Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch

Vůbec poprvé se nám naskytla možnost zaposlouchat se do tlukotu nového srdce Corvette Stingray a podívat se také můžete, která barva ji přistane.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch

19.1.2013 | Miro Mihálik | Přidat příspěvek

Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Vůbec poprvé se nám naskytla možnost zaposlouchat se do tlukotu nového srdce Corvette Stingray a podívat se také můžete, která barva ji přistane.

Letošní detroitský autosalon, jehož brány zůstanou otevřené do 27. ledna, viděl spoustu světových premiér. Za všechny můžeme namátkově zmínit například Audi RS7, Lexus IS, Infiniti Q50, Cadillac ELR, koncepty Ford Atlas, Hyundai HCD-14 Genesis, Honda Urban nebo VW CrossBlue. Pokud ale jde o imaginární titul největší hvězdy výstavy NAIAS 2013, bezpochyby patří nové sedmé generaci Corvette Stingray.

Do detailu jsme si ji představili bezprostředně po odhalení, které koncern General Motors vysílal živě přes kanál YouTube z neděle na pondělí, v jednu hodinu po půlnoci středoevropského času. Vzhledem k tomuto článku moc nového k C7 nemáme, to málo by vás ale zaujmout přeci jen mohlo.

Na internetu se již objevily obrázky Corvette v různých barevných odstínech, a přestože nejsou všechny „namíchány“ podle oficiálního seznamu laků automobilky Chevrolet, minimálně dávají docela dobrou představu o tom, co novému Rejnokovi přistane nejvíce.

Pokud dáváte přednost pohyblivým obrázkům před počítačově upravenými fotografiemi, něco bychom měli i v tomto směru. Přímo z prezentace je zde kratičké video, které nám poprvé nabízí možnost poslechnout si hutný zvuk nového osmiválce LT1, ačkoli je trochu škoda, že startující alespoň na moment neseznámil plynový pedál vozu s koberečkem (jasně, studenému motoru se to nedělá). Zvuk pohonné jednotky si můžete krátce poslechnout také v oficiálním videosnímku z produkce Chevroletu. Šéfinženýr Tadge Juechter v něm pak kromě jiného popíše některé technické detaily a zajímavosti vozu. A k vidění v akci je nakonec nakonec i dříve avizovaná, plně variabilní digitální přístrojovka, která vám předvede, co všechno dokáže zobrazovat.


Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 1 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 01Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 2 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 02Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 3 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 03Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 4 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 04Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 5 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 05Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 6 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 06Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 7 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 07Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 8 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 08Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 9 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 09Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 10 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 10Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 11 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 11Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 12 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 12Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 13 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 13Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 14 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 14Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 15 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 15Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 16 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 16Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 17 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 17Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 18 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 18Chevrolet Corvette Stingray C7 v mnoha barvách a videa se zvukem motoru nebo digitální přístrojovkou navrch - 19 - Chevrolet Corvette Stingray 2013 barvy 19
Všechny odstíny oficiálně v prodeji nebudou, dá se ale předpokládat, že GM dokáže na přání namíchat svým zákazníkům cokoli

Zdroje: GT Spirit, Carscoop

Miro Mihálik

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.