Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru

Zbrusu nové Ferrari jsme vám už detailně představili. Pokud se vám zalíbilo, je nejvyšší čas stvořit si jeden exemplář podle vašich představ.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru

1.3.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Zbrusu nové Ferrari jsme vám už detailně představili. Pokud se vám zalíbilo, je nejvyšší čas stvořit si jeden exemplář podle vašich představ.

Označením F12 se dosud rozumělo hlavně nové BMW M6, po včerejšku se ale v zástupu představ, které se lidem vybaví po vyslovení těchto tří znaků, bude muset bavorský sporťák smířit nejvýše s druhým místem. Ferrari totiž před necelý 24 hodinami představilo nový model F12 Berlinetta a obáváme se, že jméno jednoho z nejúchvatnějších nových sportovních kupé posledního roku a nejrychlejšího silničního Ferrari všech dob vytane každému příznivci aut na mysli dříve než pouhé kódové označení nové „em-šestky”. Třebaže i ona je vůbec nejrychlejším BMW historie.

O maranellské novince jsme vám včera řekli naráz úplně vše, co jsme mohli, přidali jsme i kompletní sadu fotek a první videa. Mohlo se tedy zdát, že od Ferrari bude na chvíli klid, ale něco takového si Italové nemohou dovolit. Krátce po představení nové Berlinetty tak vypustili do světa její online konfigurátor, který si vaši pozornost zaslouží znovu.

Vzhledem k tomu, že vůz se dostane do prodeje až příští rok, nejde o konfigurátor v pravém slova smyslu, spíše jakýsi vizuálizér. Přesto si s ním můžete hrát poměrně dlouho - nabízí možnost odít karoserii do jedné z mnoha barev, podobně vyladit i interiér (zde je tedy barevných variant o poznání méně), vybrat z několika typů kol z lehkých slitin a zvolit jeden z odstínů brzdových třmenů.

Kolik podobné hrátky budou stát in natura, to zatím nevíme, když si ale do příštího ledna našetříte něco kolem sedmi milionů korun, určitě vám po koupi mnoho prostředků na kontě nezbude.

Konfigurátor můžete spustit na webu Berlinetty, kde najdete i trochu dalšího zajímavého čtení a pokoukání. Pár otisků obrazovky z konfigurátoru pro představu přikládáme.


Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 1 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 01Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 2 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 02Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 3 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 03Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 4 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 04Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 5 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 05Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 6 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 06Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 7 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 07Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 8 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 08Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 9 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 09Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 10 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 10Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 11 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 11Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 12 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 12Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 13 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 13Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 14 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 14Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 15 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 15Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 16 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 16Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 17 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 17Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 18 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 18Ferrari F12: sestavte si svou Berlinettu v online konfigurátoru - 19 - Ferrari F12 Berlinetta konfigurator 19
Ferrari F12 nejen v červené, ale třeba i žluté nebo modré? Proč ne...

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše