Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly

Sotva zajetý vrcholný Huracán doplatil na nezodpovědného majitele toužícího po obdivu přihlížejících. Toho nakonec dostal víc než čekal, pro auto to ale znamenalo hořký konec.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly

20.9.2019 | Mirek Mazal

Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly

/

Sotva zajetý vrcholný Huracán doplatil na nezodpovědného majitele toužícího po obdivu přihlížejících. Toho nakonec dostal víc než čekal, pro auto to ale znamenalo hořký konec.

Příliš sebevědomý Brit chtěl být alespoň na chvíli středem pozornosti malého srazu aut značky Lamborgini, a tak před zraky přihlížejících ukázal akceleraci Huracánu Performante. Nestihly uběhnout ani tři sekundy papírové hodnoty zrychlení do 100 km/h a zánovní supersport se zmítal ve smyku. Nezkrotný vůz po prvních metrech startu ztratil trakci a narazil do zdi u chodníku. Video z tímto incidentem, které pro připomenutí přikládáme, svého času obletělo svět.

Nehoda mohla být varovným ponaučením o zcela zbytečném blbnutí v provozu, ale tentokrát osud připravil mnohem horší varování i pro ostatní. Šedé Performante trefilo strom, cihlovou zeď, a ještě skočilo přes malý obrubník. Blesková srážka s nerozumem hořce pobavila zástup fanoušků, řidič usazený realitou se zmohl jen na zavolání odtahové služby. Pocity trapnosti si snad ani nedokážeme představit.

Touha být výjimečný jej nakonec stála celé auto. Možná majitel spoléhal na pojišťovnu, nicméně likvidátor označil poškození jako totální škodu. Býk s nájezdem 4 517 kilometrů skončil rozebraný a vystavený po dílech na webu společnosti Kempers Autorecycling, která se na takové věci specializuje.

Konec jednoho z nejschopnějších aut tak nabral příliš rychlý spád, nepomohl ani pohon všech kol. Výlet mimo silnici skončil rozprodejem motoru za 15 500 Eur (401 tisíc Kč), převodovky za 8 500 Eur (220 tisíc Kč), nárazníku v ceně 1 250 Eur (32 tisíc Kč) nebo sotva použitých karbon-keramických brzd za 4 580 Eur (119 tisíc Kč). Smutné, ale o to poučnější.


Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 1 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 01Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 2 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 02Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 3 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 03Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 4 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 04Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 5 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 05Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 6 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 06Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 7 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 07Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 8 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 08Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 9 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 09Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 10 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 10Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 11 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 11Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 12 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 12Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 13 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 13Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 14 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 14Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 15 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 15Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 16 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 16Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 17 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 17Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 18 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 18
Rychlý konec předvádění akcelerace Huracánu Performante...

Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 19 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 19Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 20 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 20Lambo, které majitel slavně naboural, když se předváděl, teď potupně rozprodávají na díly - 21 - Lamborghini Huracan Performante prodej na dily 21
...má pokračování až k vrakovišti náhradních dílů

Zdroje: Kempers, Supercars on the streets@Youtube

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše