas mu viditelně cukají koutky. Také se rozhlíží, jestli jej někdo nevidí, přitom ví, že je natáčen.

Ačkoli bylo video jako žert prezentováno, policejní oddělení města Fulshear za svůj nápad nesklidilo uznání, ale naopak tvrdou kritiku. Lidé si začali tento snímek původně z policejního Twitteru sdílel s přesvědčením, že jde o skutečnost. Zvedla se tak vlna negativních reakcí poukazujících na neprofesionalitu bezpečnostního sboru a braní úplatku v přímém přenosu. Lidé skutečně věří v uplatitelnost lokálních autorit a z legrace se rázem stalo vážné téma.

Tvůrci se smyslem pro humor museli video stáhnout, my ho pro vás máme v plné kvalitě. Je trochu smutné, že když se jednou policisté zachovali docela lidsky, hned za to sklidili bouři nevole...

Tohle video rozzuřilo Ameriku. Dopravní policista se na něm nechá uplatit koblihem - 1 - Policista prestupek rychlost uplatek koblih 01Tohle video rozzuřilo Ameriku. Dopravní policista se na něm nechá uplatit koblihem - 2 - Policista prestupek rychlost uplatek koblih 02Tohle video rozzuřilo Ameriku. Dopravní policista se na něm nechá uplatit koblihem - 3 - Policista prestupek rychlost uplatek koblih 03Tohle video rozzuřilo Ameriku. Dopravní policista se na něm nechá uplatit koblihem - 4 - Policista prestupek rychlost uplatek koblih 04
Tohle video rozzuřilo Ameriku. Dopravní policista se na něm nechá uplatit koblihem - 5 - Policista prestupek rychlost uplatek koblih 05Tohle video rozzuřilo Ameriku. Dopravní policista se na něm nechá uplatit koblihem - 6 - Policista prestupek rychlost uplatek koblih 06Tohle video rozzuřilo Ameriku. Dopravní policista se na něm nechá uplatit koblihem - 7 - Policista prestupek rychlost uplatek koblih 07Tohle video rozzuřilo Ameriku. Dopravní policista se na něm nechá uplatit koblihem - 8 - Policista prestupek rychlost uplatek koblih 08Tohle video rozzuřilo Ameriku. Dopravní policista se na něm nechá uplatit koblihem - 9 - Policista prestupek rychlost uplatek koblih 09
Občané nepochopili legrácku ze strany policie, proto musel být provokativní žert odstraněn

Zdroj: Fulshear Police@Twitter

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 17 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše