Reklama

Každý si k narozeninám dává dárky podle svých možností. Tento si nadělil nejbohatší boxer

Když máte jmění přesahující 10 miliard korun, můžete se rozmazlovat. Tak proč si nenadělit k narozeninám třeba nejnovějšího krále luxusu?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Každý si k narozeninám dává dárky podle svých možností. Tento si nadělil nejbohatší boxer

27.3.2018 | Mirek Mazal | 5 příspěvků

Když máte jmění přesahující 10 miliard korun, můžete se rozmazlovat. Tak proč si nenadělit k narozeninám třeba nejnovějšího krále luxusu?

Dárky k narozeninám mohou nabírat různých podob, nám by se líbilo zažívat narozeniny jako Floyd Mayweather. Tento bývalý profesionální boxer pérové váhy s bilancí 50:0, tedy padesáti vítězství bez jediné porážky se zapsal svojí neporazitelností do Guinessovy knihy rekordů. A za svou výjimečnost si umí nechat řádně zaplatit - s jměním odhadovaným na různé částky mezi 500 miliony a 1 miliardou dolarů (tedy přinejmenším přes 10 miliard korun) je označován za nejbohatšího boxera světa.

Boxerské rukavice Floyd sice pověsil na hřebík, ale jen obrazně řečeno. Stále se udržuje v kondici a občas popichuje média svojí možnou odvetou s Conorem McGregorem. Oba nesmiřitelné vlky dělí od sebe dvanáct let věkového rozdílu. Neporažený rekordman, dnes už bývalý profesionální sportovec, před pár dny oslavil jednačtyřicáté narozeniny a nadělil si opravdu pěkný dárek.

Na dvorku mu zaparkoval zbrusu nový Rolls-Royce Phantom. Nadšený majitel se hned i pochlubil na internetu, tak můžeme vidět i my, co si dopřál - vůz má černý lak s chromovými doplňky a tmavý interiér s oranžovým zdobením. Je to další do sbírky, v jeho garáži se nachází spousta specialit často i vyšší hodnoty.

Floyd se netají tím, že miluje bohatství, aby ne, když vydělává miliardy. Velmi rád prezentuje veřejnosti svoji vysokou životní úroveň. Dostal přezdívku The Money (Peníze), vlastní boxerskou stáj pojmenoval The Money Team. Může si dovolit cokoliv, a proto dává naplno průchod i zálibě v automobilech. Nezbývá než tiše závidět...

Každý si k narozeninám dává dárky podle svých možností. Tento si nadělil nejbohatší boxer - 1 - Rolls Royce Phantom 2018 Floyd Mayweather 01Každý si k narozeninám dává dárky podle svých možností. Tento si nadělil nejbohatší boxer - 2 - Rolls Royce Phantom 2018 Floyd Mayweather 02Každý si k narozeninám dává dárky podle svých možností. Tento si nadělil nejbohatší boxer - 3 - Rolls Royce Phantom 2018 Floyd Mayweather 03Každý si k narozeninám dává dárky podle svých možností. Tento si nadělil nejbohatší boxer - 4 - Rolls Royce Phantom 2018 Floyd Mayweather 04Každý si k narozeninám dává dárky podle svých možností. Tento si nadělil nejbohatší boxer - 5 - Rolls Royce Phantom 2018 Floyd Mayweather 05Každý si k narozeninám dává dárky podle svých možností. Tento si nadělil nejbohatší boxer - 6 - Rolls Royce Phantom 2018 Floyd Mayweather 06Každý si k narozeninám dává dárky podle svých možností. Tento si nadělil nejbohatší boxer - 7 - Rolls Royce Phantom 2018 Floyd Mayweather 07Každý si k narozeninám dává dárky podle svých možností. Tento si nadělil nejbohatší boxer - 8 - Rolls Royce Phantom 2018 Floyd Mayweather 08Každý si k narozeninám dává dárky podle svých možností. Tento si nadělil nejbohatší boxer - 9 - Rolls Royce Phantom 2018 Floyd Mayweather 09Každý si k narozeninám dává dárky podle svých možností. Tento si nadělil nejbohatší boxer - 10 - Rolls Royce Phantom 2018 Floyd Mayweather 10
Floyd Mayweather býval často spatřen v bílých automobilech. Asi stárne a teď dává přednost tmavším barvám, z vysokého standardu ale neslevil...

Zdroj: floydmayweather@Instagram

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše