-

Přestup Ronalda do Juventusu štve zaměstnance Fiatu. Dráždí je i jeho dům

 | 34 příspěvků | 8.7.2018 Petr Miler
Reagovat

Nepřihlášený laser

Odboráři si ovšem neuvědom.. | 8.7.2018 08:55reagovat
avatar

Odboráři si ovšem neuvědomují, že Ronaldo něco umí a umí to na špičkové úrovni, kdežto oni umí jenom kecat a závidět a Fiat už dávno ztratil konkurenceschopnost, nevydělává a topí se v dluzích.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Flash

Ronaldo něco umí,ty jsi as.. | 8.7.2018 10:09reagovat
avatar

Ronaldo něco umí,ty jsi asi upadl na hlavu.Nechápu proč uctívate tyhle sportovce který jde jenom o to vydělat co nejvíce peněz,jo to je dnešní doba. Já mám trochu jiné priority važím si lidí co zachranuji životy,co pomahají a něchtěji za to peníze,co pracují rukama a něco umějí.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Inoz

Reakce na: Odboráři si ovšem neuvědom.. | 8.7.2018 10:18reagovat
avatar

Další absolutně nekritický obdivovatel zbožšťovaných čutalistů, před kterými by při osobním setkání padl tváří na zem. Co umí, předvedl nedávno. Za tyhle prachy by musel mimo hereckých výkonů úspěšně kopat penalty z druhé poloviny hřiště a trefit každý míč, aby to vyvážilo hodnotu jeho platu. Je to za hranicí zdravého rozumu.

Nepřihlášený

Reakce na: Odboráři si ovšem neuvědom.. | 8.7.2018 10:39reagovat
avatar

Že Fiat nestíhá konkurenci je pravda. Ale za to ten dělňas na lince nemůže.

Nepřihlášený

A co jako | 8.7.2018 11:04reagovat
avatar

A co jako

Nepřihlášený Dratenik

Ono stačí přestat se na ty.. | 8.7.2018 12:23reagovat
avatar

Ono stačí přestat se na ty fotbaly chodit dívat a kupovat si jejich suvenýry (dresy a tak podobně) pak je přestat sledovat v televizi a sázet na ně, ale dokud tyhle věci bude dělat pořád dost lidi tak ty peníze mít proste budou, protože jim je proste sami dáváte i ze sázek a i z těch placených televizních stanic, se stačí podívat kolik se prodá dresu Juventusu s ronaldem po jeho příchodu a to tam ještě ani nekopne do míče a už jim začne vydělávat

Nepřihlášený Fill

Flash a Inoz, typycky debi.. | 8.7.2018 12:30reagovat
avatar

Flash a Inoz, typycky debilní čecháčci, co se nezajímají o sport, o fotbal a budou tady psát moudra

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený jouda

Sami mu to platí z televiz.. | 8.7.2018 12:45reagovat
avatar

Sami mu to platí z televizních práv, ahahahaha.

Nepřihlášený Dratenik

joudo asi reagujes na mě t.. | 8.7.2018 13:42reagovat
avatar

joudo asi reagujes na mě tak abych ti to vysvětlil mas tady placené televizní stanice jako 02 TV a ty aby přilákali co nejvíc platicich diváků si platí prémiovy obsah jako zápasy ligy mistrů atd. a ty peníze pak jdou týmům jako juventus a jiným sice přes uefu kde se do toho přimícháváji i peníze od sponzorů ale těch televizních stanic co si platí ten premiovy obsah je dost. Však liga mistrů se snad vysílá po celém světě

Nepřihlášený

CO TO MÁ ZA ŠOPU !? | 8.7.2018 13:54reagovat
avatar

CO TO MÁ ZA ŠOPU !?

Nepřihlášený mnich

Ronaldo by se měl jít léči.. | 8.7.2018 13:59reagovat
avatar

Ronaldo by se měl jít léčit. Pro pár lidí potřebuje takovou rezidenci?! To by mě jako zaměstnance Fiatu, totálně žralo, že vyhazuje oknem "jejich" peníze, tak nesmyslně. Nemluví ze mě závist a ti kteří říkají, že něco umí, tak ať se nad sebou zamyslí. Spíš je do života nepoužitelný, umí jen hrát fotbal. By mě zajímalo, jestli umí vyměnit žárovku nebo zatlouct hřebík :)))

Nepřihlášený laser

Reakce na: Ronaldo něco umí,ty jsi as.. | 8.7.2018 14:13reagovat
avatar

nikoho neuctívám, ani Ronalda. každý má možnost předvést, že umí fotbal lépe než on a dostat zaplaceno lépe než on. Místo toho většina jenom plive na netu a nic neumí.

Nepřihlášený egoist

Mně se libí , že to tu nen.. | 8.7.2018 14:32reagovat
avatar

Mně se libí , že to tu není jen pouhé povídání o auťácích ,ale že věci vidíte ,tak nějak politicky správně.Prostě , že vám to politicky myslí.

Nepřihlášený Denis

Jen vydržte,až udeří oprav.. | 8.7.2018 15:23reagovat
avatar

Jen vydržte,až udeří opravdu krize a ono to nebude trvat dlouho ,tak pak běžte za tím dementem at vám s míčem vyčutá chléb kokoti. Mršák bez jakéhokoli přínosu pro společnost,teda polkud by už nefungovalo to staré dej luze hry a máš klid ,od dob Řecka tupá smrdutá luza uctívala komedianty na které dřely.

Nepřihlášený Vladimir

Autor by měl možná více hl.. | 8.7.2018 16:01reagovat
avatar

Autor by měl možná více hledat informace :D Problém pro zaměstnance Fiatu bude pravděpodobně v tom, že FIat a ještě jedna firma patřící Agnellimu budou platit ten plat, který dostane. Z toho je zřejmé, že Ronaldo nebude prakticky zaměstnancem Juventusu, ale částěčně zamětnancem Fiatu...Takže odboráři mají asi problém s tím, že zaměstnancům se nezměnili platy za posledních 10 let, ale peníze na placení platu pro fotbalistu se najdou.

Vše je kvůli Fair play pravidlu od UEFA. AC Milan kvuli tomuto pravidlu pravděpodobně nebude hrát příští sezonu Evropské poháry.

Nepřihlášený Black

Jestli ten fotbalista neco.. | 8.7.2018 16:34reagovat
avatar

Jestli ten fotbalista neco umi nebo ne a jak mu plati je zalezitosti majitelu klubu a jejich sponzoru a pokud se to nekomu nelibi muze jit pryc a nemusi delat na lince :-)

Nepřihlášený Derrick

Jestli to nebude tím, že d.. | 8.7.2018 18:53reagovat
avatar

Jestli to nebude tím, že dělat na lince ve Fiatu zvládne i průměrně inteligentní foxteriér, zatímco Ronaldo je špičkový fotbalista. Nikdo vám, diskuzní proletáři, nebrání od malička tvrdě makat a stát se taky špičkovým fotbalistou, o kterého se budou světové kluby přetahovat. Jenže to je moc práce, co? Závidět je snažší. Bacha, ať vám z toho nerupne cévka.

Nepřihlášený Marek

Vážně jich má "teť" několi.. | 8.7.2018 19:20reagovat
avatar

Vážně jich má "teť" několik? to to po sobě opravdu nikdo nečte? :(

Nepřihlášený Franta Flinta

Taky bych byl proti. Ať si.. | 8.7.2018 20:42reagovat
avatar

Taky bych byl proti. Ať si to ti debilové - majitelé klubu platí ze svého.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Nerez

"Tušíme, že po přestupu d.. | 8.7.2018 21:09reagovat
avatar

"Tušíme, že po přestupu do Turína bude ještě o trochu více hořet pro Ferrari, kterých má téť několik"

Petr Miler ....

SNÍM ČI BDÍM????

Nepřihlášený Cikrt

Reakce na: Taky bych byl proti. Ať si.. | 8.7.2018 23:09reagovat
avatar

Hoď se do klidu, oni si to ze svého platí. A právě proto, že si to platí ze svého, tak mohou dát Ronaldovi co uznají za vhodné. A odboráři si mohou klidně kvičet jak chtějí, je jim do toho velké kulové, když budou hodně otravovat, tak Fiat přesune výrobu do Polska, do Brazílie nebo klidně do Indie (konec konců velkou část už díky odborům z Itálie přesunul) a nebudou mít ani to co mají dnes.

Nepřihlášený

Reakce na: Flash a Inoz, typycky debi.. | 9.7.2018 00:09reagovat
avatar

Jak typyyyycké od čecháčka co chce poučovat druhé, jak oni jsou typyyyycky blbý a on typyyyycky moudrej. Ach jo. Blbost světu vládne.

Nepřihlášený Martin

Ronaldo by se měl jít l.. | 9.7.2018 03:44reagovat
avatar

Ronaldo by se měl jít léčit. Pro pár lidí potřebuje takovou rezidenci?! To by mě jako zaměstnance Fiatu, totálně žralo, že vyhazuje oknem "jejich" peníze, tak nesmyslně. Nemluví ze mě závist a ti kteří říkají, že něco umí, tak ať se nad sebou zamyslí. Spíš je do života nepoužitelný, umí jen hrát fotbal. By mě zajímalo, jestli umí vyměnit žárovku nebo zatlouct hřebík :)))

------------------&&

Ale ano, si závistivá kunda. ? Teď mi jen řekni, proč by člověk jako třeba Ronaldo měl umět zatlouct hřebík???

Lidí jako on si najmou negry jako ty, aby mu ten hřebík zatloukli, chápeš?

Nepřihlášený Jirka

Kdyz mu to chteji zaplatit.. | 9.7.2018 04:31reagovat
avatar

Kdyz mu to chteji zaplatit fajn. Ale Az bude apocalypsa, na poradku jdou prvni politice sportovni lobisti vychcanci herci a zpevaci. Ale obyc lid vytahne ze sklepa primitiv i zbrane a ten chleba si vybojuje aby zil. Jo treti a Planety pochcipa, zustanu ti nejsilnejsi a nejbrutalnejsi lidi.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený jří Masmanidis

Reakce na: Odboráři si ovšem neuvědom.. | 9.7.2018 06:53reagovat
avatar

a co jako umí?

Nepřihlášený Antnov

Reakce na: Kdyz mu to chteji zaplatit.. | 9.7.2018 07:55reagovat
avatar

No ty kráso, to je příspěvek. Víte, že boháči se ve většině válek zdekují ještě před prvním výstřelem? A že jen právě ten primitiv bojuje o přežití s klackem v ruce?

Nepřihlášený Tom

To, že platy čutálistů js.. | 9.7.2018 07:57reagovat
avatar

To, že platy čutálistů jsou vyloženě nemravné, musí uznat každý, kdo není z těch 22 - mnohdy v dětství hodně hlavičkujících a hereckým talentem obdařených - chlapců honících za mičudou tam a zpět připosraný.

Nicméně druhá věc je samotný Fiat, v 60.-70. letech jeden z králů auto průmyslu, který zamrzl kdesi v minulém století. V době, kdy prakticky všechny ostatní automobilky chrlí jeden nový model za druhým a obměnu těch stávajících, nepočítaje FL zkrátily na 5-6 let, nabízet 4,5 typové řady kdy nejprodávanější model, v Polsku vyráběná 500, je v prodeji 12 let, Panda se stejným původem i základem si kroutí osmý rok a stále "prodávané" Punto už je na dobré cestě stát se ještě během výroby youngtimerem... Takže jediný, víceméně moderní Fiat (vyjma kusovky spideru 124) je levná turecká Egea v EU zvaná Tipo...

Nepřihlášený Stan

Tak jak je platový strop v.. | 9.7.2018 09:00reagovat
avatar

Tak jak je platový strop v NHL, měl by být platový strop napříč všemi sporty. Ronaldo není špatný hráč a ve svém sportu dosáhl vysoké kvality, stejně jako třeba Ma Long ve stolním tenise, Emil Johanson ve florbale, Ronnie O'Sullivan ve snookru, ti všichni si vydělají krásné peníze a jsou ve svém sportu považováni za TOP a přesto jsou úlní žebráci oproti Ronaldovi, který brčí, že má málo. Je to jenom o popularitě sportu a když se najdou milióny bláznů, kteří vysolí 200 dolarů za sledování tragikomického vystoupení 22 rádoby herců co se honí za mičudou, tak se není co divit...

Nepřihlášený Luigy

Reakce na: Ronaldo něco umí,ty jsi as.. | 10.7.2018 09:04reagovat
avatar

Dnes je trochu zvrácený svět. Borec co běhá za balónem nebo pukem se má mnohem lépe. Než ti co nasazují svoje životy při katastrofách nebo ti co, ty životy zachraňují na operačních sálech. Nebo vědci, kteří posouvají lidstvo kupředu a aby se uživili, tak musí dělat brigádu v kauflandu.. A spoustu dalších užitečnějších lidí.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše