Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV

MPV Lodgy má od včera po premiéře, Dacia k němu k němu ale uvolnila pouhé dvě fotografie a ani s dalšími detaily zrovna nehýřila. Pomohli jsme si k nim sami.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV

6.1.2012 | Petr Miler | 4 příspěvky

Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

MPV Lodgy má od včera po premiéře, Dacia k němu k němu ale uvolnila pouhé dvě fotografie a ani s dalšími detaily zrovna nehýřila. Pomohli jsme si k nim sami.

Včerejší odhalení Dacie Lodgy u vás vzbudilo velký zájem a vcelku se tomu nedivíme. Jde na poměry značky o docela atraktivní vůz, který by podle všeho měl nabídnout nejen mimořádnou praktičnost, ale pochopitelně si udržet i velmi nízkou cenu. Problém je v tom, že včerejší premiéra více otázek nastolila než odpověděla a přišla nám tak řada mailů s dotazy na techniku vozu nebo vzhled jeho interiéru.

Bohužel, včerejší odhalení bylo pouze virtuální a my, ani jiní novináři jsme neměli možnost vůz naživo spatřit a tudíž vám nemůžeme sloužit s dalšími detaily, které by neobsahoval včerejší článek. Stejně tak zástupci Dacie mlčí jako hrob a k vzhledu vozu ani technice nejsou ochotni před další fází oficiálního odhalení říci více. Ale to neznamená, že jsme pátrání po dalších detailech vzdali. Alespoň v něčem jsme si poradili sami.

Dacia totiž v mezičase uvolnila oba již publikované snímky ve velmi vysokém rozlišení pro tištěné média, a tak jsme z nich alespoň vyřezali pohledy na zajímavé detaily exteriéru. Můžete si tak pořádně prohlédnout všechna světla, masku chladiče nebo design litých kol. Díky těmto fotkám jsme zkusili alespoň trochu „zašmírovat” v interiéru, vidět jsou ale jen základní kontury palubní desky a „kapličky” přístrojové desky.

Z vašich otázek můžeme odpovědět na jedinou - jak velká musí mít Lodgy kola, aby vypadal právě takto. Odpověď je 16", použité pneumatiky jsou pak 225/65 R16, i to je na jedné z přiložených fotek velmi dobře patrné.

Hlad po opravdových technických detailech a nových pohledech tyto snímky uspokojí jen z velmi malé části, ale víte jak je to s tím srovnáním něčeho a ničeho...


Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 1 - Dacia Lodgy hires 01Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 2 - Dacia Lodgy hires 02Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 3 - Dacia Lodgy hires 03Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 4 - Dacia Lodgy hires 04Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 5 - Dacia Lodgy hires 05Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 6 - Dacia Lodgy hires 06Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 7 - Dacia Lodgy hires 07Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 8 - Dacia Lodgy hires 08Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 9 - Dacia Lodgy hires 09Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 10 - Dacia Lodgy hires 10Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 11 - Dacia Lodgy hires 11Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 12 - Dacia Lodgy hires 12Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 13 - Dacia Lodgy hires 13Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 14 - Dacia Lodgy hires 14Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 15 - Dacia Lodgy hires 15Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 16 - Dacia Lodgy hires 16Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 17 - Dacia Lodgy hires 17Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 18 - Dacia Lodgy hires 18Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 19 - Dacia Lodgy hires 19Dacia Lodgy: prohlédněte si detaily rumunského MPV - 20 - Dacia Lodgy hires 20
Více z dosud dostupných materiálů k Dacci Lodgy nedostaneme

Petr Miler

Diskuze 4 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše