Ferrari 458 Spider: únik fotek odhalil otevřenou Italii

Další frankfurtská novinka je podle všeho venku, ačkoli si automobilka její odhalení patrně představovala jinak. Prohlédněte si první snímky Ferrari 458 Spider.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Ferrari 458 Spider: únik fotek odhalil otevřenou Italii

20.8.2011 | Petr Miler | 1 příspěvek

Ferrari 458 Spider: únik fotek odhalil otevřenou Italii

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Další frankfurtská novinka je podle všeho venku, ačkoli si automobilka její odhalení patrně představovala jinak. Prohlédněte si první snímky Ferrari 458 Spider.

Již nějaký ten týden víme, že Ferrari přiveze na autosalon do Frankfurtu model 458 Italia v provedení roadster a mohli jsme tehdy dokonce spatřit i jeho první ilustrace. Oficiální odhalení tak bylo jen otázkou času, jak se ale nyní zdá, čekat na něj už ani nebudeme muset. Automobilce totiž podle všeho uniklo několik oficiálních fotografií.

Otázkou samozřejmě je, zda jsou přiložené snímky autentické. Na jednu stranu si tím v tomto případě nemůžeme být stoprocentně jisti, neboť vytvořit věrohodně působící snímek otevřené verze z některé z fotek kupé není tak těžké, na druhou stranu jsou k dispozici v relativně vysokém rozlišení bez zjevných vad, což je u podvrhů neobvyklé.

Jestliže jde o skutečné fotky 458 Spider, pak vzhled vozu nepřináší žádné větší překvapení a do značné míry odpovídá tomu z výše zmíněných ilustrací. Nemáme zatím žádné informace o technice vozu, dá se však očekávat, že bude totožná jako u kupé, které by současně mohlo dostat několik novinek, aby si udrželo svou pozici mezi konkurencí. Spekuluje se i o dříve zmiňovaném nasazení manuální převodovky, jenž Italia zatím postrádá, jaké novinky se ale pod kapotou skutečně objeví (a zda vůbec nějaké) uvidíme teprve ve Frankfurtu.

Vůz by se měl objevit v prodeji začátkem roku 2012 s cenou přibližně o 700 tisíc Kč vyšší než v případě kupé. Závěrem dodejme, že jde již o několikátý „předfrankfurtský únik”, jen tento týden jsme mohli spatřit mimo jiné první snímky nového Porsche 911 nebo několik fotek nového BMW 1 F20 v provedení Performance. A to do začátku autosalonu stále zbývá téměř měsíc času...


Ferrari 458 Spider: únik fotek odhalil otevřenou Italii - 1 - Ferrari 458 Spider unik 01Ferrari 458 Spider: únik fotek odhalil otevřenou Italii - 2 - Ferrari 458 Spider unik 02Ferrari 458 Spider: únik fotek odhalil otevřenou Italii - 3 - Ferrari 458 Spider unik 03
Toto jsou podle všeho první fotky Ferrari 458 Italia Spider

Zdroj: Cheers and Gears

Petr Miler

Diskuze 1 příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše