Reklama

Jaký je každodenní život s BMW M5 s motorem V10 a manuální převodovkou?

 | 7 příspěvků | 2.11.2016 Marek Bednář
Reagovat

Nepřihlášený Jakub Prokop

Jak už to bývá, není tak l.. | 2.11.2016 20:02reagovat
avatar

Jak už to bývá, není tak lehký, jak se zdá z fotek :-) Ale tak pro určité slasti si člověk musí vystát jisté strasti, je to jak v manželství. Při cenách, co M5 E60 dnes stojí, bych do toho šel i s rizikem. S manuálem je to rarita, co se fakt nevrátí.

Nepřihlášený R.T.

Holt platí to, co vždycky.. | 2.11.2016 20:23reagovat
avatar

Holt platí to, co vždycky - ojeté auto stojí jako ojeté, ale provozní náklady má jako nové nebo vyšší. Takže na to chce mít. To je samozřejmě důvod, proč to nebrat, ale... lepší si půl roku sjet s M5 než si celý život třepat pysk v Octavii ;) Takže fandím tomu, ale chápu bolest :)

Nepřihlášený Radek

Myslím že jakákoli nová Da.. | 2.11.2016 20:48reagovat
avatar

Myslím že jakákoli nová Dacia je o mnoho lepší.

Nepřihlášený Dachčamen

Tak když si v ničem lepším.. | 2.11.2016 21:44reagovat
avatar

Tak když si v ničem lepším nejel, tak se nedivím tvému názoru Dachčamene:-D

Nepřihlášený Brabus25

Měl jsem ji v roce 2010, s.. | 3.11.2016 22:58reagovat
avatar

Měl jsem ji v roce 2010, samozřejmě, že s automatem a bylo to super auto. S tím nepravidelným chodem a zvukem motoru po nastartování má pravdu, hádalo se to jako u traktoru :-D měl jsem otevřené výfuky Remus a to byl hukot, přirovnal bych to skoro ke startu tehdejších DTM. Ale pak ta jízda to byla paráda i po těch letech mám úsměv na rtech :-) i když po pár týdnech si člověk zvykne a chtěl by víc výkonu a hlavně trakce :-D tak hlavně ten zvuk je snad nenahraditelný. Spotřeba běžně přes 30 litrů a pak, už to raději víc neukazovalo.

Měl jsem ještě A6 3.0 TDI ale stejně jsem i po městě jezdil M5 :-D protože ten zvuk a ten pocit ,,přirozené nadřazenosti" byl opojný :-) (nemyslím namyšlenosti, jen takový příjemný pocit, že to není žádná tuctovka). Jen brzdy (ocelové) nic moc. O spolehlivost jsem se bál, už tenkrát a to je také jediný důvod proč jsem si ji znovu nekoupil, ale to k tomu, asi trochu patří i když třeba motory od AMG vydrží více (aspoň dříve). Přeji každému motoristickému fandovi, aby si něco podobného aspoň chvilku zažil :-)

Nepřihlášený JaRy

Symptomatické je to, že bo.. | 8.11.2016 16:48reagovat
avatar

Symptomatické je to, že borec není evidentně žádný chudák, ale toho, že ten bavorácký zázrak klekne, se bojí jak čert kříže. Pravděpodobnost je dosti vysoká. Takže už mu odvaha pomalu dochází a směřuje k prodeji.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama