Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno)

Tři nové a ne moc sdílné fotografie Cadillacu XT5 přicházejí dva měsíce před plánovaným oficiálním odhalením. O technice je také stále ticho.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno)

10.9.2015 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno)

/

Tři nové a ne moc sdílné fotografie Cadillacu XT5 přicházejí dva měsíce před plánovaným oficiálním odhalením. O technice je také stále ticho.

Doplněno 11. 9.: Pár hodin po třech fotografiích na Twitteru poslal Cadillac do světa další trojici fotek, které jsou tentokrát trochu sdílnější, ale ne o moc. V podstatě stále neukazují nic nového ve srovnání s oním červnovým únikem, ale jsou aspoň lepší kvality a jsou dost velké na to, abychom z nich udělali výřezy. Také se Cadillac pochlubil videem, jak zavěsil XT5 nad řeku Hudson v New Yorku, aby ho ukázal hostům svého večírku. Obé najdete úplně dole.


O příchodu nástupce Cadillacu SRX, stále velmi dobře prodávaného modelu téhle značky, víme již nějakou dobu. Bude se jmenovat XT5 a dokonce se ukázal bez jakéhokoliv maskování v ulicích New Yorku v červnu letošního roku a právě díky fotografiím z té doby jsme se dozvěděli, že bude chtít zapůsobit zejména vzhledem.

Ten je totiž u současného SRX, které přišlo na trh v roce 2009, dost zastaralý, zejména ve srovnání se všemi ostatními novými Cadillaky od Escaladu po ATS. Model XT5 se tedy měl odhalit už v dubnu v New Yorku, ale tak se nestalo, jak víme; pak bylo v plánu Los Angeles koncem listopadu. Tam proběhne americká výstavní premiéra, ale ta světová bude jinde - v Dubaji začátkem listopadu. To je totiž pro Cadillac důležitý trh.

Cadillac si ale chce utrhnout kousek pozornosti médií i v Evopě, která se upírá zejména k Frankfurtu, a na Twitteru zveřejnil tři obrázky nového XT5, které toho ale příliš neřeknou; jak vůz vypadá, víme již ze zmíněných fotek z New Yorku. Žádné další technické informace nepřišly, takže stále platí, že motor bude vpředu napříč a že pod kapotou bude mimo jiné 3,6litrová V6 s devítistupňovým automatem.


Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno) - 1 - cadillac xt5 tweet 01Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno) - 2 - cadillac xt5 tweet 02
Poodhalení nového Cadillacu XT5 neskrývá překvapení

Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno) - 3 - 2016 cadillac xt5 spy bez mask 01Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno) - 4 - 2016 cadillac xt5 spy bez mask 02
Celé auto se ukázalo už před pár měsíci

Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno) - 5 - 2017 cadillac xt5 dalsi k tweetu 01Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno) - 6 - 2017 cadillac xt5 dalsi k tweetu 02Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno) - 7 - 2017 cadillac xt5 dalsi k tweetu 03Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno) - 8 - 2017 cadillac xt5 dalsi k tweetu 04Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno) - 9 - 2017 cadillac xt5 dalsi k tweetu 05Cadillac poodhalil nové XT5, ukáže se v Dubaji. O technice je známo málo (doplněno) - 10 - 2017 cadillac xt5 dalsi k tweetu 06
Tyhle fotografie byly zveřejněny později, ukazují auto v celé své kráse, ale není to nic zas tak nového


Video hovoří spíš o dovednostech marketingového oddělení

Marek Bednář

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše