Mercedes C W205: unikly první fotky celého auta, hned i s paketem AMG

Nový sedan se neplánovaně ukázal jen zepředu, většinu zbytku nám ale už dříve ukázal sám Mercedes.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Mercedes C W205: unikly první fotky celého auta, hned i s paketem AMG

29.10.2013 | Petr Prokopec | 4 příspěvky

Mercedes C W205: unikly první fotky celého auta, hned i s paketem AMG

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nový sedan se neplánovaně ukázal jen zepředu, většinu zbytku nám ale už dříve ukázal sám Mercedes.

Německá telenovela, ve které hlavní roli hraje nová generace Mercedesu třídy C, se v novém týdnu dočkala dalšího pokračování. Po představení interiéru a techniky s ním však protentokráte nemá nic společného automobilka, i když se jedná o oficiální fotografie. Ty však na světlo světa vylezly skrze italský Diario Motor, kterému třícípá hvězda rozhodně vděčná nebude. Od oficiálního představení nás totiž dělí měsíce, na něž si Němci dozajista naplánovali postupné odhalování. Nyní však veškeré „drama” bere za své, neboť je jasné, jak celá telenovela dopadne.

Co lze přitom z daných záběrů vyvodit? Především tolik, že nová třída C (s označením W205) působí mnohem elegantněji a luxusněji než předchůdce (W204). Již na první pohled je také patrné navýšení rozměrů, buclatě však novinka nepůsobí ani náhodou. Důraz byl od počátku kladen na daleko větší vizuální dynamičnost, což dokazuje jak standardní verze, tak především model vybavený paketem AMG (poznáte ho podle výraznějších prahů, větších čelních vstupů vzduchu a menšího počtu paprsků na ráfcích).

Pohled zezadu bohužel chybí, přičemž nápravu automobilka hned tak nezjedná, alespoň nějaké tajemství totiž musí být uchováno. Je ale sporné, na jak dlouho - pokud se totiž dostaly ven obrázky přídě, pak druhá část automobilu dozajista bude v řádech dnů či maximálně týdnů následovat. Poté nám již bude zbývat pouze prezentace jiných karosářských variant a modelu C 63 AMG, než budeme moci odhalování nové generace plně uzavřít.


Mercedes C W205: unikly první fotky celého auta, hned i s paketem AMG - 1 - Mercedes-Benz C-Class W205 exterier unik 01Mercedes C W205: unikly první fotky celého auta, hned i s paketem AMG - 2 - Mercedes-Benz C-Class W205 exterier unik 02Mercedes C W205: unikly první fotky celého auta, hned i s paketem AMG - 3 - Mercedes-Benz C-Class W205 exterier unik 03Mercedes C W205: unikly první fotky celého auta, hned i s paketem AMG - 4 - Mercedes-Benz C-Class W205 exterier unik 04
Uniklé fotky nového Mercedesu C W205 dokazují, že i nejmenší sedan se drží designového jazyka představeného třídou E a třídou S

Zdroj: Diario Motor

Petr Prokopec

Diskuze 4 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše