Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto

Vydělat si na celé LaFerrari a ještě se dostat mezi ty, kterým ho Italové prodají, se nepoštěstí každému. Kus jej ale můžete mít hned, bez okolků.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto

7.2.2016 | Petr Miler | 15 příspěvků

Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Vydělat si na celé LaFerrari a ještě se dostat mezi ty, kterým ho Italové prodají, se nepoštěstí každému. Kus jej ale můžete mít hned, bez okolků.

Teprve před pár dny jsme vám ukázali třetí české LaFerrari, při jehož „předání” (uvozovky pochopíte záhy) jeho kupec a současně i majitel jediného českého dealerství Ferrari popsal, jak složité je se k jednomu z 499 vyrobených vozů dostat. Přesto existují tři tyto modely s českou registrací a jeden se objevil také na Slovensku. Stačilo ale málo a východnější část někdejšího Československa mohla pozbýt i tento kus, neboť jeho majitel s ním měsíc po předání havaroval v Budapešti.

Byla to jedna z mála vážnějších zdokumentovaných nehod tohoto stroje, na videu pak byla k vidění jako jediná. I proto zpráva o ní rychle obletěla svět a snímky na Slovensku registrovaného vozu se takto objevily prakticky na všech významných automobilových webech celého světa. Chcete-li mít nyní část této svérázné slávy doma, můžete.

Na webu Bazos.sk se totiž včera objevila nabídka nárazníku právě z tohoto bouraného LaFerrari ke koupi. Prodávající doslova píše, nebudeme to překládat: „Predám poškodený predný náraznik z LaFerrari ktoré havarovalo v Budapešti. Náraznik je z karbonu, je oskretý, chýba z neho část na pravej strane, taktiež chýba znak Ferrari so vzpínajúcím sa koníkom a spodný spojler. V prípade záujmu bližšie informácie po telefóne. Nebránim sa aj rozumným ponúkám.”

Fotky dokládají, že si prodávající jménem Tono nevymýšlí, dřívější snímky téhož vozu z obýváku pak dosvědčují, že auto už je opravené. Jakkoli „normálním lidem” přijde nabídka odrbaného kusu bouraného auta nezajímavá, fanoušky Ferrari by možnost mít doma kousek dost možná nejlepšího silničního stroje značky uchvátit mohla. Má ale jednu nevýhodu - tento kus LaFerrari stojí 4 000 Eur, tedy asi 108 tisíc Kč. A za to už se dá koupit lecjaké celé auto, třebaže ne nové.

Pokud by vás nabídka přesto zaujala, inzerát s kontakty najdete níže. A přidáváme také fotky samotného nárazníku i bouraného auta a můžete si sami ověřit, zda je to opravdu tentýž díl...

Díky za tip, Robo!


Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 1 - Ferrari LaFerrari slovenske bourane naraznik prodej 01Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 2 - Ferrari LaFerrari slovenske bourane naraznik prodej 02Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 3 - Ferrari LaFerrari slovenske bourane naraznik prodej 03
Kus LaFerrari se neprodává každý den, tento nárazník má navíc svou „historickou hodnotu”, řekněme...

Fotografie havarovaného LaFerrari, z nějž nárazník pochází

Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 4 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 01Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 5 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 02Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 6 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 03Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 7 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 04Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 8 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 05Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 9 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 06Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 10 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 07Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 11 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 08Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 12 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 09Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 13 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 10Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 14 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 11Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 15 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 12Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 16 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 13Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 17 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 14Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 18 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 15Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 19 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 16Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 20 - Ferrari LaFerrari slovenske crash 18

Fotografie téhož vozu při a po předání majiteli

Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 21 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 01Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 22 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 02Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 23 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 03Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 24 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 04Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 25 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 05Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 26 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 06Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 27 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 07Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 28 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 08Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 29 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 09Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 30 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 10Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 31 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 11Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 32 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 12Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 33 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 13Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 34 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 15Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 35 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 16Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 36 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 17Kupte si kus LaFerrari. Nárazník z bouraného slovenského kusu stojí jako celé auto - 37 - Ferrari LaFerrari slovenske predani 18

Záběry samotné nehody

Zdroj: Bazos.sk

Petr Miler

Diskuze 15 příspěvků

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.