BMW a jeho tříválce: high-tech, nebo z nouze ctnost?

 | 5 příspěvků | 12.7.2011 Mirek Brokeš
Reagovat

goes

a opet blabolek. Pisalek j.. | 12.7.2011 11:38reagovat
avatar

a opet blabolek. Pisalek jeste ani nevi jak motor bude vypadat, jake ma parametry apod. ale uz ted vi, jak se bude projevovat. No to je genialni. Naposledy jsem tyto schopnosti videl ve filmu ctyry vrazdy staci drahousku, kde meli krasneho vestce.

tomig

Jediný kdo tu blábolí si z.. | 12.7.2011 17:52reagovat
avatar

Jediný kdo tu blábolí si zase ty :-) už sem měl za to že tě tyhle provokace pustily... V článku žádné věštění nevidím, jen úvahu na základě reálných parametrů a zkušeností.

Například z tříválce opravdu kulturní motor udělat nelze, není to technicky možné, jedině dát víc tlumících materiálů aby nebyl slyšet vůbec...Že bude slunce zítra taky žluté není otázka věštění ale reálné znalosti že jinak to být ani nemůže. Ty si ale klidně založ sektu že může být i šedé...

goes

proc musi nekteri nektere.. | 12.7.2011 18:49reagovat
avatar

proc musi nekteri nektere za kazdou cenu obhajovat. Cituji z clanku "Neměla by jednotka BMW nabízet také jiné přednosti, jako je kultivovanost, rychlé reakce na pokyny vydané plynovým pedálem či lineární charakter"

autor tedy pise, ze ta jednotka neco nenabizi, kdyz se pta na to, zda by vyjma jmenovaneho nemela nabizet i toto. Pomineme-li tu kultivovanost, co ty reakce na plynovy pedal? co ten linearni charakter?

Dnesni turbo motory s mometem v maximu nekde od 1500 4-5tis. otacek nejsou linearni? co vice ma byt linearni nez, takovy motor? Co ta reakce na plyn? To uz s tim jel, ze to vi?

Proste opet vydava sve blabolky za fakta. A koukam, ze mu to nekteri budou hltat o 106. Ale pro takove stadecko to taky pise, ze.

Zobrazit reakce..

tomig

Reakce na: proc musi nekteri nektere.. | 13.7.2011 16:51reagovat
avatar

Já nikoho neobhajuju. Narozdíl od tebe, pokud tu někoho znám, tak jen z diskusí, čili k tomu nemám ani důvod.

Ale nevím co je špatného na tom, když má víc lidí podobný názor. Spíš nechápu individua, které pod každý článek musí někoho napadat, a to ještě tak, že zcela bez argumentů a demagogicky.

Když se ti články nelíbí, jdi si číst jinam, nebo napiš něco k věci.

Já si naopak rád přečtu pro mě normální články, kde mě nelžou nesmysly, jako ve většině periodik. tyhle články na autoforu jsou. Byť zrovna tento článek není nic extra nového, spíš povzdech nad postupnou degenerací BMW, kterou se už pomalu ani sama automobilka nesnaží maskovat...

Nepřihlášený eReS

to, co já na nové strategi.. | 14.7.2011 17:36reagovat
avatar

to, co já na nové strategii BMW nechápu - je jejich "úsilí" za každou cenu ztratit vlastí dlouhodobě budovanou image kvalitních vozů, jež byla pro zanícené řidiče vytouženou ikonou, a vyměnit ji za nárůst prodeje aut, která nebudou nijak zvlášť specifická a jednoznačně odlišitelná od průměrné nabídky již dnes na trhu v mnoha variacích dostupné - je to strategie, která nemůže vést k trvale udržitelnému růstu a z dlouhodobého hlediska je podle mého názoru zcela kontraproduktivní

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše