Slavný komik tvrdí, že za návrat Porsche k manuálům může on. A možná nelže

 | 6 příspěvků | 13.3.2018 Petr Prokopec
Reagovat

Nepřihlášený ,,,

Příznaky a projevy planých.. | 13.3.2018 15:24reagovat
avatar

Příznaky a projevy planých neštovic

Virus do člověka vstupuje skrz sliznici a lymfatickou tkáň horních cest dýchacích. Zde se virus pomnoží a putuje do dalších částí organismu.

Nejdříve nastává inkubační doba, která trvá zhruba čtrnáct až šestnáct dní.

Po tomto období, které s sebou neneslo žádné známky nákazy, se objevují první nespecifické příznaky, které jsou označovány jako tzv. prodromy. U nemocného člověka je pozorována zvýšená teplota nebo zimnice a mohou nastat žaludeční problémy nebo průjem. Významným signálem je počínající svědění a bolest kůže v místě, kde se později vytvoří puchýřky. Tyto všechny potíže jsou markantnější zejména u osob starších deseti let.

Jeden až dva dny před vznikem prvních neštoviček pacient trpí urputnou bolestí hlavy a vysokou horečkou. Právě v tomto období začíná být člověk schopen infikovat vzdušnou cestou nebo přímým kontaktem i ostatní, a proto by měl zůstat v izolaci.

Poté dochází k plnému propuknutí nemoci. Začínají se tvořit tzv. neštovičky, které se mohou vyskytovat v pěti vývojových stádiích. Nejprve se objeví drobná zarudlá skvrnka, makula. Ta zvětší svůj objem a vyroste z ní svědivý pupen, toto stadium se označuje jako tzv. papula. Na tomto pupenu se vytvoří vezikula, puchýřek naplněný čirou tekutinou. Poté, co se tekutina zakalí, vznikne hnis a puchýřek se přemění na pustulu. Po nějaké době puchýřky prasknou, vysuší se a vytvoří se na nich tzv. krustičky, které se po jednom až dvou týdnech odloupnou. Člověk nemůže nikoho infikovat teprve poté, co se na všech puchýřcích vytvoří krusty.

Tyto svědivé puchýřky vznikají nejprve ve vlasaté části hlavy, v obličeji a na trupu a posléze se tvoří i na končetinách. Můžeme je však nalézt i na sliznici nosohltanu, na sliznici horních cest dýchacích, v konečníku, v pochvě a na očních víčkách.

Tato vyrážka se netvoří najednou, ale postupuje v jakýchsi vlnách. Puchýřky se tvoří zhruba pět dní, během nichž je můžeme na těle pozorovat jak..

Nepřihlášený Antonín Řimák

Porsche nebude ve svém des.. | 13.3.2018 17:44reagovat
avatar

Porsche nebude ve svém designu nikdy překonán,jelikož jejich modely znamenají originalitu v celém pojetí karoserie.Ani jeden detail není doplňkem ale je soućástí kompatibility celku.Jejich dobŕe známá preciznost jen potvrzuje kvalitu.Tato firma nezaměstnává designéry,ale platí jedince,kteří jsou soućástí firmy,respektují její filosofii a drži se ji.Nejsou to zaměstnanci,jsou to "spolumajitelé "firmy.Mají naprostou důvěru vedení firmy a podiĺejí se na jejím výsledku.Šéf tohoto kolektivu nežije pro rodinu ,ale pro Porsche!Alles gut manager Porsche...

Nepřihlášený

další článek o hovně... | 13.3.2018 19:51reagovat
avatar

další článek o hovně...

Nepřihlášený

Nejrychlejší na světě ht.. | 13.3.2018 21:51reagovat
avatar

Nejrychlejší na světě

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_fastest_production_c ars_by_acceleration

Nepřihlášený hrc.jena

Ty vole dit tyhle trotlove.. | 14.3.2018 08:43reagovat
avatar

Ty vole dit tyhle trotlove americky ani nevi kcemu je radicka natoz ten treti pedal!!!A vy nam tady chcete namluvit ze kuli nemu se porsche vratilo k manualu jo

Nepřihlášený

Koulelo se koulelo velké h.. | 14.3.2018 22:24reagovat
avatar

Koulelo se koulelo velké hovno z vršku.

Narazilo na kámen, rozbilo si držku.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše