BMW „M4” táhnoucí přívěs ve stejném stylu vypadá jako chyba v Matrixu

Ne, nešálí vás zrak, tento automobilový vláček skutečně existuje a nejde o dvě auta, ale upravené BMW 4 Gran Coupe táhnoucí přívěs postavený z téhož vozu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

BMW „M4” táhnoucí přívěs ve stejném stylu vypadá jako chyba v Matrixu

10.11.2019 | Mirek Mazal

BMW „M4” táhnoucí přívěs ve stejném stylu vypadá jako chyba v Matrixu

/

Ne, nešálí vás zrak, tento automobilový vláček skutečně existuje a nejde o dvě auta, ale upravené BMW 4 Gran Coupe táhnoucí přívěs postavený z téhož vozu.

Tisíce kilometrů východně od Česka se k úpravám aut staví o dost jinak než u nás. Taiwanské úřad jsou benevolentnější k vymýšlení bizarních doplňků, a tak není problém si tam z obyčejné škodovky udělat rodinnou střelu k pohledání. Na silnicích ovšem jezdí i extravagantnější výtvory uznávající třeba kult BMW Motorsport.

Není snad většího projevu úcty než vytvoření celé soupravy z BMW řady 4. Majitel si jako tažné vozidlo vybral karosářský typ Gran Coupé, který ovšem vyvedl ve stylu M4. A k tomu připřáhl na na kouli něco přes polovinu stejného vozu upraveného úplně stejným způsobem. Podobné „tematické vozíky” nejsou nic až tak mimořádného, ale použít tak zrovna auto jako BMW 4 či M4 se jakýmkoli standardům dalece vymyká.

Set je to vážně povedený, i neexistující M4 Grand Coupé „oba vozy” připomíná opravdu věrně. Slícování karoserie přívěsu vypadá na vytříbenou práci, zajímavý prvek je vedení kolmého řezu předními okny, nepřehlédnutelné jsou i rozšířené blatníky pro límcová kola. Střešní nosiče naznačují využití každého centimetru volného místa na parádní dvojici téměř totožných BMW.

Na první pohled to vypadá jako pojízdná chyba v Matrixu nebo pouhá ilustrace, jak ale můžete vidět i na přiložených videích, tato souprava skutečně existuje a po silnicích se pohybuje velmi hrdě.


BMW „M4” táhnoucí přívěs ve stejném stylu vypadá jako chyba v Matrixu - 1 - BMW 4 GC s vozikem stejneho modelu foto 01BMW „M4” táhnoucí přívěs ve stejném stylu vypadá jako chyba v Matrixu - 2 - BMW 4 GC s vozikem stejneho modelu foto 02BMW „M4” táhnoucí přívěs ve stejném stylu vypadá jako chyba v Matrixu - 3 - BMW 4 GC s vozikem stejneho modelu foto 03BMW „M4” táhnoucí přívěs ve stejném stylu vypadá jako chyba v Matrixu - 4 - BMW 4 GC s vozikem stejneho modelu foto 04BMW „M4” táhnoucí přívěs ve stejném stylu vypadá jako chyba v Matrixu - 5 - BMW 4 GC s vozikem stejneho modelu foto 05
BMW „4” Gran Coupe s úplně stejně střiženým přívěsem jezdí po Taiwanu

BMW „M4” táhnoucí přívěs ve stejném stylu vypadá jako chyba v Matrixu - 6 - BMW 4 GC s vozikem stejneho modelu foto 06BMW „M4” táhnoucí přívěs ve stejném stylu vypadá jako chyba v Matrixu - 7 - BMW 4 GC s vozikem stejneho modelu foto 07BMW „M4” táhnoucí přívěs ve stejném stylu vypadá jako chyba v Matrixu - 8 - BMW 4 GC s vozikem stejneho modelu foto 08BMW „M4” táhnoucí přívěs ve stejném stylu vypadá jako chyba v Matrixu - 9 - BMW 4 GC s vozikem stejneho modelu foto 09
Oči neklamou, opravdu existuje takový přívĚs skoro dokonale stejný jako tažný vůz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

BMW 4 Gc 🔥 @bmw.uae Video !?

Příspěvek sdílený Rami Nasri - BMW (@bmw.uae),

Zdroj: supercarsoftaiwan@Instagram, bmw.uae@Instagram

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše