Další únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru

Aventador=únik. Alespoň tak to vypadá z dosavadního vývoje, během nějž jsme mohli vidět již čtyři uniknuvší oficiální fotografie nového Lamborghini. Dnes tu máme další tři.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Další únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru

25.2.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Další únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Aventador=únik. Alespoň tak to vypadá z dosavadního vývoje, během nějž jsme mohli vidět již čtyři uniknuvší oficiální fotografie nového Lamborghini. Dnes tu máme další tři.

Zdá se, že postupnému odhalování již odzvonilo, teď frčí něco, co bychom mohli nazvat „postupným unikáním”. Lidé od Lamborghini se sice pokoušeli nový Aventador postupně odhalit, ale jejich zatím poslední představení šasí na kolech bylo zastíněno únikem snímků nejprve předních a později i bočních partií vozu. Druhý únik navíc krátce na to následoval i třetí, který nám rovněž nezůstal skryt a materiály jsme doplnili do posledního odkazovaného článku.

Neuběhl ani celý den a už tu máme únik čtvrtý. Náhoda, nebo úmysl? Kdo ví, každopádně Lamborghini Aventador získalo díky těmto událostem nebývalou publicitu. Tentokrát se můžeme podívat detailně na část boku vozu a také na motor uložený již v útrobách karoserie, co je ale zajímavější, poprvé je k vidění jeho interiér.

Ten z profilu sice neukazuje ty nezajímavější pasáže, přesto si lze i na jediném snímku najít své. Třeba umístění mechaniky na CD či DVD do boku středové konzole je vskutku svérázné.

V tuto chvíli si již netroufáme říci, co vše se ještě o Aventadoru v následujících dnech ještě dozvíme. Ale kdyby to náhodou nebylo nic, pondělní nebo úterní oficiální představení je stoprocentní jistotou.


Další únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru - 1 - Lamborghini Aventador LP700-4 unik IV 01Další únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru - 2 - Lamborghini Aventador LP700-4 unik IV 02Další únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru - 3 - Lamborghini Aventador LP700-4 unik IV 03
Nejnovější únik oficiálních materiálů odhaluje především interiér Aventadoru

Další únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru - 4 - Lamborghini Aventador LP700-4 unik Evo ChorvatskoDalší únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru - 5 - Lamborghini Aventador LP700-4 unik Evo Chorvatsko PerexDalší únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru - 6 - Lamborghini Aventador LP700-4 unik II 01Další únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru - 7 - Lamborghini Aventador LP700-4 unik II 02Další únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru - 8 - Lamborghini Aventador LP700-4 unik III 01Další únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru - 9 - Lamborghini Aventador LP700-4 unik III 02Další únik fotografií Lamborghini Aventador: nahlédněte do interiéru - 10 - Lamborghini Aventador LP700-4 unik III 03
Ty předchozí nám ukázaly hlavně vnější partie

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše