Toto musí být nejodpornější interiér auta na prodej. Je plesnivý od podlahy po strop

Už jsme viděli i horší interiéry, žádný ale nepatřil autu, které se někdo snažil prodat s vidinou dalšího běžného používání. Tento se člověku hnusí.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Toto musí být nejodpornější interiér auta na prodej. Je plesnivý od podlahy po strop

7.12.2018 | Mirek Mazal

Už jsme viděli i horší interiéry, žádný ale nepatřil autu, které se někdo snažil prodat s vidinou dalšího běžného používání. Tento se člověku hnusí.

Když někdo prodává své auto, většinou se snaží jej ukázat v co nejlepším světle, ať už má za sebou jakkoli strastiplný život. To neodmyslitelně vyžaduje důkladné vyčištění, neboť potenciální kupec obvykle není zvědavý na následky používání vozu ze strany předchozího majitele či jeho rodiny. Prodávající auta z fotek níže si ale s něčím takovým hlavu nelámal. Jeho Mercedes-Benz S600 s karoserií kupé nejeví nejmenší snahu o zlákání nového zájemce. Naopak, nechutnost z něj doslova čpí.

Už zhruba jeden měsíc visí na inzertním portálu nabídka staršího Mercedesu W140 ve vrcholném provedení s vidlicovým dvanáctiválcem pod přední kapotou. Svého času vlajková loď ozdobená hvězdou na přídi by dokázala ohromit i v současnosti. Model z roku 1995 najel zhruba 125 tisíc kilometrů a poté byl odstaven do garáže.

Přítomnost neuspořádaných věcí okolo stříbrného elegána naznačuje, že majitel se o pořádek obecně moc nezajímá. Sám Mercedes je ale v ještě horším stavu, stačí se zaměřit na stav prodávaného automobilu. Karoserie pod nánosem prachu skrývá oděrky a korodující místa. Škrábance bývají řešitelným problémem, ale ohnuté plechy opraví jen karosářská dílna.

Ten pravý problém ale odhalí až nahlédnutí do interiéru. Dosavadní majitel musí mít odolný žaludek, když se při fotografování prodejních fotek vůbec odvážil dovnitř. Kabinu pokrývají mapy plísně, která znehodnotila luxusní interiér s koženým čalouněním a dřevěným obložením od podlahy až po strop. Plesnivé fleky jsou vidět všude, nic podobného jsme na trhu s ojetými auty ještě neviděli.

Zdraví nebezpečný Mercedes stojí nedaleko Nashvillu v USA a nabízen je za troufalých 4 000 dolarů (91 tisíc korun). To je na S600 W140 dobrá cena, na jeho plísní prolezlou verzi ale ne až tak. Možná půjde i tohle vyčistit, pak ale moc nerozumíme tomu, proč to nenechal provést sám majitel - jeho dnes plesnivé auto by mohlo být žádané i za vyšší cenu, takhle je dost možná zcela neprodejné i za tu zmíněnou.


Toto musí být nejodpornější interiér auta na prodej. Je plesnivý od podlahy po strop - 1 - Mercedes Benz S600 1995 plisen prodej 01Toto musí být nejodpornější interiér auta na prodej. Je plesnivý od podlahy po strop - 2 - Mercedes Benz S600 1995 plisen prodej 02Toto musí být nejodpornější interiér auta na prodej. Je plesnivý od podlahy po strop - 3 - Mercedes Benz S600 1995 plisen prodej 03Toto musí být nejodpornější interiér auta na prodej. Je plesnivý od podlahy po strop - 4 - Mercedes Benz S600 1995 plisen prodej 04Toto musí být nejodpornější interiér auta na prodej. Je plesnivý od podlahy po strop - 5 - Mercedes Benz S600 1995 plisen prodej 05Toto musí být nejodpornější interiér auta na prodej. Je plesnivý od podlahy po strop - 6 - Mercedes Benz S600 1995 plisen prodej 06Toto musí být nejodpornější interiér auta na prodej. Je plesnivý od podlahy po strop - 7 - Mercedes Benz S600 1995 plisen prodej 07Toto musí být nejodpornější interiér auta na prodej. Je plesnivý od podlahy po strop - 8 - Mercedes Benz S600 1995 plisen prodej 08Toto musí být nejodpornější interiér auta na prodej. Je plesnivý od podlahy po strop - 9 - Mercedes Benz S600 1995 plisen prodej 09
Blízko Nashvillu se nabízí Mercedes-Benz z roku 1995 s V12 pod kapotou. Kupé najelo jen 125 tisíc km a zamířilo do garáže, která bohužel nebyla dostatečně suchá, proto se po celém interiéru se rozmohla ohavná plíseň

Zdroj: Craiglist

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama