Jízda v koloně nemusí být vždy frustrující. V této byste rádi strávili zbytek života

 | 9 příspěvků | 20.8.2017 Petr Prokopec
Reagovat

Nepřihlášený Libor

Většina těch míst je ve Šv.. | 20.8.2017 17:18reagovat
avatar

Většina těch míst je ve Švýcarských Alpách a bude to naprosté utrpení. Jednak tohle auto na ty cesty není dělané (občas i kvalita cest pokulhává), poloměr otáčení bude asi docela velký, takže vracečky v provozu a ještě k tomu v koloně budou peklo a celkově jsou průsmyky autem naprd, úzké cesty, nemožnost zastavit na každém rohu.. nemyslím si, že to bude tak dobrý zážitek, jakým je to prezentováno.

Nepřihlášený Josef Švehla

Za kamionem ?? Co to melet.. | 20.8.2017 17:37reagovat
avatar

Za kamionem ?? Co to melete ? Já se v úposlední době vleču s kamionem za osobáky, kteří nemají nic jinýho na práci, než jezdit po rovných cestách 65 za hodinu, a ta vaše krásná kolona, taky nic moc, kolikrát užý jste to jel ?? Ž e si myslíte je je to vzrušující ??

Nepřihlášený někdo

Autore, autore, už to nehu.. | 21.8.2017 09:21reagovat
avatar

Autore, autore, už to nehul....

Nepřihlášený Black

Autor článku je opravdu..... | 21.8.2017 10:13reagovat
avatar

Autor článku je opravdu... no buď to psalo dítě nebo hooodně zaostalý jedinec. Určitě bych chtěl strávit zbytek života v takové koloně... ne, ne, nebudu mluvit sprostě :-)

Nepřihlášený Bedas

Když se vydaří počasí tak.. | 21.8.2017 12:41reagovat
avatar

Když se vydaří počasí tak horské silnice a průsmyky v Alpách je něco krásného co se jen tak nevidí.Vím o čem mluvím procestoval jsem 38 zemí světa. A kolony jsou ve špičce v sezoně všude a nemusíte jet v Porsche. Tipnul bych si ,že kritici jsou ti co na to nemají a znají jenom jízdu v 15 a více let starém voze po rozmlácené D1 a stání v kolonách do Chorvatska. Ale jejich smůla, protože příčinou je neznalost lepšího a že na dovolenou jinde než v Chorvatsku nemají. I dkyž nic proti Chorvatsku ale za ty peníze znám lepší místa a nemusím se válet na šutrech nebo betonových platech. Ale kdo nejede každý rok na dovču do Chorvatska není Čech.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Petr

Frustrující je číst ty vaše.. | 21.8.2017 14:24reagovat
avatar

Frustrující je číst ty vaše výplody.

Nepřihlášený Cestovatel

Reakce na: Když se vydaří počasí tak.. | 21.8.2017 23:04reagovat
avatar

Hovno taky procestuje trubkou pořádný kus cesty, asi budete mít hodně společného.

Vyblejt tady takovej nesmysl jenom proto, abych se pochválil, kde jsem všude byl, je moc krásné a pro všechny přínosné. Daleko větší přínos by ale mělo, kdybys strávil zbytek života v koloně, protože to je něco krásného, co se jen tak nevidí :-D

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jan Štulc

7.srpna 2017 jsem s ženou.. | 22.8.2017 10:03reagovat
avatar

7.srpna 2017 jsem s ženou jel z Roudnice n.L. do Karlových Var podle dvou rozdílných navigací a před Slaným asi 3 km, jsme se ocitli v osobním autě jako jediní mezi kamiony. V zatáčkách bylo vidět daleko dozadu i dopředu a skutečně nikde po osobáku ani stopa, jen nekonečný proud kamionů vpředu i vzadu !!! Za 1 hodinu 3 km, fascinující zážitek,jsme z Ostravy, ale tohle jsme ještě za pár korun nezažili opravdu nikde !!! Ve Slaném nás obě rozdílné navigace navedli na Karlovy Vary a asi po 15 km jsme skončili před rozebraným mostem !!! Otočit a zpět na Slané...ze Slaného zase ke stejnému mostu a tak až po debatě v motorestu jsme nabrali ten realistický správný směr Karlovy Vary !!! Pořád nemohu pochopit jak se náš osobák mohl jako jediný ocitnout v tak obrovské koloně kamionů na okresní silnici !!!

Nepřihlášený Bedas

Reakce na: Hovno taky procestuje trub.. | 22.8.2017 12:23reagovat
avatar

Je vidět z tvého příspěvku,že o hovně toho víš hodně protože jsi v životě asi nikde než v části z které vystupuje z těl živočichů nebyl a viděl jenom to hovno

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše