K mání jsou dvě Lamborghini za cenu poloviny jednoho, žádné ale nejezdí

(+ video) Na prodej je Aventador, který byl při nehodě rozpůlen. Svařit jako Octavia ale asi nepůjde.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

K mání jsou dvě Lamborghini za cenu poloviny jednoho, žádné ale nejezdí

30.9.2015 | Marek Bednář | 7 příspěvků

K mání jsou dvě Lamborghini za cenu poloviny jednoho, žádné ale nejezdí

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

(+ video) Na prodej je Aventador, který byl při nehodě rozpůlen. Svařit jako Octavia ale asi nepůjde.

Představte si, že při nehodě své auto rozpůlíte. Soudný člověk by ho odepsal a pořídil si nové, někoho jiného by mohlo napadnout ho nechat svařit zpátky do jednoho kusu, ideálně co nejlevněji, a prodat jako nebourané po starším pánovi z Německa. Ne tak majitel tohoto bílého Lamborghini Aventador. Ten jej prodává, ač je vůz stále na dva kusy.

Tohle bílé Lamborghini mělo v roce 2013 nehodu v Brooklynu, části New Yorku, při které se rozpůlilo. Tehdy jeho řidič údajně prováděl úhybný manévr a po shlédnutí fotek se nedalo moc očekávat, že by se někdo někdy pokusil tuhle de facto hromadu použitých náhradních dílů prodat jako celé auto. To se však právě děje a cena přitom není skromná - 125 tisíc dolarů, tedy necelé tři miliony korun.

V podstatě je v nabídce jedno celé Lamborghini za cenu zhruba poloviční oproti novému. Nebo to také lze vidět jako dvě auta za cenu půlky jednoho. Jenže abyste se opravdu svezli, bude potřeba si stejně nejspíš koupit jiný kus, protože že tenhle ještě někdo dá dohromady a uvede do provozuschopného stavu, je dost nepravděpodobné.

Při pohledu na fotografie by se ale tento dvoj- či polostroj (úhel pohledu...) mohl docela dobře vyjímat v obývacím pokoji jako skutečně svérázný kus moderního umění. Posuďte sami, my jsme vážně zvědavi, jestli tohle torzo někdo za 3 miliony koupí...


K mání jsou dvě Lamborghini za cenu poloviny jednoho, žádné ale nejezdí - 1 - lambo aventador napul na prodej 01K mání jsou dvě Lamborghini za cenu poloviny jednoho, žádné ale nejezdí - 2 - lambo aventador napul na prodej 02K mání jsou dvě Lamborghini za cenu poloviny jednoho, žádné ale nejezdí - 3 - lambo aventador napul na prodej 03K mání jsou dvě Lamborghini za cenu poloviny jednoho, žádné ale nejezdí - 4 - lambo aventador napul na prodej 04K mání jsou dvě Lamborghini za cenu poloviny jednoho, žádné ale nejezdí - 5 - lambo aventador napul na prodej 05K mání jsou dvě Lamborghini za cenu poloviny jednoho, žádné ale nejezdí - 6 - lambo aventador napul na prodej 06K mání jsou dvě Lamborghini za cenu poloviny jednoho, žádné ale nejezdí - 7 - lambo aventador napul na prodej 07K mání jsou dvě Lamborghini za cenu poloviny jednoho, žádné ale nejezdí - 8 - lambo aventador napul na prodej 08K mání jsou dvě Lamborghini za cenu poloviny jednoho, žádné ale nejezdí - 9 - lambo aventador napul na prodej 09
Tenhle Aventador v roce 2013 uhýbal jinému autu a byl při tom rozpůlen

Zdroj: GT Spirit

Marek Bednář

Diskuze 7 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše