- -

Renault vyvinul lak, který muži nechápou. Ženy bez něj ale už nedají ani ránu

Být 1. duben, myslíme si, že si z nás Renault utahuje. Podle všeho to ale myslí vážně a nabízí něco, co hlavně ženám učaruje hned dvakrát.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Renault vyvinul lak, který muži nechápou. Ženy bez něj ale už nedají ani ránu

16.6.2017 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

Být 1. duben, myslíme si, že si z nás Renault utahuje. Podle všeho to ale myslí vážně a nabízí něco, co hlavně ženám učaruje hned dvakrát.

Pokud vám při práci někdo kouká přes rameno, nemusí to být zrovna příjemné. Na druhou stranu se ale můžete dozvědět mnohé informace, které by vám jinak byly zapovězeny. Já jsem kupříkladu byl při sepisování článku, jež se týká nového laku, který aktuálně vyvinul Renault, na malý moment považován vlastní ženou za čtyřprocentní menšinu. Přes rameno mi koukla totiž přesně v ten moment, kdy jsem si prohlížel web představující právě onen lak... na nehty.

Pokud se ptáte, co má Renault společného právě s lakem na nehty, odpověď je prostá. Francouzská automobilka se spojila s firmou De Blangy a společně vyvinuly lak zvaný Nail Polish Twingo. Ten je vyráběn ve čtyřech barvách - žluté, červené, černé a světle modré - přičemž jedna lahvička vyjde na 8,90 Eur (cca 235 Kč).

Právě zde totiž přichází ke slovu názor mé drahé polovičky, které se při vysvětlení, oč tu vlastně běží a zejména po shlédnutí přiloženého videa rozzářily oči nadšením. Konečně totiž někdo vyrobil doplněk, po kterém něžné pohlaví volá již hezky dlouho. My muži si prý ani neumíme představit, kolikrát již byl použit na „opravy“ karoserie právě běžný lak na nehty. Prý není nic horšího, než někde lehce upravit fasádu rodinnému povozu a pak doma poslouchat rozzuřeného muže.

Není třeba dodávat, že takové renovace karoserie nebývají příliš úspěšné, zvláště když jde o odstíny, v jakých se laky na nehty nedělají. Renault tak něžnému pohlaví vychází vstříc, neboť jím vyvinutý lak je dostupný přesně v těch odstínech, v jakých je vyvedeno Twingo. Tušíme, že tento lak na karoserii moc dlouho držet nebude - protože jinak by asi až moc dlouho držel na nehtech. Ale kdo ví. Kdo z mužů poznal odér odlakovače na nehty, ví, že k ředidlu tyhle věci moc daleko nemají.

Renault neřekl, zda bude lak na nehty dostupný i v lacích dostupných jiným modelům, ale asi se tak nestane. Twingo je jasně „nejženštější” model v nabídce značky a u jiných by zřejmě stěží našel takové uplatnění. Pokud to zaujalo vás či vaši druhou polovičku, novinku si můžete koupit přímo od Renaultu.

Renault vyvinul lak, který muži nechápou. Ženy bez něj ale už nedají ani ránu - 1 - Renault Nail Polish Twingo 01Renault vyvinul lak, který muži nechápou. Ženy bez něj ale už nedají ani ránu - 2 - Renault Nail Polish Twingo 02Renault vyvinul lak, který muži nechápou. Ženy bez něj ale už nedají ani ránu - 3 - Renault Nail Polish Twingo 03Renault vyvinul lak, který muži nechápou. Ženy bez něj ale už nedají ani ránu - 4 - Renault Nail Polish Twingo 04
Renault pouští do prodeje nový lak na nehty, kterým je možné ošetřit i šrámy na karoserii vozu. A nebo naopak

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše