Reklama

Slavný zpěvák prodává slavnou Lancii ze své sbírky. Důvod je veskrze italský

 | 9 příspěvků | 17.7.2017 Marek Bednář
Reagovat

Nepřihlášený T. H.

To budou zas italofilové h.. | 17.7.2017 07:53reagovat
avatar

To budou zas italofilové hulákat :-D Jenže tak to prostě je, berete to jako "součást hry", dokud vás to úplně nenaštve. Měl jsem 147 a stačilo...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Tohle je uz ale opravdu ve.. | 17.7.2017 08:39reagovat
avatar

Tohle je uz ale opravdu velka zášť vůči italským autům, co tady posledni dobou předvádíte, Tipnu si, chtel jste si koupit za mlada alfu, ale nemel jste na ni, nebo neoc podobného.... ano, italská auta asi nejsou nejspolehlivější, ale skutečně je potřeba taková masáž? Pokud vim, nejnespolehlivensi motory ma dlouhodobě BMW a podvozky AUDI, tyto tabulky se daji celkem lehce najit. Youtube je take plny videí lidi,

Kteří osvětlují proč vrací auta jako 911, jelikož nefunguji atd. Jsou to proste auta, občas nefunguji. Ale psat vždy jen o Itálech.... trapné.

Nepřihlášený miro

mal som alfu a nikdy viac. | 17.7.2017 09:23reagovat
avatar

mal som alfu a nikdy viac.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený faubléé

Reakce na: To budou zas italofilové h.. | 17.7.2017 09:34reagovat
avatar

Ále nikdo hulákat nebude, protože tady ti redakční profíci nic jinýho ani opisovat nemůžou....o čem taky.. francouzský auta jsou dneska bez nápadů, jedině snad Citro?n pomalu začal chápat, že návrat k extravaganci je cesta, němců je všude neúrekom, navíc jsou tak dokonalí, že není potřeba se tu nad tím do nekonečna rozplývat, vylezeš z baráku a vidíš 15 stejnejch oktávek nebo fábií, tak co ještě probírat.... jenže italové i přes to, jaký jsou to podle vás, neitalofilů, šroty a já nevím co všechno, mají svoje zapálený fandy, kteří vědí proč v nich jezdí a proč se za ně perou... a to těm pisálkům tady a jim podobně smýšlejícím nejde na rozum, nechápou to a svým typicky českým pohledem na svět ála konzerva ani nikdy nepochopí.. proto si ty "taliánský křápy" berou furt dokola na paškál a v podstatě jsou jim vděční, protože při jejich nulové kreativitě coby autorů článků a neschopnosti vyprodukovat jakýkoli původní příspěvek bez vykrádání zahraničního braku jsou pro ně vlastně záchranou..

Nepřihlášený honziss

Krasny auto, kdyz jsem v m.. | 17.7.2017 10:22reagovat
avatar

Krasny auto, kdyz jsem v mladi koukal na rallye, tak jsem ho miloval. Ale naprosto chapu frustraci majitele, tohle auto muselo bejt srot uz jako novy.

Nechal bych si z toho jeden rafek a ten si povesil do garaze na stenu.

Nepřihlášený Jirka

Slavný zpěvák, jehož jméno.. | 17.7.2017 10:23reagovat
avatar

Slavný zpěvák, jehož jméno jsem nikdy neslyšel, ze slavné skupiny, jejíž název taky slyším poprvé :-)

Jinak kára luxusní, to teda jó.

Zobrazit reakce..

papy

Reakce na: Slavný zpěvák, jehož jméno.. | 17.7.2017 17:31reagovat
avatar

Keď si nepočul, tak zalez naspäť do lesa.

Nepřihlášený Juraj

Reakce na: mal som alfu a nikdy viac. | 17.7.2017 23:49reagovat
avatar

Nemal si alfu, akurat si trapny

Nepřihlášený Uve Filter

Pane Bednář co jste to vyt.. | 21.7.2017 23:24reagovat
avatar

Pane Bednář co jste to vytáhl za blábol to jako si myslíte že nějaký anglán Kwai (či jak se mu říká) prodává Deltu proto že nějaký zaujatý (jako jste vy) autoopravář v Anglii co to neumí opravit. Tak jsou podle vás všechny italské auta krámy? Vlastnil jste a ten váš kolega Prokopec vůbec nějakou Lancii nebo Alfu že tady píšete o nějakém italském důvodu. Kdyby ta Delta byla takový krám tak proč vyhrála tolik po sobě mistrovství světa. A pro úplnost tohle auto bylo vyvinuto hlavně pro závody a aby to mohlo závodit muselo se vyrobit a prodat X aut kvůli homologaci a s tím se nepočítalo že si to koupí kde jaký trouba co s tím neumí jezdit a ani neví jak se k tomu chovat pak se to samozřejmě začne sypat a nejen ta Delta.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše