Muž nechal manželce napustit auto betonem. Důvod je skutečně bizarní (video)

Že manželé trestají jeden druhého, není zase tak výjimečné, ostentativní akce jsou ale obvykle následkem nevěry. Tady to bylo spíše naopak.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Muž nechal manželce napustit auto betonem. Důvod je skutečně bizarní (video)

9.4.2017 | Petr Miler | 14 příspěvků

Muž nechal manželce napustit auto betonem. Důvod je skutečně bizarní (video)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Že manželé trestají jeden druhého, není zase tak výjimečné, ostentativní akce jsou ale obvykle následkem nevěry. Tady to bylo spíše naopak.

Kolikrát jsme to už viděli. Auto poničené golfovou holí či popsané vulgárními nápisy, o které se nepostaral žádný vandal, ale člověk, který měl být majiteli po bohu nejbližší - manželka či manžel. Takové věci lidé dělají obvykle v návalu velkého hněvu a ten se u jinak blízkých lidí nedostavuje jen tak. Obvykle za ním stojí hřích druhého z partnerů, nevěra, nebo alespoň podezření z ní. Když jsme tedy zahlédli přiložené video z Ruska ukazující zalití manželčina auta betonem, čekali jsme podobný motiv. Jenže on je docela jiný.

Na snímku můžeme vidět vůz, který vypadá jako starší Chevrolet Aveo, kterak se k němu přiblíží velká míchačka a otevřeným oknem jej zalije betonem. Že to auto zcela zničí, je nepochybné, však se stačí podívat na to, jak jde pod tíhou nalitého stavebního materiálu k zemi. V jeho blízkosti pak stojí muž, od nějž se dozvídáme motiv pro tento obtížně pochopitelný čin.

Nevěra? Spíše naopak. Muž stojí před supermarketem značky Верный, což foneticky přepsáno znamená „Věrnyj”. A česky to lze přeložit i velmi podobně - věrný. Právě tato značka vyhlásila, že dá 50 tisíc rublů (asi 22 tisíc Kč) každému, kdo se nechá přejmenovat (bavíme se o příjmení) na Věrnyj nebo Věrnaja a bude tak značce dělat reklamu. A manželka dotyčného se to rozhodla udělat.

Choť z toho zjevně radost neměl, což se dá pochopit. Však si představte, že by se váš partner chtěl přejmenovat na Globus. Nebo Tesco, Lidl nebo nedej bože Kaufland (Albert by ještě šel). A tak se rozhodl zavézt auto manželky před „Věrnyj” ukázat jí, že když bude „Věrnaja”, neznamená to pro něj zase tolik. Teď je každopádně dotyčná bez auta - zalité betonem prý před obchodem stojí dodnes.

Názor si na to udělejte sami a ano, může jím být i to, že jde o pouhou propagační akci samotného řetězce supermarketů. Člověka tedy napadne, že podobným videem by asi mnoho lidí k přistoupení na podmínky „soutěže” nemotivoval, ale kdo říká, že chce. Zviditelněním bude obojí a čím méně 50tisícových odměn bude vyplaceno, tím lépe...


Muž nechal manželce napustit auto betonem. Důvod je skutečně bizarní (video) - 1 - Auto napustene betonem manzel manzelka video 01Muž nechal manželce napustit auto betonem. Důvod je skutečně bizarní (video) - 2 - Auto napustene betonem manzel manzelka video 02Muž nechal manželce napustit auto betonem. Důvod je skutečně bizarní (video) - 3 - Auto napustene betonem manzel manzelka video 03Muž nechal manželce napustit auto betonem. Důvod je skutečně bizarní (video) - 4 - Auto napustene betonem manzel manzelka video 04Muž nechal manželce napustit auto betonem. Důvod je skutečně bizarní (video) - 5 - Auto napustene betonem manzel manzelka video 05Muž nechal manželce napustit auto betonem. Důvod je skutečně bizarní (video) - 6 - Auto napustene betonem manzel manzelka video 06Muž nechal manželce napustit auto betonem. Důvod je skutečně bizarní (video) - 7 - Auto napustene betonem manzel manzelka video 07Muž nechal manželce napustit auto betonem. Důvod je skutečně bizarní (video) - 8 - Auto napustene betonem manzel manzelka video 08
Věrná manželka, doslova, pro tohoto muže zjevně mnoho neznamená

Petr Miler

Diskuze 14 příspěvků