Píchlá pneumatika poslala kamion v plné rychlosti do protisměru, přímo do osobního auta

Jedna z nejdrsnějších nehod, které jsme v poslední době viděli, připomíná, že na silnici můžete dělat všechno dobře a přesto skončit špatně. Je učiněný zázrak, že tato příhoda nestála nikoho život.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Píchlá pneumatika poslala kamion v plné rychlosti do protisměru, přímo do osobního auta

25.6.2019 | Mirek Mazal

Jedna z nejdrsnějších nehod, které jsme v poslední době viděli, připomíná, že na silnici můžete dělat všechno dobře a přesto skončit špatně. Je učiněný zázrak, že tato příhoda nestála nikoho život.

Palubní kamera zachytila velmi dramatickou autonehodu dvou osobních aut s rozjetým kamionem. Děsivé záběry byly pořízeny ve svažitém terénu okresní silnice DK46 poblíž polské obce Laski. Z kopce tam jela oranžová Scania s návěsem a v pravotočivé zatáčce jí praskla levá přední pneumatika.

Prázdná guma znemožnila řidiči ovládat rozjetou soupravu a přesně v oblouku silnice kamion jel rovně přímo do protijedoucího vláčku aut. Následoval čelní náraz do tmavě modré Kie Cee'd, kterou střet odmrštil na střechu až za svodidla. Během letu korejský hatchback narazil ještě do Peugeotu s kamerou.

Rozházená vozidla vyděsila i přijíždějící hasiče, kteří se postarali o záchranu všech účastníků hromadné havárie. Je skoro k nevíře, že takový náraz někdo přežil, zázrakem ale nikdo nejenže nepřišel o život, ale nedošlo ani ke zraněním ohrožujícím život. Pouze žena zpoza volantu Cee'du putovala do nemocnice poté, co ji vyprostili záchranáři pomocí hydraulické techniky. Byla ale při vědomí a má pouze menší zranění. Všichni ostatní vyvázli z nehody zdraví, místo šrámů na těle zůstaly jen hrozné vzpomínky a nám připomenutí, že některým nehodám se ani nejlepší řidič na světě není schopen vyhnout...


Píchlá pneumatika poslala kamion v plné rychlosti do protisměru, přímo do osobního auta - 1 - Kamion s pichlym kolem zpusobil nehodu 01Píchlá pneumatika poslala kamion v plné rychlosti do protisměru, přímo do osobního auta - 2 - Kamion s pichlym kolem zpusobil nehodu 02Píchlá pneumatika poslala kamion v plné rychlosti do protisměru, přímo do osobního auta - 3 - Kamion s pichlym kolem zpusobil nehodu 03Píchlá pneumatika poslala kamion v plné rychlosti do protisměru, přímo do osobního auta - 4 - Kamion s pichlym kolem zpusobil nehodu 04Píchlá pneumatika poslala kamion v plné rychlosti do protisměru, přímo do osobního auta - 5 - Kamion s pichlym kolem zpusobil nehodu 05Píchlá pneumatika poslala kamion v plné rychlosti do protisměru, přímo do osobního auta - 6 - Kamion s pichlym kolem zpusobil nehodu 06Píchlá pneumatika poslala kamion v plné rychlosti do protisměru, přímo do osobního auta - 7 - Kamion s pichlym kolem zpusobil nehodu 07Píchlá pneumatika poslala kamion v plné rychlosti do protisměru, přímo do osobního auta - 8 - Kamion s pichlym kolem zpusobil nehodu 08
Během sekundy kamion málem zabil několik lidí, naštěstí se to nestalo

Zdroj: Polskie Drogi@Youtube

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše