Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky

Premiéra 25. pokračování filmových dobrodružství Jamese Bonda se blíží. V předstihu známe další automobily účinkující ve scénáři filmu No Time To Die, natočeny byly v akci v Itálii.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky

30.9.2019 | Mirek Mazal

Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Premiéra 25. pokračování filmových dobrodružství Jamese Bonda se blíží. V předstihu známe další automobily účinkující ve scénáři filmu No Time To Die, natočeny byly v akci v Itálii.

Postupné dešifrování automobilové flotily Jamese Bonda a jeho soků v posledním filmu s Danielem Craigem v hlavní roli postoupilo do dalšího kola. Filmaři připravované bondovky No Time to Die se ukázali při natáčení automobilové honičky v jižní Itálii a neunikli pozornosti místních.

Jením z nich byl i Fabio Dell'Aquila, fanoušek filmové sérii, který z výšky zachytil klasický V Aston Martin DB5 pronásledovaný dvojicí Jaguarů XF v ulicích městečka Matera nacházejícího se oblasti Basilicata. Dravou jízdu protagonistů doprovází filmový štáb na zemi i ve vzduchu. Není nouze o akční smyky po historické dlažbě, jízdní manévry repliky originálu DB5 má na starosti profesionální jezdec malující černé čáry v oblaku dýmu za imitace ostré střelby.

Kvůli natáčení se v obci zastavil život, mnohé uzavřené úseky omezují místní, kteří se přišli podívat na tvorbu akčního trháku. Auta se v malebných uličkách hned ztratí z dohledu, ale hlasitý zvuk motorů zní na kilometry daleko. Je dobré předem vědět, že si přijdeme na své originálním ozvučením bez potřeby přehnané úpravy v postprodukci.

Doplňkové video z centra dění ukazuje DB5 s pošramoceným pravým bokem. Jedno z mnoha natáčecích aut je zvenčí ověšeno záznamovou technikou, soustava kamer na podstavcích je připevněna i místo sedadla spolujezdce. Podívejte se na to všechno sami, je to zajímavý vhled do zákulisí.


Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 1 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 01Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 2 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 02Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 3 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 03Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 4 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 04Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 5 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 05Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 6 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 06Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 7 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 07Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 8 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 08Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 9 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 09Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 10 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 10Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 11 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 11Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 12 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 12Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 13 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 13Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 14 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 14
James Bond se i se svými soky prohnal italským městem Matera

Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 15 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 15Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 16 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 16Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 17 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 17Fanoušek zachytil pozadí natáčení jedné z automobilových honiček z nové bondovky - 18 - James Bond No Time To Die nataceni Italie 18
Další záběry ze zákulisí ukázaly způsob natáčení

Zdroje: Fabio Dell'Aquila@Youtube, trmh24@Youtube

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše